najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#229672
Kot kaže bomo res dobili "pravi" triatlon tudi na Jesenicah. Organizator (GaberZSJ) se že nekaj časa trudi, da se bo prireditev kar se da dobro izvedla.

Trasa je zelo lepa- plava se v olimpijskem bazenu, sledi krožna proga s kolesom, ki je zelo simpatična (ta krog, ki gre tudi mimo naše hiše, sem kot otrok z veseljem vozil po dolgem in počes :D ) za konec pa še tek po razgledni (makadamski) poti, ki poteka večinoma po senci (sploh v času triatlona).

Lepo tekmo naredijo tekmovalci in upam, da se vas te prireditve udeleži čimveč, da bo zadeva zaživela in se bo odvijala tudi v prihodnje. Poleg triatlona se bo dogajalo še veliko drugih stvari, med drugim tudi skoki v vodo z 10m stolpa, ki je že nekaj časa edini v Sloveniji in priložnosti videti tako tekmo ni veliko.

Če koga zanima še kaj pa z veseljem odgovorim.

Lep pozdrav.
#229689
Živjo Miro!

Spust od bazena proti križišču Ukove in Tomšičeve. Tam zaviješ levo po Tomšičevi do križišča, kjer zaviješ proti Pizzeriji Mak. Nadaljuješ naravnost, naravnost, naravnost mimo parkirišča za gledališčem in nato ponovno na Tomšičevo (desno) v novi krog.

Lep pozdrav, upam in ne dvomim, da se vidimo.
#229705
Tole pa tud mene mal mika... za moj krstni nastop na triatlonu :oops:
Edino plavalna forma oz tehnika me mal odvrača od nastopa... bodo prvi najbrž že z bicikla, ko bom z bazena zlezu :roll: sicer je pa še par dni za razmislek in trening :D
#229727
Pomoje je to super šansa za "junfr" zgubit. Naše triatlonske smetane gotovo ni pričakovati (upam, da se motim) tako da skrbi, da bo kakšna super riba v vodi ni potrebno imeti. Upam, da bomo mi tisti, ki si bomo ta triatlon naredili lep, kot recimo tistega lanskega novigraškega.

Zame bo to kot kaže edini triatlon letos in še ta bo povsem počitniški, ker kolesa, vode in pa tekaških superg že dolgo časa nisem videl- imam raje mivko med prsti ali pa čoln pod ritjo :D
#229738
Bomo iz vode, preden se začnejo skoki z 10 metrov? Dobra motivacija, ni kaj... :mrgreen:
Hmnja, teden dni kasneje je državno v šprintu v Kočevju, tako da bi ena fina tekma lepo sedla, zato pa je dan kasneje tekaška desetka v Kranjski... oh, sladke skrbi izbire med lepimi tekmami.
#229841
Danes sem prekolesaril krog, ki bo na triatlonu in moram reči, da je kar "fleten" krog pri kateremu je, sploh na spustu iz križišča proti piceriji Mak, potrebno biti izjemno previden. Jaz sem bil prvi krog kar malo "posran", ker je cesta na ovinku malo na dol nagnjena in se ustrašiš. Je pa kar zanimiv krog s spustom in klancom, ravnine praktično ni. Upam, da se nas nabere vsaj ene 20 kom , da tole postane tako kot akvatlon vsakoletna prireditev.
#230025
Ne vem, kaj porečejo pravi triatlonci, ampak meni se zdi jeseniška tekma naravnost idealna 'mokra proba' pred državnim prvenstvom na enaki razdalji, ki bo teden kasneje v Kočevju.
Prišel pa bi itak, ker me že leta matra vprašanje, kako so Jeseničani praktično edini v Sloveniji uspeli združiti polji mladinskega centra in športnega zavoda in vse skupaj še dodatno garnirati z neko občutljivostjo za lokalni svet...
#230243
Pozdravljeni,
obveščamo vas da smo do danes prejeli samo 8 predprijav, kar je zelo malo. Rok predprijav podaljšujemo do srede 11.8.2010. Če se do srede ne bo prijavilo vsaj 15 tekmovalcev bomo triatlon spremenili v akvatlon, ki pomeni manjši organizacijski zalogaj.

Lep pozdrav,
Gaber ŠORN, Zavod za šport Jesenice

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA