Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 lenči
#287271
Dragi polžki, z Levinjo bova jutri častno zastopali polžjo sekcijo na teku v Logarsko. Vreme odlično za polžke, se bo dalo super sliniti po mokri progi :-- :lol: . No, štart ob 6.00 je skoraj tako, kot bi šla po PST, kjer se dogovarjajo za takšne nečloveške ure štarta :-- . Tja do 5 km se bom že prebudila, sicer pa moram kar šibat, da ne bo Levinji z mano preveč dolgčas in ne bi imela kakšnih čudnih misli :-- :lol: :clap: .
Imejte se lepo vsi po vrsti in uživajte
:laola
Uporabniški avatar
 pajo
#287294
Nisem imel jajc za tale tek.Gremo pa za to v nedeljo ob 6h res malo po PST-ju. Razen če ne bo lilo preveč. Vidve pa srečno. :clap:
Uporabniški avatar
 lenči
#287346
Sva z Levinjo danes oddelali 37 km, še za polžke je bilo malček premokro, mi je v mojih bosonogih copatkih pošteno drselo, pa še hudo močno masažo podplatov sem imela. Skratka, zmagali sva :laola
Uporabniški avatar
 levinja70
#287491
Tako,kot je že napisala Lenča, sva jih res oddelali. Vseh 37 km in če bi bilo po njenem bi padel še kak km več :roll: . Tako, pa je enkrat obveljala moja :lol: in sva končali prej. Nekaj mora ostati za Ljubljanca :evil: .
Priznam, da mi do premagovanja km, ki imajo več kot 2 spredaj še nekaj manjaka. Treninga in časa.
Sedaj pa dalje s treningi, kajt pribljižuje se moj letošnji cilj. Še bo treba delat.....

Polžke in polžki uživajte, sedaj bo tudi vreme prijaznejše. :laola :laola
Uporabniški avatar
 levinja70
#287492
pajo napisal/-a:Nisem imel jajc za tale tek.Gremo pa za to v nedeljo ob 6h res malo po PST-ju. Razen če ne bo lilo preveč. Vidve pa srečno. :clap:


Škoda Lenči je povedala, da prideš, sem se veselila družbe. Pa drugič. Splača se proga je vse tja do Mozirja božanska.
 *Irena*
#287850
Oj polžki/e,
jaz se tudi malo oglašam, ker se že dolgo nisem. Kar se teka tiče, sem še vedno disciplinirana, tečem približno od 35 - 45 km na teden :D . Se pa že dolgo nisem udeležila nobenega množičnega teka. Tole poletje mi je kar sfrčalo mimo :( . Upam polžki, da se bomo lahko kaj zmenili za kakšen skupen tek v jesenskih dnevih, ko bodo tudi temperature prijaznejše do nas :) . No, na LM sem se tudi prijavila.

Lenči in Levinja - vidve sta pa itak carici, kapo dol :clap: :clap: .

lep pozdrav
Uporabniški avatar
 lenči
#288082
*Irena* napisal/-a:Oj polžki/e,
jaz se tudi malo oglašam, ker se že dolgo nisem. Kar se teka tiče, sem še vedno disciplinirana, tečem približno od 35 - 45 km na teden :D . Se pa že dolgo nisem udeležila nobenega množičnega teka. Tole poletje mi je kar sfrčalo mimo :( . Upam polžki, da se bomo lahko kaj zmenili za kakšen skupen tek v jesenskih dnevih, ko bodo tudi temperature prijaznejše do nas :) . No, na LM sem se tudi prijavila.

Lenči in Levinja - vidve sta pa itak carici, kapo dol :clap: :clap: .

lep pozdrav

Irena, me veseli, da pridno nabiraš kilometre, upam da tudi na dveh kolesih :clap: . Se vidiva 22.9. :wink:
In ja, sigurno bo še kakšna ideja in vabilo za skupne teke, v "nesezoni"itak rabimo spodbudo :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#288083
Sva danes z Levinjo spet nabirali kilometre, ob četrtkih se sedaj potiva na štadionu ob intervalih. In verjeli ali ne, tako na intervalih kot danes, je bila z mano :clap: . Verjetno danes zato, ker je včeraj noro kolesarila :clap: . Kljub temu pa nama gre odlično in skušava malček izboljšati najin polžji tempo. Vreme je postalo veliko bolj prijazno za tek, četudi še vedno pošteno z mene teče :lol: :-- .
Polžki pridno migajte in seveda, kakšno poročilo bo samo dodatna spodbuda :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#288489
Brrrrrrrrr, kako me je zeblo danes, sva za ogrevanje z Levinjo odtekle 2 km kar v Windstoperju :? . No, pri intervalih je bilo že drugače, piramida ni kar tako. Seveda sem pometala tam zadaj, vendar naredila celoten trening uspešno, brez WC postankov :oops: :clap: . Utrujena, a zadovoljna. Samo gretje bi bilo treba še malo vklopiti :D .
pridno migajte, da nam bo toplo :clap:
Uporabniški avatar
 Asparagus
#288640
Po dolgem času spet en prijeten tek, ko vmes malo pozabim, da tečem. Pretekla sem 12 km, skoraj bi rekla, da z užitkom :D . Čeprav imam zelo rada poletje, mi kar se tiče teka, ohladitev kar ustreza.

Pozdrav vsem polžem, spremljam vas redno, samo za napisat ni kaj dosti, ker tudi novih tekaških podvigov ni. :(
Uporabniški avatar
 Tekač 215
#288647
Dobro jutro tekači in tekačice!Ravno pritekel z jutranjega 5,4km dolgega teka! :D Znova tečem kak mesec!Počasi torej napredujem in upam,da mi bo uspelo vstrajati!!!Evo,samo toliko,da se malo javim in vas vse lepo pozdravljam, želim vam lep dan in vsem,ki se boste podali na svoje tekaške poti LEP TEK!!! Tekač 215
Uporabniški avatar
 lenči
#288813
Tekač 215 napisal/-a:Dobro jutro tekači in tekačice!Ravno pritekel z jutranjega 5,4km dolgega teka! :D Znova tečem kak mesec!Počasi torej napredujem in upam,da mi bo uspelo vstrajati!!!Evo,samo toliko,da se malo javim in vas vse lepo pozdravljam, želim vam lep dan in vsem,ki se boste podali na svoje tekaške poti LEP TEK!!! Tekač 215

Le vstrajaj, se splača :clap: :clap:
  • 1
  • 335
  • 336
  • 337
  • 338
  • 339
  • 378

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA