najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#66575
V petek dopoldne bo iz Ljubljane krenila na pot Slovenska karavana udeležencev tretjega 1/2-IRONa, ki bo potekal 27.05. v Avstrijskem Grazu v športnem kompleksu ob SCHWARZL-SEE.

Med tekmovalci bo tudi peščica forumovcev. Zaradi priprav na to tekmo in pa na julijski Ironman v Celovcu, smo posamezniki v zadnjih dveh mesecih bolj malo prisotni na naših skupnih treningih in na tekaških tekmovanjih. Razlog je predvsem v tem, da se je treba poleg teka dobro pripraviti tudi v plavanju in kolesarjenju. Prav kolo pa nam vzame največ časa, vsaj meni. Zaradi tega sem v primerjavi s prejšnjimi sezonami zelo zmanjšal tekaško kilometražo, enormno pa povečal kilometre, prevožene na kolesu.

Če koga kaj več zanima o tekmi v Grazu, dobi informacije na uradni spletni strani organizatorja.

1/2 IRON tekme smo se udeležili že lani. Tule si lahko pogledate vtise in slikce.

Jaz kakšnih posebnih načrtov nimam. Želim si le, da bi malce izboljšal lanskoletni dosežek, ki je bil bolj skromen.

Če koga mika, nas lahko pride bodrit v Graz, za vse pa bom v ponedeljek pripravil krajše poročilo o tej preizkušnji.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 nada
#66576
Matjažek drži se, pa seveda tudi vsi ostali, po tej preizkušnji pa le pridi na kakšno ''vaško'' tekmo, ker te že pogrešamo :lol: !
 bruno
#66587
Se vidimo v Grazu. Tole bo moj prvi 1/2 Ironman. Lanske informacije so kar dobrodošle, sem jih uporabil že v času treninga.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA