najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#169372
Spoštovani športni prijatelji, cenjeni ljubitelji športa,
... s posebnim zadovoljstvom vam najavljamo:


Multisport Cup Istra

04. Mednarodni Sprint Triathlon "Rivarela" Novigrad-Cittanova,
... Novigrad, nedelja 21.06.2009. ob 10:00


Destinacija:
Istra, Novigradska riviera s svojo nizko in urejeno obalo, naravnimi zalivi, kamnitimi in peščenimi plažami.

http://www.maratonumag.hr/prijevodi_slo ... vigrad.htm
Nazadnje spremenil predrag, dne 22 Maj 2009, 11:03, skupaj popravljeno 4 krat.
Uporabniški avatar
 hamlet
#178576
Zgoraj je datum triatlona 14.6. 09, če pa kliknem na povezavo na uradno stran, pa se pojavi datum 7.6. 09. Kateri datum je pravilni, da vemo kdaj se pojavit na štartu. Hvala za odgovor

lp
Uporabniški avatar
 mazi
#178686
hamlet napisal/-a:Zgoraj je datum triatlona 14.6. 09, če pa kliknem na povezavo na uradno stran, pa se pojavi datum 7.6. 09. Kateri datum je pravilni, da vemo kdaj se pojavit na štartu. Hvala za odgovor

lp
Očito je datum 07.06.09 kar pravi...

Koliko Forumovcev pa se ima letos namen udeležiti tega triatlona...?! :wink:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#178689
Tale je najbolj zabaven po lanski tradiciji sodeč. Težko bom manjkal.
Uporabniški avatar
 mazi
#178776
raziskovalec napisal/-a:Tale je najbolj zabaven po lanski tradiciji sodeč. Težko bom manjkal.
No lepo, letos ima tudi naša družinica skromen namen soudeležbe... :wink:
Uporabniški avatar
 olson
#178914
Pridemo tudi z našega konca :lol:
 ton
#178947
Porkaduš, da bi ne bila neumna predpriprava na (premierni!!!) velenjski olimpik, ki je potem naslednjo soboto (ali pa Franjo, ki je potem v nedeljo...). Lani ste bili nadvse navdušeni, ne?
#180350
Ojla,

Čez praznike sem osebno govorli z ''atom'' Novogradskega triatlona in pravi, da je za letos precej pesimist, da jim bo sploh uspela organizacija... Pred njimi so lokalne volitve in nihče ni pripravljen primakniti nobenih sredstev. Kljub temu, da so vsi ki delajo prostovoljci se zatakne pri denarju za samo organizacijo (ograde, pokali, majčke...) :--(
#181499
V nedeljo sem tekel v Umagu, pa sem stopil še do g. Predraga in ga povprašal kako je z triatlonom v Novemgradu. Triatlon bo, datum je 14. 6. 2009! Prvotni datum 7.6. so bili primorani prestaviti za en teden, zaradi prezasedenosti terminov in ker njihov triatlon ne spada pod okrilje hrvaške triatlonske zveze. Se vidimo na morju.

Lp
Uporabniški avatar
 garač
#181526
raziskovalec napisal/-a:Tale je najbolj zabaven po lanski tradiciji sodeč. Težko bom manjkal.

Se pridružujem zgornji vrstici...lani je bil to moj prvi triatlon....in prvega ne pozabiš nikoli...sploh v tko dobrem ambientu in številčni podpori TF-ja...se vidimo :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA