najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

 ZSJgaber
#282230
Spoštovani,

na Jesenicah nadaljujemo tradicijo akvatlonov in vsako leto priredimo 2 takšna tekmovanja. Bolj kot dobremu rezultatu dajemo prednost udeležbi na tem tekmovanju, kljub temu pa najboljši v moški in ženski kategoriji prejmejo medalje.

Vabimo vas na 13. jeseniški akvatlon
SOBOTA 23. JUNIJ 2012 OB 17:30 URI
KRAJ TEKMOVANJA IN DOLŽINA PROGE:
Plavanje 1000 m – Kopališče Ukova – 50m bazen
Tek 3,7km – makedamska pot – 2 kroga cca 100 m višinske razlike na krog

INFORMACIJE IN PRIJAVE: 041 685 240 ALI ZSJ.PROGRAMI@SIOL.NET
STARTNINE NI. Prijava je zaželjena, ni pa potrebna, lahko se prijavite tudi pred tekmovanjem.

NAJBOLJŠI PRI MOŠKIH IN ŽENSKAH PREJMEJO MEDALJE

TEKMOVANJE POTEKA NA LASTNO ODGOVORNOST
 sitrader
#282236
U madona... če se mislim kaj ukvarjat s triatlonom nekoč, bo očitno treba natrenirat tole plavanje ;) Ker pol ure zaostanka ne nadoknadim nikoli ;)
 ZSJgaber
#282307
Na kopališču je te dni kar pestro dogajanje.
http://www.zsport-jesenice.si/slika4g.p ... 1&dir=pix/

Če želite lahko pridete na bazen že dobri dve uri pred akvatlonom in namenite 10 € za OŠ Poldeta Stražišarja Jesenica. KLLP 99 namreč organizira 24 urni plavalni maraton, ki se zaključi v soboto ob 15:00 uri. Pogoj je da udeleženec preplava vsaj 100 m, in da je vseh 24 ur vsaj en plavalec v vodi. Prvih 350 udeležencev prejme spominske majice in topel obrok...

lp,
Uporabniški avatar
 miro
#282322
Naj dopolnim Gabra, da je šola Poldeta Stražišarja, šola z prilagojenim programom in da bo šel denar za "orodja" za razmigovanje otrok s posebnimi potrebami!
Se vidimo danes zvečer po službi okoli 22.20! :D
Lp
 daca10
#282360
Ja, kar tri prireditve v "naših" krajih v enem dnevu, pa še ob isti uri :roll: težka odločitev. Ker mi je plavanje šibka točka :mrgreen: al Radolška 10-ka al pa Dovška baba.
Lep podaljšan vikend vsem, kjerkoli boste tekli, plavali, kolesarili,pohajkovali...
Tud Ratitovec me mika.
Uporabniški avatar
 bernarda
#282361
daca10 napisal/-a:Ja, kar tri prireditve v "naših" krajih v enem dnevu, pa še ob isti uri :roll: težka odločitev. Ker mi je plavanje šibka točka :mrgreen: al Radolška 10-ka al pa Dovška baba.
Lep podaljšan vikend vsem, kjerkoli boste tekli, plavali, kolesarili,pohajkovali...
Tud Ratitovec me mika.


Če bi imela :driver: bi bila že na drugem koncu SLO nekje :D
Daca dobro šibaj, neglede na kateri tekmi boš :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA