najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

 ton
#241160
Meni kot 'dolgočasnežu' je odločno premalo in vsako leto manj daljših dirk. Olimpika v Velenju in na Bledu, polovička na Bledu. Vem, da so zapore cest hudir, ampak vseeno bi več.
Uporabniški avatar
 tadejk
#241164
Zdravo!

Javljam se kot eden izmed organizatorjev MB triatlona. Pred tremi leti smo imeli Olimpika, ampak je kar križ na našem koncu. Predvsem dve dilemi- potrebuješ jezero za plavanje (ga nimamo) in kolesarska proga je po SLO zakonih "mission impossible". Razen če imaš zelo veliko denarja.
Iz tega razloga se ITU pravila v Avstriji ne primejo, ker bi morali zapirati ceste, tako kot to počnemo pri nas.
Mene osebno pri SLO olimpikih moti XX krogov na kolesu, ampak mi je povsem jasno zakaj je tako, ZVCP je križ!

Morda bo pa čez kakšno desetletje bolje. Torej vzamemo to kar imamo in juriš na Ptuj!

Tadej
Uporabniški avatar
 izzardly
#241190
ton napisal/-a:Meni kot 'dolgočasnežu' je odločno premalo in vsako leto manj daljših dirk. Olimpika v Velenju in na Bledu, polovička na Bledu. Vem, da so zapore cest hudir, ampak vseeno bi več.


Konec septembra naj bi bil olimpik tudi v Kopru, pa se očitno nekaj ni izšlo. :(
Namesto že n-tega sprinta, bom šla drugo leto verjetno raje delat gužvo še na kak olimpik k sosedom. Tudi, če se vozi v odprtem prometu.

Domače triatlonske dirke pa vseeno 100% podpiram in ker sem bila letos na skoraj vseh, lahko rečem, da je bila čisto vsaka vredna udeležbe. :clap:

LP
Uporabniški avatar
 lenči
#262506
Triatlonski pokal je za nami :laola , hm, le kdaj bo objavljen za leto 2012 :-- . Pa mogoče bi objavili vnaprej, kdaj bo potem podelitev, da se da tudi ta v koledar :clap: .

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA