Moderator: lenči

#239527
levinja70 napisal/-a:
lenči napisal/-a:Trenutna lestvica tekmovalk in tekmovalcev :clap:
1. Bernarda 160 let
2. Ksenija 140 let
3. Katka 136 let
4. Urška 138 let
5. aliboy 166 let
6. Levinja 132 let
...

Po tem sodeč je prišel k tebi en čisto majhen polžek in zamešal cifre za leta. Sedaj pa pusti tisto cifro, ki je bljižje pravilnemu rezultatu :--
levinja70 napisal/-a:123 let :lol:

Ajajaj, se vidi, da je bilo še zgodaj :lol: . Sedaj pa zanalašč ne bom popravljala :-- . Do konca meseca je še čas :clap:
#239738
Mogoče sem pozna, ampak še vedno ni 29. november :D
Jaz bi se pridružila kakšni ekipi, če je še možno. :laola
Ali če še kdo pozna koga, ki bi rad tekel, da sestavimo še eno štafeto.

Ejjj, javite prosim, pa se pridruži še ena ekipa. :clap:
#239803
Jegart, Tino sem že prepričala.!!!!!!!!!!!!!!!!1 :laola
Za Jureta pa ne vem. Letos je bil prijavljen na dveh tekih, pa potem ni nobenega tekel - ker če je nogometna tekma - potem ni nobene variante, da bo zamenjal nogomet s tekom - navdušeni nogometaš pač. Pa še Nike turnir je ravno v tem času, tako da nanj ni za računat.

Super Mzungu40 se je tudi javila, :D :D - SI Z NAMI

En kandidat se naj še javi in imamo ekipo. :laola
#239815
Bravooooo, pa smo res neverjetni :laola
Medtem ko iščemo še četrtega člana (saj veste, ni problema, če vam ne gre za čas, potem je polžka Lenči na razpolago :wink: ), pa najdimo še ime za vašo ekipo. V nedeljo vas prijavim in boste imeli tudi vi na štartnih številkah ime ekipe. Moj predlog:

Zmagovalni polžki

1. Vera
2. Tina
3. Mzungu
4. lenči

Mzungu javi mi na ZS podatke (ime , priimek, letnico rojstva)
#239882
VERAKUMPERSCAK napisal/-a:Lenči, hvala, res si ok. :laola
Vsekakor razmislimo malo še za ime.
Komaj čakam, da se vidimo, pa še nekaj, kdaj se plača in če se takoj bi potrebovala račun, kamor nakažem. :clap: :clap: :clap:

Vera, plača se tam, ker se tam dokončno prijavi ekipa, nič skrbeti samo pravočasni pridita :D . Če ne bo četrtega člana, bom tekla jaz pri vas prva, ker tečem pri nas zadnja, da se vmes nadiham :oops:
#239910
:D
lenči napisal/-a:Vera, plača se tam, ker se tam dokončno prijavi ekipa, nič skrbeti samo pravočasni pridita :D . Če ne bo četrtega člana, bom tekla jaz pri vas prva, ker tečem pri nas zadnja, da se vmes nadiham :oops:
:idea:
Super se že veselim. :D Vsekakor ni problema, če ne bo četrtega člana teče -Lenči prva, saj dihat pa res moraš. :clap: :clap: 8) 8)
Pa hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
#239917
Opasna je tale super Lenči
Kar dve ekipi na en mah in vidim, da je fraj še za dve :D
Rojena ultrašica :clap:

Lenči le glej, da boš šila Lonelya, ki je lani tekel vse kroge, pa ne vem če ni potem naredil še enega :wink:

Se vidimo :laola
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA