najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#20098
Pa je za mano moj drugi triatlon na Bledu. Navkljub moji lanski odlocitvi, da se bom udelezila se kakega drugega triatlona ne samo tega na Bledu sem zal spet pristala samo na Bledu. Letos na malce daljsi progi, drugo leto morda na sprintu... kdo ve :lol:

Meni je bilo vse super ... od organizacije, ljudi - sportnikov in rekreativcev, osebja, proge ... se voda je bila cist okej navkljub prvemu soku, ko sem se zmocila... Proga za kolo me je s tistim daljsim klancem dvakrat unicila, noge so se mi segrele sele po prvem krogu in cetrt, tam kakih 200m pred obratom ob cesti za Bohinj...grrrrrrrr. Podobno je bilo s tekom, nekak so se misice sprostile (predvsem meca) sele 400m pred ciljem. Pa plavat se moram NAUCIT, s pravilnim dihanjem in tehniko, ker tole je bilo porazno.

Drugace smo se meli pa fajn, spoznala sem par novih ljudi (hello forumovca Pia, LojzeP) in crknjena padla v posteljo zvecer!

Aja, pa dpop nas je presenetil s svojim obiskom in se mi zdi da je kar vestno belezil nase grimase in obraze ko smo plavali, kolesarili in tekli :D

Uradni rezultati so na spletni strani Trisporta:
http://www.trisport-klub.si
 Lučko
#20099
:D Bravo, bravo Binch :clap: čestitamoooooooo. :wink: Čestitke tudi Mihi za 15 mesto :clap: :cast:
PS
Lojzeeeeeeeeee, Lojzeeeeeee :shock: , zakva si bil pa ti "D" :shock: :roll: A si mogoče kako bljižnjico najdu :?: :--
Uporabniški avatar
 lojzeP
#20106
Včerajšna prireditev gre v rubriko rekordov srčnega utripa. Mislim, da še nikoli, oz. že zelo dolgo nisem delal pod tako velikimi obrati.

Opažam, da so tudi triatlonski tekmovalci zelo v redu, in prev prijetni za družbo.
Na novo sem spoznal Sabino ( Binch ), sicer sva se pa tudi z Mihom še komaj poznala. Pa Obi se je tudi pojavil, pa seveda moj "tekmec " Matej ( Panta Rhei ). To je bilo kar se tiče nas rekreativcev.

Pia se je odločila za triatlonsko varianto Logarske Doline ( njena interpretacija ). Bi rekel, da gre vsa čast vsem, ki so končali z dirko. Zase bi rekel, da MORDA drugo leto kaj podobnega dam v plan. :idea:

Organizacija sicer zelo dobra - prijavnina ( tudi ) na dan dirke "le" 5 jurčkov - morda le za nekatere ( šarm PRESS ). :oops: 8)

Proga pa zelo razgibana.
Voda zame nekaj prehladna - 21 °C - ( prava ledenica proti kočevskemu jezeru ), kolesarski krogi po 6,5 km pa dobesedno varianta gor - dol; ravnine skoraj nič - razen ob žel. postaji. V klanec goniš kot nor, dol pa leti kot " sneta skira ". Za tek tako kar nekako zmanjka moči, čeprav smo tekači, in bi bilo pričakovati, da bomo na tem delu najmočnejši.
Ko v takem ritmu prisopihaš v cilj in se nadihaš, si do neke mere razočaran, ker sploh nisi utrujen "kot se reče ", ampak je vse posledica pretiranega dela srca, ki, ko se umiri, dovoljuje nove napore.
Je jasno, da bo treba trenirati tudi tovrstna obremenitve.

Gledano skupno zelo lepa prireditev, ki upravičuje ne najnižjo štartnino - pa še srečo smo imeli z vremenom

Se vidimi drugo leto

2x LP


P.S. a je kdo rekel olimpik :D

Aja, pa hvala Pii za dostavo mojega srečolovskega zadetka danes na PST
Uporabniški avatar
 Matej
#20117
Lojzeeeeeeeeee, Lojzeeeeeee , zakva si bil pa ti "D" A si mogoče kako bljižnjico najdu


Lučko, diskvalifikacija je pod črko "d", pod D pa se skriva kategorija "seniorjev". :roll:
In če malo pošpekuliramo, TF je v svoji kategoriji osvojil kar dvojni naslov na "državnem nivoju". Lučko, ti pa insinuiraš iskanje bližnjic. Pri vseh sodnikih ... in pri naši poštenosti!!!

In še resno: Bilo je super. Moj prvi triatlon, tako, da se je v moji glavi vse odvijalo kar malo prehitro. Napor je res kar velik, vendar se ga kar da prenesti. Še najhuje se mi zdi prehod iz bicikla v tek. Drugič bo vsekakor bolje.

In še čestitke Pii za njen prvi olimpik. Ko bom velik, bom jaz tudi.

In hvala dpop-u za foto spremljevalca, vsem ostalim pa za vzpodbudo ob progi.

In še Obi-ju. Zadel si na srečelovu. Oglasi se Tiniju.

In...(na, zdaj mi je pa zmanjkalo)

aja, organizacija za zgled.
 dpop
#20132
Prišel, videl... in samo slikal :wink:

Ehhhh... kaj nej rečem... klobuk dol pred vsemi
ki so imeli včerej jajca (in ostale "drobnarije" v mrzli vodi :wink: )
da so se spopadli s Triatlonom... še posebej Pia (Olimpic PRESS) :wink:

Kako pa je vse skupaj izgledalo pa
http://www.sportosplet.net/galerija/thu ... ?album=190

1038 Darko

P.S. Drugo leto pa... pridem s kamero :wink: :lol: :lol:

P.S.S. Vseh ostalih 200 slik s prireditve pa... po oglasih :lol: :lol: :lol:
 Lučko
#20140
Ej Lojze, tole sm pa res mal zaj..u, se oproščam. :oops:

:lol: Čestitke, čestitke Lojze :wink: , čestitke vsem forumcem :cast:

PS
Pa se mi je zdel, de je neki čudn, da ga bom verjetn neki zaj..u :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#20141
mah, sem si cel popoldan brisal solze, ko si me tako po krivem obdolžil :--(

pa naj bo - ker si priznal, se ti pol opraviči - samo pivo pa šedno ostane - da bom lažje pozabil :toast:

2x LP
 Lučko
#20147
Evo, jz pa spat zarad tega ne morem. :(
Veš, sm gruntu kje pa zakaj sm tolk zabluzu. :?: Pa sm se ob štirih spomnu, da je verjetn kriv "strežnik" ker en dan ni delu :shock: pa sm bil čist skontrafuzlan. :roll: Prvič kme vidiš, mi ta pru mal glavo udšraufi. :wink:
Za pir, pa sigurn dobiš :lol: , pa kva sam to, vsi triatlonci dobite za pir :piti: :lol:
Še enkrat, sorči :oops: :wink:
 dpop
#20164
Takole...

Uspelo se mi je "pregrizti" čez vse slike, nekatere sem
posnel v dobri veri da slikam "nekoga drugega"
(Miha, še enkrat sorry :oops: :wink: ) ampak na koncu je
ratalo teh 175 slik TUKAJ

1039 Darko

P.S. Kdo me je za slikanje "sprovociral", pa po ogledu
slik ocenite sami :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 obi
#20226
Še moja ocena tekmovanja. Kot so že ostali napisali je bila organizacija na nivoju. Edina pripomba, ki jo imam pa se ne tiče organizatorjev ampak netržnega obnašanja gostinskega lokala na priraditvenem prostoru. Odprli so ga šele ob 9:00, kljub temu, da nas je bilo dovolj kandidatov za postrežbo in tudi osebje je bilo že v lokalu.

S prvo udeležbo na triatlonu zadovoljen. Naslednje leto se sigurno udeležim sprinta, mogoče celo olimpika.

Dpop je odlično dokumentiral naše udejstvovanje.

Obi
Uporabniški avatar
 lojzeP
#20232
Jaz :ignore: , ko Darko :driver: bomo pa :toast:


2x LP


P.S. Fevžarja za vajenca k Darkotu :clap: :cast1:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#28076
včeraj sem končno dobil Fevžarjeve fotke iz blejskega triatlona - plod lastne iniciative

če je še kdo, ki jih je naročil, pa ni dobil, naj ga le gre pocukat za rokav

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA