najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 50cent
#94783
Bravo Matej, svaka čast :clap: .

Lp :)
Uporabniški avatar
 primus
#94787
Matej, kaj sploh rečt - pa ti si žvau, norc,... CAR ! :wink:

še enkrat iskrene čestitke za izreden dosežek - samo slutim lahko koliko truda in odrekanja je bilo zanj potrebno....
...in to ob tem, da tek ni ravno tvoja disciplina :shock: :D

mal sem pa zdej še jaz važen, ker te poznam :D

:cast1:

primus
 Marinka
#94788
Matej, mi te občudujemo! :juhuhu:
Uporabniški avatar
 tini
#94821
Bravo Matej!
Vec bos pa seveda povedal ob kaksnem Bvitaminskem :wink: !
Uporabniški avatar
 Matevz
#94832
Matej, carsko. Sicer pa sem ti povedal, da 12 ur po eni nogi :D Super!!!!
Uporabniški avatar
 milkec
#94836
Čestitam Matej!
 Nataša
#94839
Matej, če se ti je v nedeljo kaj kolcalo, smo krivi mi vsi (Staša, Simon, Anuša, Miha, Lana in jaz), ki smo posedali v senci v Izoli in razglabljali o tem, kakšen car si in kako te občudujemo, da si ne samo odlično oddelal ironmana, ampak predvsem dal skozi vse treninge zanj, kar je s sabo potegnilo precejšnja odrekanja, verjetno.

Skratka - čestitke!!! :clap:
 žabc
#94857
Bravo Matej! Bravo Peter! Bravo Aleš! Bravo Primož! In bravo vsi ostali junaki, ki ste ga premagali! Mislim, da je na tem mestu tudi, da rečem bravo Igor (Kogoj) , ki je tudi kriv za to, da so fantje zmogli vse te napore!
Tudi zame ste veliki zmagovalci, saj vem iz lastbnih izkušenj kako težko je kombinirati službene in družinske obveznosti z številnimi urami treniranja. Gre za velikanska odrekanja in veliko mero želje in predanosti, saj lahko to uspe samo najboljšim.
Takoj ko sem prišel iz Adventure race-a, sem se usedel z računalnik ter preveril kako so se odrezali moji klubski kolegi. Res sem vesel za vas, da vam je uspelo. Tako kot ste me v mislih vi spremljali na dvojnem ironmanu, vedite, da sem tudi jaz neprestano mislil na vas! In v taki klimi se je užitek matrati! Med ljudmi kot jih srečaš na takih tekmovanjih kot so triatloni in ARS, se počutiš kot doma. Le kako pa bi lahko drugače opisal občutek, ko se greš na trening matrat z občutkom veselja že zaradi tega, ker jih boš zopet videl.
Res sem vesel, da sem lahko del te prijetne in veseljem nabite sredine! Hvala vam!

LP, Žabc
Uporabniški avatar
 še1PR
#94870
:clap: Bravo Matej!
 kovit
#94874
vsa čast tebi in ostalim :cast1: :cast1: :cast1:
Uporabniški avatar
 Manika
#94878
Čestitke vsem! Tegale Tomaža Kovača, ki je bil v Zuerichu najboljši od Slovencev, pa poznam, sva bila sošolca, zato: Čestitke, Tomaž!
Uporabniški avatar
 Matej
#94884
Noro dober občutek je, ko vidiš koliko ljudi spremlja tvojo pot in razume vrednote za katerimi se ženeš. Imam kar veliko dobrih znancev in kolegov, pa vendar le redkokdo, ki se ne ukvarja s podobnim športom, razume, kakšna je pot, ki jo hodim in kaj se mi dogaja v glavi in srcu med tako preizkušnjo.

Sms-i, ki sem jih dobival in občutek, da nekateri v Sloveniji tisti trenutek mislijo nate ali celo sedijo za računalnikom in čakajo na vmesne čase, ti dajo neverjetno moč, da vztrajaš in ne ugašaš počasi v črnih mislih, nihilizmu, občutkih sejjevsebrezveze, kajtijetegasplohtreba, itd., itd.

In res, Igor Kogoj je bil ena ključnih oseb zame. Ko se namreč prvič pripravljaš na ironman, se podajaš v popolnoma neznan svet, v katerem dobivaš veliko tudi nasprotujočih si informacij in nasvetov. Zdi se mi pomembno, da vse jemlješ malo z distanco in se prepustiš (no, ne ravno prepusiš, saj malo kritičnosti nikoli ne škodi) enemu programu, eni osebi. Sigurno obstaja več poti, da dosežeš isti cilj, vendar je važno, da se za eno odločiš in se tiste držiš do konca. Igor je prav gotovo oseba, ki ima reference in za katero lahko rečeš: "Če on tako pravi, bo že držalo" (tudi tu upoštevaj misel iz prejšnjega oklepaja :D ). V skupini, ki jo trenira Igor je že kar lepo število novih ironmanov in mislim, da jih je še kar nekaj, ki so resno na tej poti. Torej, kdor se spogleduje z ironmanom: toplo priporočam. :D
Uporabniški avatar
 vanja
#94887
Matej, bravo!!!! :cast:
Uporabniški avatar
 TANJAO
#94896
Matej, saj je že vse povedano!!!Noro ,noro..
Čestitke tudi od naju2, ki se to še dolgo ne bova upala...
RES si občudovanja vreden, enako vsi ostali švicarji... sama si to še ne znam predstavljati .

Tanja+Mirč

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA