najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 Igor3K
#227339
V 3K ŠPORTU smo se odločili po svojih močeh podpreti prizadevanja, da bo trud organizatorja obrodil sadove in se nas bo na Bledu zbralo rekordno število. Vse rekreativce vabimo, da se pridružijo našim štafetam. Dajemo vam možnost, da se pripravljate po naših programih, ali se nam pridružite na treningih, ki so načrtovani kot optimalna priprava na polovočko na Bledu.
Vse informnacije najdete na naši spletni strani.
Uporabniški avatar
 Igor3K
#227369
Neuradne informacije glede trase:
Kolesarilo se bo dvakrat do Bohinja in nazaj, teklo pa 3x (nekoliko podaljšan krog) okrog jezera. Želja je, da bi se triatlon dogajal v centru in ne v Zaki. Bom dodatno preveril in sporočil, ko bo zadeva tudi uradna in dokončna.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#227920
miro napisal/-a:Mene pazanima,če je kakšna časovna omejitev,ker sem le starejši rekreativec,pa ,da ne bi "zastonj"plačeval startnine - gorenc ejga.
Na spletni strani nisem našel nič o tej temi.
Se vidimo?
Lp
Miro


Tudi mene, če zberem pogum in kondiciji in se prijavim, se bojim, da bom tudi del sedme ure še porabil za tek. Če ni napisana časovna omejitev, je ni a ni tko?
Uporabniški avatar
 stena
#227933
Glede na časovnico bi rekel, da je limit 8 ur ("15.00 zaključek tekmovanja"). Le pogumno!

Mene zanima tistih 20€ za čip- je že vštetih v ceno ali jih moraš nakazati posebej, kako si to tolmačite? Sem taslamnate pameti zgleda :oops: K štartnini je, če si prav razlagam, tako potrebno še 9€ prišteti (6 licenca?? in 3 čip)
Uporabniški avatar
 landlord
#228059
Sam ime je pa rahlo geyish ...

Da ne omenjam znakca :)

Pa majco finisherja tud dvakrat pomisliš kdaj jo oblečeš :D

Lp,
LL.

ps. A sem politično nekorekten ? Se oproščam.
Uporabniški avatar
 ris9
#229782
Kakšna informacija o tem koliko se jih je že predprijavilo??
Kakšen predlog kje bi dobil poceni (nov, rabljen) plavalni neopren??
Hvala že v naprej.
Uporabniški avatar
 ris9
#229794
No sej mi bi to še bolj pasalo, da si ne bom delal nepotrebnih stroškov, ker sem že tako na tesnem z € ;-) ... Upam na čim višjo številko udeležencev
Uporabniški avatar
 zigzag
#230139
Včeraj sem v družbi kolegov in kolegic iz kluba 3k šport in glavnega organizatorja Mira Kregarja opravil odličen trening po trasi, kjer bo potekala tekma. Že prvih 38 km in pol skupinskega "ogrevanja" na kolesu s povprečno hitrostjo blizu 36 km/h je dalo slutiti, da to ne bo navaden trening. Nato smo odpeljali še dva kronometra po približno 25 km (39:07, 38:20) in klanec od Pristave do želežniške postaje za razpeljevanje in vsaj zase lahko rečem, da sem šel skoraj na polno, kar se je očitno poznalo potem pri teku... (No, še je nekaj časa za treniranje druge menjave :) )

Sicer pa, trasa je lepa, še vreme naročimo in obeta se nam tekma, ki zlepa ne bo šla v pozabo!

P.S. Miro, zahvaljujem se ti (prepričan sem, da nisem edini), ker boš odrezal "ta hud klanec" iz tekaškega kroga. Moram priznati, da se mi je že v prvem krogu zdelo, kot da se mi bo cela ulica pokonci postavila (in sem se mu raje odrekel). Da pa bi trikrat hodil v tisti breg... :shock:
Uporabniški avatar
 Miroslav
#230141
ris9 napisal/-a:Kakšna informacija o tem koliko se jih je že predprijavilo??
Kakšen predlog kje bi dobil poceni (nov, rabljen) plavalni neopren??
Hvala že v naprej.


Jaz sem kupil letos novega v trgovini ORBEA v Ljubljani in sicer Orca S3, njihov osnovni triatlonski model. Cena je bila 160 €. Na plavanju je bil OK, upam, da bo na Lovemanu dovoljen.
Za nas rekreativce je za ta denar odličen nakup.

Se vidimo na Bledu!
:D
Uporabniški avatar
 zigzag
#230146
Miroslav napisal/-a:Na plavanju je bil OK, upam, da bo na Lovemanu dovoljen.


Citiram odgovor Mira Kregarja: "Bomo tko naredil, da bo..."

Kar pa je zame, ki bom brez :--(

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA