najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#198463
Še moje poročilo. Na štart sem zamujal, tako da sem v zadnji sekundi še dobil štartno številko. Seveda je potem odpadlo ogrevanje in ogled menjalnega prostora itd., ampak nekako mi je zneslo, da to ni imelo kakih posledic v zgrešeni smeri. Pozabil sem bidon, tako da sem moral cel TZV speljati brez vode - no ja, saj je krajši od ST, tako da je šlo.

Štart klasika - "1 minuta do štarta", čez 1 sekundo že poči pištola. Potem smo se malo preriravali kot ciplji, ampak brez slabe volje. Takrat, ko sem šel jaz iz vode na edinih stopničkah ni bilo gužve :D

Tranisition 1 je bil zelo počasen, ker jaz takrat opravim tudi tekaško menjavo (teking kolo, he he). Zato sem pa drugo menjavo opravil kot blitzkrieg in prehitel koga.

Med kolesarjenjem je šlo po predvidevanjih lepo počasi, proti vetru od Luke koper sem se precej mučil. Vmes sem skoraj povozil eno pupo, ki je šla čez progo z mobitelom ob ušesu, seveda je tekma ni niti malo zanimala... :roll: Imel sem srečo, da jo bilo tudi nekaj zavetrja, no malo sva tudi menjala s kolegico s tekaško majico (ampak je rekla, da ni na forumu, da ima le dres). V glavnem specialke sem videl le od zadaj.

Tek je bil kar v redu, glede na to, da sem imel usta kot v sahari. Na koncu sem celo par iztrošenih prehitel - hej, kaj ste se pa preveč zagnali. Na koncu sem udaril še en sprint za cilj, in glej ga zlomka, šlo je brez problema, tako da sem se zgleda preveč šparal zadnjih 500 m. Imam občutek, da je bilo teka za več kot 2 kilometra. Bom izmeril na google earth. Sicer pa je to brezpredmetno.

Rezultat zlata sredina - OK. Drugo leto pa kak sprint triatlon, če bom bolje pripravljen...

Aja, kaj bi se dalo izboljšati... poleg prej rečenega bi bilo dobro, če bi staff vedel, kje je taverna (nismo vsi iz Kopra). V vetrovnem kopru tudi ni priporočljivo postavljati reklamnih panojev - jader. Še dobro, da se niso podrli na kolesa. Oops, saj so se, ampak zgleda ni bilo škode. Za ostale TF-jevce, takrat ste bili vi še v vodi, ko so se množično podirale ograde v menjalnem prostoru. Mogoče bi kazalo tudi ciljno črto opremiti s kakim balonom, če se ga seveda v tem vetru lahko brez škode priveže :)

Če zaključim - sem užival, hvala organizatorjem. :clap:
#198468
izzardly napisal/-a:
garač napisal/-a:da neb ktero kategorijo spusto :--


Kar bojte se nas :D !


Ja, sem te videl, kako si na teku švignila mimo mene (predpostavljam, da si imela TF dres...)! Vsa čast :clap: .
Hm, glede na stran, na katero pišem, bi moral kar malce izboljšati zadnjo disciplino :oops: ...
#198583
Biz napisal/-a:Imam občutek, da je bilo teka za več kot 2 kilometra.


No ja, 2,3-2,5 km je bilo, če se ne motim sodeč po zemljevidu. Zdelo se mi je dlje :oops:
#198917
MALCE Z ZAMUDO, AMPAK BOLJE POZNEJE KOT NIKOLI.
Poročilo po prireditvi:
Spoštovani.

1. TRIATLON KOPER 2009 je za nami. :D Lahko smo izredno zadovoljni, saj nam je že v prvem poskusu uspelo zagotoviti lepo vreme,
številčno in kvalitetno udeležbo, prireditev spraviti na nacionalno TV SLO in izvedbo le-te izpeljati brez večjih poškodb in zapletov.
Seveda smo naredili tudi nekaj manjših napak :( , ki smo jih poskušali odpraviti sproti, ampak kdor dela ta tudi greši, zato verjamemo, da bomo v prihodnje te napake odpravili in samo prireditev tudi nadgradili. :clap:

Še enkrat zahvala tistim, ki so prispevali koščke v mozaik in ki so nam pri izvedbi priskočili na pomoč.
Resnično bi Vas lahko naštevali kar dolgo, zatorej hvala VSEM. :laola

Posebna zahvala gre predvsem ekipi NO ROOLS, KKK ŽUSTERNA ter MO KOPER in podjetju AVTENTICA, ki sta nam pomagala vključiti prireditev v Evropski teden mobilnosti.

S spoštovanjem

Več slik, REZULTATI in poročilo s prireditve, je na voljo na uradni strani tekmovanja http://www.trikp.com

VODJA PRIREDITVE
Nino Cokan dipl.ekon.
Priponke
Triatlon-Koper 052.jpg
Triatlon-Koper 052.jpg (89.44 KiB) Pogledano 1957 krat
Triatlon-Koper 051.jpg
Triatlon-Koper 051.jpg (53.9 KiB) Pogledano 1959 krat
DSC05455.JPG
DSC05455.JPG (231.12 KiB) Pogledano 1957 krat
#198948
Potem predlagam, da izboljšate tudi spletno stran drugo leto. Meni na desni strani vedno odreže neke zadeve (ankete), pa tudi galerija slik naj ne bo v flashu, ker potem ne moreš shranjevati slik za lasten arhiv. No, tudi to se da obiti z uporabo CTRL-PRINT SCREEN, ampak je potem žal slabša kvaliteta, kakor pri izvirni sliki. Pa lahko ste tudi malo drugačni kot večina (ne vsi) ostali organizatorji in namesto bombažne majice v vrečko daste kaj drugega. Teh majic imamo že vsi na tone, pa še za tek niso uporabne, ker (vsaj jaz) rabim drifit opremo. Pazi, ne kritiziram, samo predlagam, ker vem, da je to težko. Poznam tudi razloge organizatorjev za, ki so čisto utemeljeni (ekonomičnost, vidnost sponzorjev itd.). Npr. na 13LM so dali v vrečko nosilec bidona, na BLED-TRI je bila drifit majica, kje drugje so najbrž kake nogavice, naglavni trak, rokavice za zimski tek.. možnosti je precej.

Še enkrat, jaz sem bil zadovoljen, da ne bo pomote.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA