najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#253066
Uradno sem bil edini TF-jevec na progi, se jih je pa še nekaj skrivalo pod triatlonskimi in plavalnimi klubi, a smo jih takoj razkrinakali :D
Prireditev je bila dobro organizirana, žal pa vreme ni bilo naklonjeno in je močno lilo z močnim vetrom, kar je kolesarski del preizkušnje vsaj za drugo skupino v kateri sem štartal (plavanje je bilo namreč v bazenu) predstavljalo obupno oviro.
Plavanje z nekaj sto meterskim bosim tekom po travi mi je šlo natanko po planu, kolesarjenje pa žal zaradi vremenskih razmer sploh ne. Žal kolesar pred menoj ni mogel držati skupinice 5 kolesarjev, moj zakasnel napad za priključek pa tudi ni bil uspešen in sva tako z domačim triatloncev vozila skoraj ves čas v duetu in ob močnem vetru z dežjem dokaj pogosto menjavala vodstvo (hvala Slavko - ime je imel na dresu).
Moj tek je bil zaradi prejšnjednevnih dolgih trojk nekoliko upočasnjen.
končni rezultat je bil za razmere kar soliden, predvsem na račun napredka v plavanju in za moje razmere odličnih transferov.
Sončka me je nažgala tako v plavanju kot tudi v teku. Če ne bi bila letos dobesedno prvič na kolesu, bi šlo kar na tesno.
Lenči tudi zelo hitro napreduje, tako da je prišla do kolajne.
Žal pa gospod 5:00 ni imel sreče. Ne vem ali je bil maček, ki je njegovi skupini prkrižal pot črn ali ne, a žal se je vse skupaj končalo s tipičnim kolesarkim zlomom v bolnišnici.
Med navijači je bila tudi Izzardly, ki pa je imela najtežjo vlogo, saj je po tekmi delovala najbolj zmrznjeno. Čestitke za vztrajanje.
 AinE
#253085
Uf! Po ta dolgih trojkah pa še na sprint :shock:
Meni se je še 100-4-1 zdelo preveč :?
Sem bila le med navijači. Škoda, da se je vreme skisalo in še smola s tistim mačkom :(
Bravo vsem TF triatloncem, Sončki pa še vse najboljše.
Lp E.
#253115
Res je, po 6h navijanja ter preklinjanja dežja, vetra in zvitega gležnja, je od mene ostala samo še tresoča gmota cunj.

Čestitke vsem, ki ste se pogumno spopadli s progo v močnem vetru in dežju :clap: .
Čestitke za stopničke (tudi tiste skoraj stopničke, ki so nekomu za las ušle) :clap: .
Padlim borcem pa želim čim hitrejši povratek med brcajoče triatlete.

Ja, zanimiva sezona je pred nami...

Lp
#253135
Prvi letošnji triatlon za mano, če sem lani v Velenju preživljala peklensko vročino, je bilo včeraj ravno obratno. Srečno v cilju, časovno nad pričakovanji :wink: :lol: .
Hvala vsem navijačem, super ste bili :clap: :clap: :clap: . Jaz grem naprej v boj, gospod 5.00 pa bo svojega bil s časom, da čimprej pozdravi zlome. Maček je bil pa svetle barve :wink:
Čestitke vsem za odlične rezultate in naj nam gre še naprej dobro od rok in nog :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA