najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#230406
Pozdravljeni,

Žal vas obveščamo da smo se zaradi premajhnega števila prijavljenih tekmovalcev odločili da triatlon spremenimo v akvatlon. Predvsem zapore cest terjajo veliko prilagajanja stanovalcev in veliko število oseb organizatorjev, zato vas vabimo ob 16:30 uri na AKVATLON.

Plavanje na 50 m bazenu 1000 m in 2 kroga teka po razgledni poti na Jesenicah.

lp, Gaber
#230628
Tjas napisal/-a:Čeprav ni bil triatlon, pa je bil kot vedno fajn akvatlonček. Čestitke vsem. Še posebej tistim, na koncu razpredelnice ;)))


:D :D

Ja pa to tud vztrajnost, tolk časa bit v vodi, ko ste vi že vsi tekali. Skratka, pridem ponovno drugo leto.
#230634
Ja, triatlon je žal odpadel, smo se pa zato ponovno prešvicali v našem bazenu in razgledni poti in bilo nam je lepo :laola

Eden ljubših domačih akvatlonov, predvsem zato, ker se nas je po lanskoletnem prvoterminskem ponovno zbralo lepo število znanih in tudi nekaj novih obrazov, ki jim še posebej čestitam za opravljeno delo :clap:

Po tekmi so začeli svoje delo opravljati še skakalci v vodo z 10m stolpa. Očitno se tudi ta šport v SLO prebuja vedno bolj, saj smo imeli možnost videti nekaj res zelo lepih in tudi težkih skokov, pa vseh najboljših sploh ni bilo prisotnih :cast1:

Škoda edino, da smo se hitro pobrali in nismo napravili kakšne globje analize :toast:

Skratka zanimiv dan, ki ga je mogoče malce pokvaril dež ampak se nismo dali :D
#230640
:laola :TF) :laola
Ni bila napaka priti :driver: pa se akvatlona udeležiti :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu:
Se mi je prav dobro zdelo k našga Frlica se je tud prijelo :lol: :lol: :lol: sem ga koj pobarav, malce tud okarav, če že sem gor pride :bum: :bum: bi blo res mal hudo, da neb se tud pobrcalo. Tko smo še enega zvabil :clap: :clap: pa nove face smo vidl, pa poznane smo spoznal blo nas je pa za 3atlon premal :-(( :-((
Da se vse to je dogajalo z jeseniško je pomočjo, škoda za vse tiste, k se niste tko odločil, saj smo zastonj bazen, pa tek, pa tud skoke do 10m dobil.

Sem gledal mal s strani kolk gonjo ga po vod nekateri, so že kar nekej odtekl, k ostali smo z vode pršli, pa po prijetni okolici se prešvicali. :cast1: :cast1: :cast1:
Smo imeli še to čast da smo ideli tudi nekaj zelo dobrih skokov, med drugim tudi legendo Pino Auber iz Italije, že 72 jih že ima let seveda :cast1: :cast1: :cast1: :hello: :hello: pa tko dobr skače poleg mlajših znanih in manj znanih

V čast mi je bilo, ko mi dejal je da dobro s skoki mi je šlo :rol: :rol: :rol: sem vmes med pavzo nekajkrat skočil, saj me je kar premikal :-- , če bi vedel da jest tud lahko, prjavi se za to. :roll: :D Drugo leto morda se bo to usresničila.

Skratka HVALA lepa organizatorjem, ki so se potrudili za teh nekaj udeležencev, da smo se dobro imeli.....tretja možnost bi pa res lahk bla skoki v vodo :arrow: :arrow: mrbit bi kaj bolj spredej bil :--

Si ne smete dovoliti, da vam ta EDINI stolp z 10 m čistega užitka prostega pada v vodo, da ga zaprejo :-((
Skratka dobr je blo :TF)
#230652
Še moj prispevek o včerajšnem akvatlonu. Organizacija kot ponavadi super, udeležencev (vsaj v moški konkurenci) več kot ponavadi in ravno zato je bilo še boljše (upam, da bo drugo leto še več prijav). Sploh na teku je "fletno" koga srečati in kakšno reči.
Skakalci so pa sploh klasa zase :shock: :shock: :shock: Kdor to ne vidi, ne verjame! Da npr. 11 letni fant skoči lastovko na glavo iz 10ih metrov :shock: :shock: :shock: , tudi ostali so blesteli, da nebo pomote. Mene še iz tadruge stiska k gor pridem :oops: :oops: .
Škoda le k je bil dež, smo se pa zato toliko bolj stiskali pod streho :P .

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA