najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#195108
Evo mene. Včeraj zvečer sem dobil zeleno luč in lahko grem na tekmo. V planu je bil Olimpic tako pa bo "samo" ta mali.
Glede na količino treninga v zadnjem času (zadnji tek in kolo 1.8.) od takrat dalje pa samo še okrog zdravnikov, bom vse skupaj vzel zelo na lagano. Edini cilj, priti do cilja :D in to upam z nasmehom ne z bolečino.
Se vidimo :laola
 ton
#195565
Izza, lani sicer nisem vozil, se mi pa po spominu zdi edina sitna točka onih par ovinkcev po spustu za čolnarno, ko je na poti tudi robnik pločnika - ampak če se spomnim, zadevo zadelajo z balo sena. Ampak v celoti se mi zadeva ne zdi pretirano gladiatorska.
 AinE
#195579
Sem bila lani. Ko sem kolesarila, je močno deževalo.
Ja, najkritičnejša točka je spodaj pri čolnarni, kjer je dvojni ovinek in zaradi velike hitrosti večja verjetnost zdrsa, če se preveč nagneš oz. ne prilagodiš hitrosti. Vedno je tam kakšna bala sena. Tudi redarji so opozarjali na zmanjšanje hitrosti.
Malo bolj zoprn je bil tudi spust od pristave proti Zaki, saj je bil na ovinkih pesek in listje, ki ga je voda sproti nanašala, čeprav so cesto pometali.
Kolesarila sem z očali, da mi peska ni metalo v oči. Očala pa vsake taliko časa brisala z roko.
Močno upam, da letos spet vsaj med kolesarjenjem ne bo deževalo.
Lp E.
#195841
Pozdravljeni forumovci.

Izgleda, da bo sobota suha (vsaj popoldne), bo pa hladneje kot sedaj. Ker se kot udeleženec 1.triatlona vračam po več kot 20 letih, me zanima, kako se pripraviti za hladno vreme? Vso tekmo (triatlon za vsakogar) nameravam biti v kopalno-tekaških hlačah, na suhem bi menjal samo majico.

Že vnaprej hvala za odgovore in nasvidenje na Bledu.
Uporabniški avatar
 Biz
#195858
Udeležil se bom sprint variante. Po današnji napovedi bo suho in čisto spodobno toplo, tako da je vsaj to neproblematično. Tudi meni se zdi edini problematični ovinek (v suhem vremenu!) izhod iz krožišča pri veslaškem centru. V mokrem pa težko rečem, saj je spust kar strm. Voda mi je malo zoprna, ker prav nič ne vidiš dna, vse je motno. Vadil sem samo v morju in ko prideš na Bled je kar šok, tisti pogled v motno temo. Dno zagledaš šele 2 metra od obale. Mogoče pa je bil tak dan???
 ton
#195872
Atoma - vsa čast! Glede obleke bo po mojem dovolj, če te na menjalnem prostoru čaka suha majica (za primer dežja ne pozabimo tudi nečesa, kar bo sedež kolesa in potrebščine za prihodnje discipline vsaj malo ščitilo - že polivinil je nekaj).

Biz - ti pa vzemi zoprno vodo kot vzpodbudo, da boš prej zunaj!
#195938
Na Trisportu pravijo, da bo kar gužva :D :

Ob 10. uri se bo pomerilo okoli 65 Lumpi triatloncev, ob 10:15 se bo v vodo pognalo 150 olimpijcev, ob 13:15 bo na svoj račun prišlo 170 mladincev iz 13 držav, ob 14:30 pa pridejo na vrsto rekreativci, kar 125 jih bo. Za poslastico dneva bodo ob 14:35 poskrbele, moške, ženske in mešane štafete, za zaključek tekmovalnega dneva pa še štafete medijskih hiš. Štafet je preko 45.
Uporabniški avatar
 Biz
#195949
Tisti, ki gresta na TRI za vsakogar... kje boste pustili svoj jekleni konjiček? Jaz bom prišel dokaj pozno namreč in me skrbi, da bo precej zapolnjeno glede na udeležbo v tistem časovnem obdobju...
#195985
garač napisal/-a:
raziskovalec napisal/-a:Pridem na tega olimpika. Že tretjič. In se ga vedno znova veselim.


Mislim da si nekje zapisal...Tako sem moral kar sam sprejeti to težko odločitev. GREM V LOGARSKO !

Me veseli, da bova z ramo ob rami "garala" proti cilju... :clap:
Se vidimo :wink:


Ja Garač, dobro si si zapomnil. A pride tako, da je treba načrte prilagajati. Tega olimpika pa se res veselim. Približno tako kot Ljubljanskega maratona ali Palmanove. Lani mi je uspelo izboljšati čase na vseh petih disciplinah, kar bo letos težka naloga. Upam, da nam vreme ne bo pokvarilo tega čudovitega dogodka. Veselim se srečanja z TF-jevci in bom tudi navijal. Včeraj sem opravil zadnji kolesarski trening, predvčerašnjim pa plavalni. Tako bolj za psiho. Tečt pa menda znamo :wink: Tako, da danes in jutri počivam.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA