najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 miro
#259604
Ker želimo nadaljevati tradicijo rekreativnega triatlona v organizaciji tekaškega foruma in zavoda za šport Jesenice vas ponovno vabim na rekreativni triatlon 20.8. 2011 na Jesenice.

S plavanjem bomo pričeli ob deveti uri!
Vsak lahko preplava poljubno število metrov - 500, 750 ali 1000.

Po koncu plavanja se skolesi odpravimo do Kranjske gore, letos bo proga potekala po cesti in kolsarskih poteh, tako, da lahko vzamete tudi cestno kolo. Cilj bo pri zdravstvenem domu v Kranjski gori. Lahko se bodo tudi oblikovale skupine glede na pripravljenost!
Od zdravstvenega doma se tekaško odpravimo na progo Kranjskogorske desetke in jo odtečemo, ponovno s ciljem pri zdravstvenem domu.

Čas i meri vsak sam!

Za okrepčila poskrbimo sami - v Kranjski gori si lahko tudi dotočimo vodo pred tekom.
S kranjske gore se vračamo s kolesi, ali pa kolesa natovorite na svoja vozila.

Analiza bo seveda neobvezna - nekje po dogovoru udeležencev!

Lepo povabljeni - imeli se bomo lepo - pridite in preverite!

Lp
Miro
#259705
Tale triatlon je res dobra ideja. Prideva s Sončko, jaz bom preveril, če sem kaj napredoval v plavanju ona pa v "menjavi" :-) (tako pravi). Vem, da bova v dobri družbi. SE vidimo.
#259794
Mislim, da je naš rekreativni triatlon, kar lepo uspel :D
Danes sem imel tak dan, da mi je vse teklo kot namazano.
Na Jesenicah na bazenu,kar nekaj znanih obrazev, pripravljene proge in topla voda - ravno prava za plavanje. Ker mi je bilo v vodi, tako lepo, sem seveda zadnji končal plavalni preiskus :D
Tudi na kolesu nam je šlo kar lepo, večinoma smo se držali v skupini, tudi počakali smo se- lepa tovariška vožnja.
Na tek se niso odpravili vsi udeleženci, nekateri tudi zaradi starih poškodb.
V planici na obratu smo še malo poklepetali z "bobaoje" ki nam je ponudila vodo,ali okrepčilo, vendar nismo ničesar potrebovali.
Na cilju smo vsi udeleženci prejeli še spominsko majico - ni bila "triatlonska" pa vendar spomin na Jesenice.
Tukaj bi se zahvalil še koordinatorju zavoda za šport Jesenice,ki je poskrbel za prevoz opreme,vode in nam na cilju še podaril majice!
Upam, da se vidimo tudi prihodnje leto, še številčnejši!
Lp Miro
#259844
Strinjam se z Mirotom: tudi jaz mislim, da je rekreativni triatlon uspel.
Mislim tudi, da sem zmagala :arrow: saj v razpisu piše: »Zmagovalci so vsi, ki zmorejo celotno preizkušnjo.« 8)
Preplavala sem 1000 m (ali pa mogoče kakšen m manj, ampak ne po moji krivdi :oops: ), prekolesarila še 1x toliko, kot je bilo potrebno (v KG in nazaj, kar znese preko 50 km) in pretekla KG-10ko.
Čeprav so bile napovedi drugačne :wink:, pri manjavah nismo hiteli. Tudi kolesarjenje je bilo zelo zmerno, saj se po kolesarski stezi hitro kolesariti sploh ne da. Hitro teči pa se meni ni preveč dalo – se mi je zdelo prevroče :|. Za nagrado smo se na koncu lahko še 1x osvežili v bazenu. :clap:
Čeprav naj bi za okrepčila poskrbeli sami, to ni bilo čisto tako. Organizatorji so poskrbeli, da nismo dehidriral in za nagrado smo dobili še majčke. Imeli smo celo uradnega fotografa. Sklepam, da bodo fotke objavljene na spletnih straneh Zavoda za šport.
S prijateljico se sva zadovoljni, da sva se tik pred zdajci odločili za udeležbo in tem triatlonu. Naslednje leto pridem še na akvatlon. :D
lpE
#259845
Sploh ne dvomim, da je ta triatlon uspel.
Meni žal še vedno ni uspelo ugotoviti, kako biti na dveh krajih hkrati. :?
Sem pa popoldne opravila en kolesarski trening na Rakitno (moje sploh prvo letošnje kolesarjenje, če odštejem skromnih 20 km na triatlonu v Novigradu :oops: ), tako da zabušavala vendarle nisem. :D
#259871
Tudi jaz sem se udeležil rekreativnega (triatlona)kolesarjenja, ker sem tekaški del(15km) opravil v svoji režiji že zgodaj zjutraj, sem se z namenom regeneracije udeležil samo kolesarskega dela prireditve, ki pa se je na koncu izkazal kot zelo dober kolesarski trening (skupno 63km), saj sem komaj dohajal kolesarje-triatlonce posebej nazaj grede iz K.gore.(bo treba nabaviti specialko).Seveda pohvala organizatorjem za lepo izpeljan rekreativni triatlon , se vidimo naslednje leto zopet... :laola
#259873
Ej Gorenci, tole ste tako fajn uštimali, da smo tudi žabarji uživali vsako minuto. Dober trening, odlična družba, nobene štartnine, vodo in majčko dobili. Pa kdo natolcuje, da so Gorenci škrti :wink: :D
Plavanje, pa kolesarjenje pa tek pa spet kolesarjenje pa na koncu spet plavanje, NI da ni bilo. Pa ves čas lepo v skupini. POnovno sem ugotovil, da je žal tek moja najšibkejša točka, pa tudi z vročino na teku nisva najbolj prijatelja.
Skratka zahvale zavodu za šport, pa tudi našemu Mirotu in vsem sodelujočim. Tjaš nam je pokazala nekaj novih renic pri plavalnem obratu, tako, da jer kaj za misliti. Morda bom drugo leto celo tudi to prvino osvojil.
Za konec moram pohvaliti odlične Štruklje (št. 1) v bližnji gostilni, kjer smo imeli analizo v 4 tisti, ki nismo ravno iz Jesenic.
Tale rekretivni triatlonski pristop mi je pa nadvse všeč. Po njem bi se lahko vzgledovali tudi organozatorji kakšnega množičnega 3&lon dogodka.
Hvala tudi vsem udeležencem za lep dan in prijetno druženje.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA