najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

 spela*
#258784
Pridem kar na celo plavalno progo. :D Utopila se ne bom, če bom zadnja iz vode, se tudi ne sekiram, me pa le zanima, če bo moje plavanje tokrat boljše kot pred dvema letoma. :D

A startnine ni ali sem kaj spregledala?
Uporabniški avatar
 miro
#258800
Špela, verjetno bom kar jaz, zadnji iz vode! Štartnine,pri "škrtih" gorenjcih ni, akvatlon in rekreatvni triatlon so bili vedno brezplačni, potrebna je le dobra volja za "startnino" :D

Lp
Miro
 spela*
#258839
miro napisal/-a:Špela, verjetno bom kar jaz, zadnji iz vode!


Prav, bova tekmovala, kdo bo prej! :D

A lahko - lepo lepo prosim - en vsaj približen opis poti? :?: :!:
Uporabniški avatar
 miro
#258864
Špela,katero pot potrebuješ!
Dostop, do kopališča je, mislim, na straneh zavoda za šport Jesenice, klikni na kopališče Ukova, sicer pa ni težko najti! Sem preveril klikni objekti tam najdeš tudi kopališče in zemljevid Jesenic! Če boš še kaj potrebovala vprašaj.
No, mogoče bova pa res tekmovala - jaz plavam prsno :D

Lp
Miro
 spela*
#258907
miro napisal/-a:Špela,katero pot potrebuješ!
Dostop, do kopališča je, mislim, na straneh zavoda za šport Jesenice, klikni na kopališče Ukova, sicer pa ni težko najti! Sem preveril klikni objekti tam najdeš tudi kopališče in zemljevid Jesenic!


Ja, zemljevid sem našla, hvala. Zdaj me zanima le še, kako priti na območje, ki ga pokriva ta zemljevid. Ampak bom že poguglala, drugače bom pa uporabila klic v sili. :D

No, mogoče bova pa res tekmovala - jaz plavam prsno :D


Jaz pa še ne vem. Sicer sem se zdaj naučila osnov kravla, ampak ne vem, ali ga plavam kaj hitreje kot prsno. :oops:
Mogoče pa tokrat celo ne bom v bazenu dvakrat dlje od zmagovalca. :oops:
Uporabniški avatar
 miro
#258960
Špela, naj ti poskušam pomagati!
Pelješ se iz Ljubljane po avtocesti,izhod Lipice, prvo semaforizirano križišče levo nato naravnost do krožišča in izstop center (drugi izhod),na semaforiziranem križišču -desno (jeseniška gimnazija), nato pelješ naravnost in prvo križišče levo - mali klanček in čez sto metrov je parkiriščče. Videla boš ograjo kopaišča. Vse je zelo blizu krožišča.
Še vedno pa lahko uporabiš klic v sili :D
Lp
Miro

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA