najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 izzardly
#233073
Čeprav smo si večinoma čestitali že na Bledu, še enkrat čestitke vsem polželeznim triatlonkam in triatloncem :cast1: !
Prav v užitek mi je bilo spremljati celotno dirko. Štart je bil ravno zaradi zgodnje ure in sončnega vzhoda izredno lep, dan, ki se je naredil pa še lepši. Navijali smo vsi za vse in vzdušje je bilo zares prijetno. Na teku, ki sem se ga lotila kot finišerka štafete, mi je bilo pa kljub nepripravljenosti najlepše, saj sem lahko pritekla v cilj prvega Lovemana :heart.
Tista zanka, nad katero se zmrdujete je bila meni zanimiva, ker smo se srečevali in si kakšno spodbudno rekli :D .
Organizacija odlična, gledalci fenomenalni, se splača sodelovat (pa čeprav le kot del štafete) ali pa vsaj pogledat zadevo v živo.
:clap:

LP
Uporabniški avatar
 še1PR
#233076
Nekaj mojih FOTK. Če bi nalagala vse, bi rabila preveč časa... Nekaj poznanim sem jih poslala po e-mailu. kovit, zigzag, BoštjanP? (štartna327, tekel v štafeti), sporočite mi svoje e-maile, če želite svoje fotke. Ostali pa bi mi morali sporočiti še kak detajl (npr. štartno št., barva dresa, čelade, kako "posebnost" ala roza narokavčniki...) po katerem vas lahko spoznam, da bi pogledala, če se še kdo najde...
Uporabniški avatar
 Miroslav
#233104
Še moje poročilo!

- moja prva polovička je bila to, dosežen čas krepko hitrejši od pričakovanega
:D
- vreme je bilo krasno, edino na biciklu je na začetku malo zeblo, zato pa smo ga gnali močneje in hitreje
:wink:
- vzdušje pred, med in po dirki je bilo fantastično
:D
- proga krasna, še posebej tek okoli jezera je zadetek v polno
:clap:
- in nazadnje organizacija; Miro, vsa čast, od začetka do konca je vse potekalo gladko kot po maslu :laola

Vse čestitke tudi drugim udeležencem LOVEMANA.

Najlepše pa je to, da sem sodeloval že na prvi polovički v Sloveniji. In prišel bom zagotovo vsako leto na ponovitev, dokler bo zdravje dopuščalo.
:juhuhu:

Lep pozdrav

Mišo
 Runcajz
#233142
Razy, Spitbox, Biz, ris, ton, miso, miroslav... a ni blo super?

Razy: iskrene cestitke in obcudovanje, super si se sfajtal, sem si kar mislil, ko sem gledal case, hvala, plavanje kot se spodobi za ribaka :-))), kolo si pa letel nad ciljem, a ne, tek si pa predstavljam, ampka saj ves, tole je najslajsa zmaga.

Kot sem napisal Miru: v temacnem jutru nekje na vzhodu me se vedno greje sobotni zarek s starta.

Pa se to: ce kdo hoce postavljati PB na 21 je tole idelana prireditev v stafeti, seveda: proga ni enostavna, si pa sam, krogi ravno prav dolgi in - odgovornost do prijateljev v ekipi dodatna vzpodbuda. TFjevci, premislite za naslednje leto!

Se vidmo! Age groupers - prihajamo!

Runcajz

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA