najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#189102
Glede na zanimanje za akvatlon utegne biti med plavanjem še zelo zanimivo he, he. Mi je prav žal, da se tekme ne morem udeležiti, čeprav jo imam pred nosom (cca.200m in 30 višincev).Grem se ob morje malo potuhnit. Je pa itak v avgustu še ena.
Uživejte in naj vam Stena zrihta kak prostor za potekmovalno analizo :toast: . Se za "domačina" spodobi.

LP
#189109
Loni itak ne zna plavat kot se spodobi, ma ni niti imela namena se zadeve aktivno udeleževat, pač pa se samo malo ukvarjat z guncanjem afen. Ima še zmeraj prepoved fizičnih naporov :--(
#189133
Včeraj proga za tek sprobana. Nič posebnega , edino po bregu dol je kar malo nevarno sploh če se človek spusti malo hitreje.
Imam pa eno manjšo pripombico na nesorazmernost med plavanjem in tekom. 1 km plavanja se mi zdi preveč, 3.8km teka pa premalo (zame k sem bolj tekač k pa plavalec ;)). Za zmigat je pa cool tud v tem sorazmerju ;))) :D
Aja še nekaj: včeraj sem prvič sprobov prehod iz vode na tek in rezultat je biu zelo zanimiv namreč rabim čez minuto za cel proces :shock: :oops: . Bo treba dons še ene parkrat sprobat hitrej nogavice dat na noge in rit obrisat ;)
#189223
Joj tale akvatlon.....je pa ponavadi eno tako fajno doživetje, da resno razmišljam, da pridem tudi jaz (čeprav sem sicer sklenila, da letos ne pridem na prav nobeno tekmovanje)....
#189230
Loni napisal/-a:Loni itak ne zna plavat kot se spodobi, (


spela* tudi ne, ampak so jo nekako prepričali, da bo že zmogla tistih 1000 metrov - kaj pa je to, dva kroga in pol na stadionu. Če zmoremo Cooperja ... :rol:

Me prav zanima, koliko časa bom jaz to plavala ... oziroma se "vlekla po vodi". Utonila menda ne bom. Ampa na cilju me naj pa le kdo počaka, no, da ne bom ostala sama samcata in pretakala solze. :--( Bi šla jaz tudi potem na zasluženo analizo. :D
#189279
Evo Sončka, petek smo dočakali. Še danes v službi, potem pa direkt na akvatlon. (imam kapico, očala, tako bom kot pravi profi :D ).

Še enkrat sem si ponovno prebral vse prispevke in če bo vse po sreči nas bo le iz foruma 12 (tisti, ki so se javljali).

Gaber pravi, da je priporočljiva predčasna elektronska prijava (no, jaz sem ravnokar tudi to storil).

Menda je za dekleta dovoljeno plavanje tudi brez kopalk :D .

Samo še ena malenkost: Ali je na Jesenicah le en bazen, da ne bomo preveč iskali in lutali prizorišča dogajanja ?
#189288
tae priporočam, da parkirate na parkirišču za gledališčem Toneta Čufarja, ker je okrog bazena nekam malo prostora, pa še redarja sta še nova in tako še zelo delovna in vestna :? Drugače pa je samo en bazen ja. Ko si enkrat za gledališčem, greš samo po isti cesti nazaj v breg in v križišču naprej v še en breg potem pa na desno že vidiš počasi skakalnico in ne moreš več zgrešiti.

Glede deklet pa tako piše v pravilih hehe :D

Do gledališča: izvoz Lipce na AC, takoj desno, naprej do savskega mosta in desno čez njega, nato v križišču pri pizzeriji pr`čbular (prvi semafor) levo, naravnost skozi krožnega, v križišču pri gimnaziji (drugi semafor) desno, mimo OŠ Prežihovega Voranca in v križišču desno po klancu navzdol (zaviješ takoj za ležečim policajem) do parkirišča.

Pomoje je dovolj nazorno :D

Če pa koga še kaj zanima, pa kar vprašajte ;)

P.S.: če nas bo toliko bi bilo mogoče dobro rezervirati kaj za analizo, da ne bomo v stoje :lol: ?

Edit: sem se pozanimal in bo baje kafič na bazenu odprt tako, da imamo do analize zgolj nekaj korakov :)
#189296
ris9 napisal/-a:Včeraj proga za tek sprobana. Nič posebnega , edino po bregu dol je kar Bo treba dons še ene parkrat sprobat hitrej nogavice dat na noge in rit obrisat ;)


Rit ti bo že veter obrisal, Ris, in za to razdaljo morda tudi nogavic ne rabiš.

Srečno, akvatletinje in akvatleti!
#189318
stena napisal/-a:Rit ti bo že veter obrisal, Ris, in za to razdaljo morda tudi nogavic ne rabiš.

tae napisal/-a:Menda je za dekleta dovoljeno plavanje tudi brez kopalk :D .

He, he... Kaj porečejo deklice, ki bodo, če bodo, tekle v evinem kostumu?
spela* napisal/-a: Loni wrote:Loni itak ne zna plavat kot se spodobi, (
spela* tudi ne, ampak so jo nekako prepričali, da bo že zmogla tistih 1000 metrov - kaj pa je to, dva kroga in pol na stadionu. Če zmoremo Cooperja ... :rol:
Me prav zanima, koliko časa bom jaz to plavala ... oziroma se "vlekla po vodi". Utonila
[size=85]menda ne bom. Ampa na cilju me naj pa le kdo počaka, no, da ne bom ostala sama samcata in pretakala solze. :--( Bi šla jaz tudi potem na zasluženo analizo. :D

Plavanje ni problem, 100 m bo šlo v mačjem kravlu, dvesto prsno z vzhodnonemškim slogom, do petsto vzhodnoblokovsko turistično, naprej pa mrtvaka. Če v psihološko zahtevnih okoloiščinah gospa spravijo skupaj kaj več kot pol kilometra v pol ure bo dobro, ker pri obratih ni dovoljeno počivati na robu bazena in v tem času niti ne bo prostora. Druge pol ure bo dovolj časa za preizkuse plovnosti.
Na cilju bodo čakali vodni tekači, ki bodo že opravili z analizo, za mladenko bo po včerajšnjem treningu potrebna infuzija v jeseniški bolnišnici...
#189374
Javljam se le toliko, da ne bo luzr mislil, da se je na lahek način znebil konkurence na Ljubljanskem maratonu. :rol:
Preživela očitno sem.
Tudi nisem ostala sama v velikem bazenu. :D
Pa tudi na tekaški progi sem imela družbo in se nisem izgubila. :mrgreen:
Namesto infuzije sem pa raje pico jedla. :--
Poročilo še sledi.
#189375
Bom kar jaz prebil led :) (sicer sem trenutno tako zaspan, da komaj gledam, pa upam, da napišem kakšno vrstico, ki se jo bo dalo prebrati :) ).

Hja včeraj ob ne vem točno kdaj smo se zapodili proti 1000m plavanja in 3600m teka.. Plavanje se mi je zdelo kar solidno (že dolgo ne tako hitro), tek pa prvi krog malo švoh, pa zato drugega toliko bolj na šprint. Kakor za sprint, sem tudi za tale naš akvatlon že malo pozabil, da je kar %$#&$#% :lol: Pridobil sem pet novih žuljev in pa dva rdeča (telesno tekočinska) fleka na supergah, ki so sedaj verjetno že v pralnem stroju 8)

Malo smo še poskakali s stolpa imeli razglasitev in se odpravili na analizo.

Analiza je bila meni všeč (dobesedno nažru sem se kot pujs :clap: ).

Čestitam vsem za super rezultate (sploh punce :TF), ki ste pobrale vse kar se je dalo), posebej pa Špeli, ki je res skoraj pojedla ves tisti klanec kot kakšen predator (luzr bo treba začeti na veliko trenirati, če hočeš dobiti stavo :wink: )

Hvala za lep večer, se vidimo avgusta (oziroma že prej :D )

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA