najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#223215
Dočakali smo rekreativni triatlon, ko na startu ne bo licenciranih tekmovalcev, razen kakega veterana. V Mariboru pripravljamo 13.6. REKREATIVNI SUPRESPRINT TRIATLON.
vabljeni vsi, ne glede na sposobnosti. Važno je sodelovati in priti do cilja!!!
Plavalo se bo 300 metrov v bazenu, nato se bo kolesarilo nekaj manj kot 8 kilometrov in na koncu bo še 2 kilometra teka.
Prireditev je popolnoma rekreatvina saj bo pred to tekmo izvedeno Državno prvenstvo za mladince in člane v štafetnem triatlonu, kar pomeni, da pravih tekmovalcev ne bo na startu!!!
Zato brez strahu na triatlonsko preizkušnjo. Četudi bo vaša prva.

Več o prireditvi na: http://www.triatlon-klub-maribor.si/tekma2010/

Pozdrav vsem bodočim triatloncem.
#223363
stena napisal/-a:super šprint je edini k bi ga js v trenutnem stanju zmogu, sam se bojim, da me množice ne bi tretirale kot rekreativca in bi me kdo grdo gledal :?

P.S.: medo1977 nism pozabu nate sam mam res gužvo.

Edit: aja ne, Franja je takrt :)


No no Stena, daljšega kot superšprinta ne zmoreš, Franjo pa brez problema al kaj?
Ne straši ljudi, da je superšprint enak zahtevnosti Franje.
#223373
No sedaj se pa je tudi že rekreativni triatlon prevesil na razgovor o časih in rezultatih :lol:.....je pa tudi res, da je dandanes malo stvari rekreativnih.
Če bom odplaval 300m v času 5.45 bom šel iz vode:
- v sredinski grupi;
- med zadnjimi oz.
- mi bodo že vrgli rešilni obroč in me vprašali, če se utapljam? :oops:
LP;
Sebastjan
#223386
medo1977 napisal/-a:No sedaj se pa je tudi že rekreativni triatlon prevesil na razgovor o časih in rezultatih :lol:.....je pa tudi res, da je dandanes malo stvari rekreativnih.
Če bom odplaval 300m v času 5.45 bom šel iz vode:
- v sredinski grupi;
- med zadnjimi oz.
- mi bodo že vrgli rešilni obroč in me vprašali, če se utapljam? :oops:
LP;
Sebastjan

Zadnji sigurno ne boš, to je rezervirano za mene :-- , za sredinsko boš pa malo moral pospešit :clap: . In ker plavajo tam 8 minut 300m se tudi jaz ne vznemirjam, me boste že počakali :oops: :lol:
#223395
Nobeden ni ničesar primerjal. Superšprint je po domače povedano en hec za opravit z njim, pa če ne delaš nič od nič tako da ljudje, to je idealna šansa, da začutite lepote tega športa- da malo poreklamiram. ;)

Žal olimpika trenutno ne spokam, šprint bi se pa ornk matrou, tko da raj niti ne probam, tako je, mi je kr nerodno :oops:
#223558
Aj, aj, Stena, to skoraj ne verjamem, da šprinta ne bi zmogel. Morda ne tako hitro, kot kdaj prej, do konca pa bi že prišel. Pa četudi bi hodil zadnja 2 km bi bil še vedno bolj spredaj.
#225708
Obveščamo vse morebitne udeležence Rekreativnega triatona v Mariboru, da smo podaljšali prijave do 8.6.2010.
Torej vsi, ki si upate preplavati 300 metrov, prekolesariti 7,6 km in preteči 1800 metrov vabljeni.
Razpis in prijave na: http://www.triatlon-klub-maribor.si/tekma2010

športni pozdrav vsem tekačem, triatoncem in ostalim športnikom

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA