Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

#248055
Kot občasni "Skandinavc" si močno želim, da bi mraz prisilil obstoječi sneg, da miruje in ne zapušča položajev :D
Tudi mene strahotno veseli, da se je priklopil Vencelj ter končno tudi vpis Žarkota in Janeza!
Tako mi preostane, se spraševati samo še sledeče - kje, za hudiča vendar je JanezU in ali se je Žine zaradi obilnih pohval čez zimo, odrekel tekmovanjem in bo motovilil le kot organizator? Žine, no :?:
Uporabniški avatar
 žine
#248060
matej-jethro napisal/-a:Kot občasni "Skandinavc" si močno želim, da bi mraz prisilil obstoječi sneg, da miruje in ne zapušča položajev :D
Tudi mene strahotno veseli, da se je priklopil Vencelj ter končno tudi vpis Žarkota in Janeza!
Tako mi preostane, se spraševati samo še sledeče - kje, za hudiča vendar je JanezU in ali se je Žine zaradi obilnih pohval čez zimo, odrekel tekmovanjem in bo motovilil le kot organizator? Žine, no :?:

Bomo vidl, k se bomo zagledal :D
Za JanezaU pa brez skrbi, vse nas razmeče za šalo - kadar hoče.
lpŽ
#248076
žine napisal/-a:
matej-jethro napisal/-a:Kot občasni "Skandinavc" si močno želim, da bi mraz prisilil obstoječi sneg, da miruje in ne zapušča položajev :D
Tudi mene strahotno veseli, da se je priklopil Vencelj ter končno tudi vpis Žarkota in Janeza!
Tako mi preostane, se spraševati samo še sledeče - kje, za hudiča vendar je JanezU in ali se je Žine zaradi obilnih pohval čez zimo, odrekel tekmovanjem in bo motovilil le kot organizator? Žine, no :?:

Bomo vidl, k se bomo zagledal :D
Za JanezaU pa brez skrbi, vse nas razmeče za šalo - kadar hoče.
lpŽ


Že, že, to že drži. Pa vendar nas bo bolj težko razmetaval, če se je ponesreč prijavil na katamaran za Benetke namesto za Š.Loko :D

AinE napisal/-a:
matej-jethro napisal/-a:... kje, za hudiča vendar je JanezU :?:

Kdo naj bi pa neredil tisto fotko na Polhovcu ? :wink:
lp E.


Polhovcu?? :shock: Kje je to?

No prou, se vidmo, k se zagledamo :wink:
Uporabniški avatar
 PeterM
#248115
žine napisal/-a:
matej-jethro napisal/-a:Kot občasni "Skandinavc" si močno želim, da bi mraz prisilil obstoječi sneg, da miruje in ne zapušča položajev :D
Tudi mene strahotno veseli, da se je priklopil Vencelj ter končno tudi vpis Žarkota in Janeza!
Tako mi preostane, se spraševati samo še sledeče - kje, za hudiča vendar je JanezU in ali se je Žine zaradi obilnih pohval čez zimo, odrekel tekmovanjem in bo motovilil le kot organizator? Žine, no :?:

Bomo vidl, k se bomo zagledal :D
Za JanezaU pa brez skrbi, vse nas razmeče za šalo - kadar hoče.
lpŽ

Po prijavah sodeč bo konkurenca, kot je v Sloveniji na trekingih še ni bilo. Pasja.
Žine, ti si vsaj na prvem očitno pri organizaciji. :cast1:
JanezU nas pa z lahkoto vse razmeče.
V skladu z novim reklom: 'Kdor je dober pred penzijo - je potem še boljši.' :clap:
 janezu
#248125
ko si enkrat član Korlnove ekipe :D začneš malo spreminjati poglede na tekme.ura ni več naš gospodar,pa tudi z mladci na startni listi se ne moremo več primerjati.prijatelji pa ostanejo :D :drink in zato se pri ruparju vidimo (vsaj na startu)res huda zasedba na prvem treking srečanju letos, zna biti res PASJE lp ju
#248170
PeterM, se povsem strinjam, da se bo tokrat precej bliskal že na štartu! Seveda pa tale "bliskajne" samo potrjuje, da je to prava "Partizanska liga" 8) Kdor ne ve, naj se ne sprašuje, ker to je le povzetek kratke debate med Petrom in menoj nekje v tihoti Pohorskih gozdov :wink:

janezu napisal/-a:ko si enkrat član Korlnove ekipe :D začneš malo spreminjati poglede na tekme.ura ni več naš gospodar,pa tudi z mladci na startni listi se ne moremo več primerjati.prijatelji pa ostanejo :D :drink in zato se pri ruparju vidimo (vsaj na startu)res huda zasedba na prvem treking srečanju letos, zna biti res PASJE lp ju


janezu, tole si pa prou lepo pa čitljiv napisou :D Če boš po tekmi še v cilju, ti dam z veseljem za en Donat!

Se prav, da se res vidmo, k se zagledamo :wink:
Uporabniški avatar
 žine
#248454
vencelj napisal/-a:
matej-jethro napisal/-a:Kot občasni "Skandinavc" si močno želim, da bi mraz prisilil obstoječi sneg, da miruje in ne zapušča položajev :D


Jok, brate! Bolj kaže na blatne kopeli. :wink:

LP, vencelj


Kaže na res bolj mehko podlago, kar pomeni da bo proga naravno blažena in bo blagodejno vplivala na mišice in sklepe :) Verjetno si bo mogoče privoščiti tudi zdravilne blatne obkladke, Škofjeloški hribi so magični tako za oko kot telo.
lpŽ
Uporabniški avatar
 Loni
#248455
Tako da tisti, ki premorete GTX superge, jih pustite doma, ker drugače blato ne bo blagodejno vplivalo na nožice :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA