takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Uporabniški avatar
 tae
#163328
Je kdo slučajno ponovno prebral to temo od začetka ?

Nekoč nekdaj je Aleš napisal:
Zdaj imam za vmesni cilj Palmanovo v 1.24. Gre kdo (poleg tinija) še za to stavit morda?!
Zakaj je načrt propadel ?

Mitja pa je dodal:
1:24 v Palmanovi super, mam že zajčka
Sta na tekmi pozabila na te besede ? :D

Zaradi tega imam še malo upanja, drugače pa...
 spela*
#163330
tae napisal/-a:Je kdo slučajno ponovno prebral to temo od začetka ?

Nekoč nekdaj je Aleš napisal:
Zdaj imam za vmesni cilj Palmanovo v 1.24. Gre kdo (poleg tinija) še za to stavit morda?!
Zakaj je načrt propadel ?


Sem prebrala, ampak sem bila tiho, ker se pač nihče od vpletenih ni oglasil. :lol:
Ali so pozabili? :roll:
Predvidevam, da Aleš, če stavo o maratonu dobi, nanjo ne bo pozabil. Če jo pa izgubi, ga bomo pa morali spomnit. :D
Uporabniški avatar
 lojzeP
#163333
tale stava je že mal passe, o novi bo pa .... hmm, Lena kej povedala :wink: kuko se pa pet s tri deli :idea: :D
Uporabniški avatar
 Matevz
#163349
tae napisal/-a:Nam boš zaupal ključ do uspeha, če ti vse to res uspe.


Ne bo treba nič zaupat, ker nima šans :D :twisted:

Najprej bi moral na enih 73 kil priti, pa že za to nima šans (a greš stavit aleš?), potem pa 3:00 še vedno miles away :twisted: :!:
Uporabniški avatar
 Matej
#163351
Aleš, sem slišal, da še Šrot navija za tebe. Proizvodnja piva mu bi, v primeru tvoje zmage, skokovito narasla. In potem, saj veš, kako je vse povezano, si bi počasi opomogle še druge firme, pa nato cele panoge in konjunktura bi bila en, dva, tri spet tu.
Jebenti, pa ti lahko rešiš svet.
Uporabniški avatar
 ales
#163352
Ja fantje vi se kr norca delajte..

Sem že nekaj tednov na 80-90km teka, 2-3x fitnes; no ja, kile res ne grejo dol, a to me še ne skrbi tko zlo. Me tolaži da Roky tudi s svojim 26 BMIjem opravi s polovičko v pod 1.20, prvega celega pa tudi pod tremi urami. Tak BMI že imam..
Uporabniški avatar
 IRA
#163357
Jest sem tut zadnjič spraševala komu dolgujem čevape ... nekam tiho je bilo...
Sem mislila, da je že bil "d dan" ...

No ... sitskamo pesti ...
Jaz navijam za aleša ... čevape dam pa tko al tko, kot sem rekla :twisted:
Uporabniški avatar
 klatez
#163358
ales napisal/-a:... Me tolaži da Roky tudi s svojim 26 BMIjem opravi s polovičko v pod 1.20, prvega celega pa tudi pod tremi urami. Tak BMI že imam..

Ja kaj zrastel si tudi? Slika
Uporabniški avatar
 mitjas
#163360
tae napisal/-a:Je kdo slučajno ponovno prebral to temo od začetka ?

Nekoč nekdaj je Aleš napisal:
Zdaj imam za vmesni cilj Palmanovo v 1.24. Gre kdo (poleg tinija) še za to stavit morda?!
Zakaj je načrt propadel ?

Mitja pa je dodal:
1:24 v Palmanovi super, mam že zajčka
Sta na tekmi pozabila na te besede ? :D

Zaradi tega imam še malo upanja, drugače pa...


Palmanova se nama ni izšla čisto po načrtih, vsaj meni ne :? Po Berlinu sem še imel visokoleteče cilje, potem pa je padla motivacija in z nji resni treningi :oops:
Tko da so cilji prestavljeni na naslednje leto, o datumu pa rajš ne bi pisal.

Aleš, do kdaj pa zbiraš te tvoje stave :?: Po moje bi blo fajn, da postaviš en rok, ker bližje bo 30.6., več jih bo proti tebi :P :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#163400
mitjas napisal/-a: Po moje bi blo fajn, da postaviš en rok, ker bližje bo 30.6., več jih bo proti tebi :P :wink:


lahko tudi ta rok, čeprav naj bi že prej Boško obogatel.

me pa samo zanima, kdo se bo menil za našo deco, ko bojo ateji tlo zlo rožcasti :roll:
Uporabniški avatar
 tini
#164279
ales napisal/-a:
Torej, včeraj na gorenjskem prednovoletnem srečanju smo uspeli stavit le trije za moj rezultat na polovički do konca marca 2009 s časom pod 1.23:
Lojze:Aleš=5:5 in
Bor:Aleš=3:1

Matevža pa je (zaenkrat) ustavila Alenka..

Trenutno razmerje stav za maraton pa je - 32:10 laškega + kilo čevapov, štiri litre soka, flaškon cvička, six pack laškega,..




No, dobro da vceraj ni bilo Alenke.., zdej je tisih teoreticnih (pa res teoreticnih :twisted: )40 se moooocno narastlo.

Ales, ti le aktualiziraj stanje, eni se ze mocno veselimo novih zalog v nasih podrumih. :)
Uporabniški avatar
 ales
#164355
Da ne bo zgledalo, da sem pozabil (OK, saj vem, da ima Lojze tudi zapisano), a prav veliko se od prednovoletne zabave v Cutyju res ne spomnim.

A tiste stave so bile sklenjene še v Dubočici z 0.0 alkohola. Torej še trije (Matevž, Tini in Matej) so mi ponudili vsak po pet gajb laškega spodbude za moj rezultat pod 1.23 na polovički do konca marca 2009. In obratno seveda.

Sem pa danes prav pognal Google iskanje in našel tele zapise iz brunarice. Žal smo (sva) še daleč od onih širokoustenj..
Uporabniški avatar
 Staša
#164358
ales napisal/-a:... a prav veliko se od prednovoletne zabave v Cutyju res ne spomnim.



A to je blo! Nisem vedela, kaj se je dogajalo idamidlofdenajt... :D

Škoda, da nisem vedela... :?
 nana
#164360
ales napisal/-a:Torej še trije (Matevž, Tini in Matej) so mi ponudili vsak po pet gajb laškega spodbude za moj rezultat pod 1.23 na polovički do konca marca 2009. In obratno seveda.

Novi Sad, 29.3.2009 :arrow: idealno :D

STAZA :
Jedan krug (21.0975 km). Potpuno ravna (+/- 2 m), bez saobraćaja, prolazi kroz urbani deo grada, duž obale Dunava.
Staza ima AIMS sertifikat. Okrepne stanice na svakih 3-4 km
Uporabniški avatar
 tae
#164366
Aleš, če ti to rata:

:arrow: 1500m = 4.20
:arrow: 10k = 36 min.
:arrow: 21k pod 1.20
:arrow: 5k pod 17 min.

si pa res car. V tem primeru ne vem, če ima sploh smisel zame, se kaj kosati s tabo.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA