najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#227385
Čestitke vsem za opravljen triatlon v Celju. Imeli smo se res super in smo na progi bili kot ena velika družina :)

Po 4 letih sem se spet podal na triatlon in bilo je res super in nepozabno. Ni bilo govora o slabem vremenu, celo obratno, zame je bilo vreme idealno.

Lenči tebi sem že tako ali tako čestital ampak moram tu še enkrat. Res si super in tudi Franci. Moram tukaj povedati, da se oba zelo trudita na treningih in vaju je res užitek gledati in trenirati :laola

Kar se tiče obiskanosti pa ni problem v trasi, vremenu ali drugih tekmah ampak povsem nekje drugje.. vendar to ni tema za na ta forum...
#227407
Saso202 napisal/-a:Po 4 letih sem se spet podal na triatlon in bilo je res super in nepozabno. Ni bilo govora o slabem vremenu, celo obratno, zame je bilo vreme idealno.
Lenči tebi sem že tako ali tako čestital ampak moram tu še enkrat. Res si super in tudi Franci. Moram tukaj povedati, da se oba zelo trudita na treningih in vaju je res užitek gledati in trenirati :laola

:laola bravoooo, se ti je tako smejalo, da ni bilo dvoma, da si užival :clap:

Ja šefe :lol: , saj bodo mislili, da resno trenirava :-- , midva hodiva uživat :clap: , no, vmes pa se še malo trudiva :oops: .....res je lepo, ker se skrbi tudi za nas "polžke" in ni vse usmerjeno samo v "spidiče", smo ena prijetna družina :clap: .

Še malo in bom med triatlonci kot doma :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA