Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

#181708
Organizator je sporočil, da se bo za udeležence Unitur trekinga zagotovo našlo kaj prostora za nočitve - na voljo sta Hotel ROGLA*** (cena polpenziona je 45 € / osebo) ali Mladinsko prenočišče JELKA**, kjer so 6 in 8 posteljne sobe s skupno uporabo kopalnice (cena polpenziona je 28 € / osebo).
Za vse dodatne informacije pa vas pričakujejo na Unitur-ju.
#181873
C3pO napisal/-a:Brala sem, da je na treking ligi potrebno imeti neko obvezno opremo. Ali mogoče kdo ve kaj več o tem?
Hvala vnaprej!

1. KOMPAS
2. ZEMLJEVID
3. SVETILKA Z REZERVNIMI BATERIJAMI
4. ASTROFOLIJA
5. PRVA POMOČ
6. MOBITEL
7. PIŠČALKA
8. INDEKS / ČIP
9. OPIS POTI – ROAD BOOK
10. OSEBNI DOKUMENT
Več na: http://www.treking.si/index.php?option= ... 17&lang=sl
#181881
oj
prijavljen sem v dvojicah v ekipi : vege-tim-20 km. ker mi je sotekmovalka( žena) zbolela, iščem zamenjavo ali tretjega člana, ki bi bil pripravlen sodelovati letos v trekingu, v tej ekipi. če ne bo nobenega, potem tudi jaz ne ne morem priti. ponudbe lahko tukaj ali na pm, ali mail: mirkocufer@siol.net
lp, mirko
#182221
Miha, evo ti namiga (in vsi ostali) :D

Nedeljska tekma na Rogli ima zelo zanimivo traso. To bo tekma v luči 4 esencialnih sestavin:
ZRAK
OGENJ
ZEMLJA
VODA

ZRAK: Zrak predstavlja višina starta, cilja in večine trase - vsa bo zelo visoko, nad 1000m nad morjem, to je rekord STL!
OGENJ: Obeta nam se ognjevit boj za najvišja mesta, za osebne zmage in nova doživetja - iskrila se bodo nova prijateljstva!
ZEMLJA, VODA : Da bi vse vendarle poenostavili in ne dolgovezili, smo ponekod na Pohorju ta zadnja dva subjekta združili v eno...
:D
Se vidimo, kulsko bo!
Uporabniški avatar
 yogo
#182298
Malo sem se poigral v QUO-tu z vašimi namigi.
Pohodniška naj bi imela približno 17-18 km in 850-900m gor in dol, seveda če ni kakšne dodatne KT :wink: ,gre pa trasa večinoma po nemarkiranih poteh.
Veliko uspeha vsem v jutrišnjem raziskovanju Rogle.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA