najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#226747
Zraven prireditvenega prostora je kar nekaj parkirišč, ki pa so plačljiva (razen, če imaš srečo :wink: ). Avtomati so lani sprejemali samo kovance, tako da imej nekaj le teh na zalogi (mi smo jih iskali po celem NG). Pridi dovolj zgodaj, pa boš gotovo našel prostor za konjička v bližini.

Če rabiš še kaj pa kar na dan z besedo, drugače pa veliko sreče, dobre forme in užitkov. Meni je kar malo žal, da me ne bo.
#226756
raziskovalec napisal/-a:Če ne bo kolajen in nagrad, bomo pa vsaj udeleženci. Ti smo nujni, da zmagovalci vidijo, da so res dobri :-)

Kolajne boste vsi dobili, stopničke za TF bodo pa sigurno spet številne :wink: .

Lani sem parkirala kar pred Mercatorjem (prostora še pa še) in se s kolesom spustila do prireditvenega prostora. Se mi ni dalo iskat ne parkinga ne kovancev. :oops:
#226805
gnioco napisal/-a:Tudi zame bo to krst..
A proga pride označena , zaprta za promet?

lp

Ja na morju je ladjica okoli katere plavaš,
cesta je bila kolkor se spomnim zaprta,
kar se teka tiče je pa itak čez mesto in obmorska potka - tako da slediš oznakam, ali kakšnemu tekmovalcu pred tabo... :--
#226848
Ta triatlon je bil zelo zabaven :D :

Cesta ni bila zaprta za promet in je bilo treba upoštevati predpise. So pa ob cesti bili redarji in usmerjevalci. Jaz sem se enkrat morala popolnoma ustaviti, ker je avto čakal, da zavije levo in je naredil kolono, okoli njih pa nisem mogla :lol: . Pa enega redarja sem izgleda presenetila in mi je pozabil pokazati, da moram zaviti desno, pa sem se morala malo vračati. Nič hujšega :D .

Pa da ne pozabim, ladjico je malček ven odneslo in smo plavali malenkost daljšo razdaljo, nekatere pa je pobral celo nek tok, a ne mazi? :wink:

V glavnem, veliko se dogaja in v NG vam ne bo dolgčas. Vse je lepo speljano, označeno, na teku je vodna postaja, v cilju pa ostala pijača, makaroni, medalje in za ta hitre celo pršut :clap:

LP
#226910
medo1977 napisal/-a:@izzardly
ne se hecaj z odnašanjem ladjice in močnim tokom, ker mi je že 750m plavanja zadosti :oops:
No še poročilo o lanskem močnem toku in prve roke... :-- Res je bil tok izredno močan in ko se ladjica in obala samo še oddaljujeta se ne počutiš nič kaj prijetno... :FO: No ampak lahko se potolažiš, da je naslednja disciplina kolo in potem čisto domača zadeva - tek... :laola
#226911
Predlani ni bilo toka, lani je bil. Je bilo treba od ladije nazaj malo korigirat smer. Recimo, da si zamisliš na obali točko kamor plavaš malo desno (npr 20 m) od pravega izhoda. Več kot minute pa tam res nismo zgubili. Pozejdon je močno ponagajal le Maziju, ostali smo pravočasno korigirali smer.
Medo1977 zdi se mi, da si iz pravega testa za pridobitev pršuta na tej tekmi, nč bat.
Ta tekma itak izglede kot trening, čelade pa vseeno ne pozabit doma :-)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA