najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 bozo
#48817
Se je kdo udeležil? Kako je bilo?
Uporabniški avatar
 Matevz
#48826
Obi, LojzeP, Matej, Matevz smo bili tam. Sprint dirka, ki je ša malo krajša kot sprint (650-18-4,4) - ni kaj dosti za pisat.
Uporabniški avatar
 Matej
#48828
Res številčna udeležba, dobra organizacija in seveda prijetna družba. Matevž je kot stari triatlonski maček rekel "triatlon kot triatlon", za nas ostale pa je vse skupaj še bolj novo, tako da adrenalina pred startom ni manjkalo. To je bil moj drugi triatlon in po šestih tednih lenarjenja na morju mi je kar dobro sedel. Sedaj že čakam na naslednjega, ki bo na Bledu. Obljubim rehidracijo po tekmi iz mojega prtljažnika, za sobotni prispevek pa spet hvala Lojzetu.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#48829
Preko 200 tekmovalcev vseh starosti se nas je letos zbralo na zelo dobro organizirani tekmi, pod katero so se podpisali prizadevni ribniški organizatorji. :D

Tradicionalno dobra družba, zanimiva proga in vzdušje ob njej je tudi letos privabila nekaj TF udeležencev ( Matevž, Matej alias P.R., Obi in moja malenkost ) - vsaj tistih, ki smo opravili uradni protokol pred in po tekmi :wink:

Tekma kot taka je bila realni pokazatelj stanja duha in fizike, pa čeprav vsakdo želi iz sebe stisniti tudi tisto česar ni sposoben. :oops:
Najprej smo se zapodili ( ralativno - kakor kdo ) v malce hladnejše kot lansko leto, rudniško jezero - pri cca 22°C na 750 m razdaljo, nato 20 km odkolesarili in jih še 5 odtekli.
Občutek izkušenejših borcev tovrstnih dogajanj je povedal, da smo ( verjetno ) kakega stotaka manj odplavali, števec na biciklu sem kot pravi amater pozabil pred tekmo resetirati,a iz izkušenj vem, da tudi na tej distanci naredimo nekaj manj, kot je potrebno, tekli smo pa toliko časa, dokler se niso začeli gledalci v cilju dreti, da je bilo dosti za tokrat. :wink:
Pa smo takoj "tadomači" skupaj stopili in malce pomodrovali glede detajlov. :idea:
Rezultati so taki kot so - dokler ne bomo boljši bomo pač hodili na tovrstne tekme iz veselja, ko se bodo pa izboljšali, bomo pa tudi na to temo glasneje govorili :oops: - sicer sem popravil lanski dosežek za cca 8 min., na še vedno zelo povprečnih uro in četrt. :shock:

Ralaksacija v jezeru takoj po tekmi se nam je zelo prilegla. Bi mi še dalj časa, pa smo se zbali, da se pivo ne ogreje in makaroni ne ohladijo, in je blo treba ubogat.
Vreme se nas je tudi usmililo ( samo ne tega v Avstriji govort ) - drugo leto pa zopet na znani lokaciji in upam s še številčnejšo TF udeležbo :D

LP - amaterski triatlonec L.
Uporabniški avatar
 obi
#49030
Kočevski triatlon je res lep triatlon. Prireditelj pozna svoj posel in je dobro organiziral prireditev. Celo navijači so vedeli zakaj so ob progi.

Pred startom smo opazovali ženske kako plavajo in imeli smo kaj za povedati o njivovi smeri plavanja. Ker sem bil preglasen so gledalci imeli tudi o moji smeri kaj za povedati. Tako razdalja plavanja ni bila enaka za vse. Jaz sem definitivno naredil nekaj deset metrov več kot ostali :lol: .
Malo me je presenitila tudi kolesarska proga. Nisem bil pripravljen na to, da se pol proge samo dviguje. Bom za drugič vedel. Tek pa je bil po pričakovanjih.

Po tekmovanju je pa Lojze poskrbel, da smo nadomestili izgubljen vitamin B. Počasi bo že čas, da še kdo drug misli na hidracijo (bom na Bledu jaz poskrbel). Hvala Lojze.

To je bil triatlon, ki se ga splača ponoviti.
Uporabniški avatar
 mitko
#52544
To je bil moj prvi triatlon in moram rečt, da mi je kar v redu uspel. Sem zadovoljen in drugo leto spet pridem.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA