najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

 mitja1977
#227633
Vabljeni na 2. TRIATLON VELENJE dne 11.07.2010

DISCIPLINE IN STARTI:
* CICI AKVATLON 50m plavanja, 400m teka (letnik 2001, letnik 2002 in mlajši) OB 12.00
* AKVATLON 100m plavanja, 800m teka (letnik 99, letnik 2000) OB 12.30
* SUPER SPRINT TRIATLON 200m plavanja, 8km kolesarjenja, 2.5 km teka, OB 13.00
* ŠTAFETNI SUPER SPRINT TRIATLON (za 2 ali 3 tekmovalce), 200/8/2.5, OB 13.00
* OLIMPIK TRIATLON 1500m plavanja, 40km kolesarjenja, 10km teka, OB 14.00
* ŠTAFETNI OLIMPIK TRIATLON (za 2 ali 3 tekmovalce) 1.5/40/10, OB 14.00

Podrobnosti v razpisu ali na sledeči strani.

lp

Mitja
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#227664
Lenči, limit za olimpika je v razpisu, kolikor jaz razumem, da končaš s kolesarjenjem 2 uri in pol po skoku v vodo. Prepričan sem, da ti bo to uspelo, dvomim pa, da organizator ne bi toleriral manjšega zamika.
Uporabniški avatar
 lenči
#227665
raziskovalec napisal/-a:Lenči, limit za olimpika je v razpisu, kolikor jaz razumem, da končaš s kolesarjenjem 2 uri in pol po skoku v vodo. Prepričan sem, da ti bo to uspelo, dvomim pa, da organizator ne bi toleriral manjšega zamika.

Žal si potrdil moje domnevanje glede limita :oops: , vendar upam, da mi bo uspelo, tek pa ni problem, če je ob jezeru, itak ni prometa. Samo ne vem, če me bodo čakali merilci časa :lol: , da pridem skozi cilj :-- . No, nekdo mora pometat :clap: in tale triatlonska polžka je že navajena :juhuhu: .
 oneoeight
#227666
Dvomim, da so organizatorji uvedli časovno omejitev, da bi preprečili udeležbo "polžkom" :wink: Časovna omejitev je verjetno zaradi lažje organizacije in seveda tudi varnosti udeležencev (zaprta cesta :?: ). Sicer pa je tudi razpisana rekreativna razdalja, katere se bom verjetno tudi sam udeležil. Upajmo na lepo vreme! :clap:
 mitja1977
#227701
Pozdravljeni!

Upam da vas ta časovna omejitev ne ne skrbi preveč! Vseeno misli da bo zadosti časa za vse in predvsem je bilo potrebo tako definirati, ker je potrebno urediti zaporo ceste in kar najboje poskrbeti za vse udeležence in verjamem da tudi če bo kakšna minutka premalo vas ne bomo preganjali...


lep pozdrav in vabljeni v Velenje

Mitja
 mitja1977
#227722
Ha ha.... :) No ja verjamem da se boš približal svojemu limitu. če se pa skuriš, bomo pa že našli kaj da si boš opomogel... :)

lp
 sportas02
#227772
Mene pa zanima, če lahko na olimpik triatlonu glede na to, da je za slovenski pokal nastopijo tudi rekreativci, ki nimajo licence?
hvala za odgovor
Uporabniški avatar
 Biz
#228109
Olimpik pa tudi mene zanima, seveda rekreativno in z veliko željo po uspešnem finishu, samo dvomim, da bom uspel skompletirati družinske obveznosti. Koliko udeležencev pa se pričakuje na olimpiku?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA