najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#230654
Primož, se strinjam. Preverjeno.

To je bil moj prvi triatlon in mislim, da bi težko izbrala bolje. Opazila sem, da je bilo poleg mene še veliko začetnikov s podobnimi skrbmi: kaj obleči, kam s številko, kako priti v menjalni prostor in iz njega,..

Poleg začetnikov pa so se ga udeležili tudi izkušeni triatlonci, na kar kažejo tudi rezultati. Prvi tekmovalci so s progo opravili prej kot v pol ure, zadnji pa so rabili še enkrat toliko.

Kljub slabši vremenski napovedi se nas je zbralo, mislim, da okoli 80. Kolpa je imela prijetnih 23 stopinj. Da nam ni bilo prevroče, se je sonce na začetku tekme skrivalo za oblaki, potem pa posiljalo z vso močjo.

Najprej smo imeli skupno ogrevanje, nato 200 m plavanja s tokom, ki mi je minilo, kot bi mignil (plavanja sem se najbolj bala), kolesarska proga je bila ravno prav tehnično zahtavna - klančki, spusti, ostri ovinki in še zaključni tek, najprej po pokošeni travi in naprej po stezah, malo gor in dol ter v cilj.

Za varnost je bilo dobro poskrbljeno. Tudi zgubiti se je bilo nemogoče. Redarji so nas usmerjali na vseh razpotjih.

Rekreativni triatlon, ki ima vse, kar imajo veliki ... celo šopke za zmagovalke in penino za zmagovalce .... in seveda srčne organizatorje. Obljubili so, da Belokranski triatlon 2011 BO. :clap:

Lp E.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA