prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Dule
#11775
Jutri 16.06. nameravam na trening po tekmovalni progi na Šmarno goro in sicer start ob 19 uri na parkirišču v Rocnu pri policajski šoli.

Proga poteka na Grmado nato spust v Kuhinjo in nato okoli do sedla in na vrh Šmarne gore. Dolžina je 9km in 600 m.v.r.

Ker je v družbi bolj luštno trenirat vas vabim da se mi pridružite. Po teku pa seveda na obvezno ana-lizo :lol: !
Uporabniški avatar
 vidkul
#11780
Zivjo!
Koliko časa pa potrebuješ za celo traso?

lp Vid
Uporabniški avatar
 Dule
#11788
vidkul napisal/-a:Zivjo!
Koliko časa pa potrebuješ za celo traso?

lp Vid


Nisem ravno gams, no najboljši čas imam 1ura05minut 48sek.

Rekord proge pa drži najboljši gorski tekač na svetu Yonathan Wyatt iz nove zelandije in sicer: 38 minut14sekund!!
V tem času jaz pridem komaj do Kuhinje :oops:

No jutri bom šel počasi okoli 1ura15minut.

Prideš zraven?
Uporabniški avatar
 vidkul
#11996
Hvala za povabilo, samo bom raje šel kdaj drugič oz. ko bom imel dovolj kondicije. Grem raje 2 kroga po Bonovcu narest.
Iz kje iz Medvod pa si Dule?

lp Vid
Uporabniški avatar
 Dule
#12039
vidkul napisal/-a:Hvala za povabilo, samo bom raje šel kdaj drugič oz. ko bom imel dovolj kondicije. Grem raje 2 kroga po Bonovcu narest.
Iz kje iz Medvod pa si Dule?

lp Vid


Iz Žlebe. Če treniraš po Bonovcu, potem sva pa sigurno že kdaj trčla.. :wink:

ero napisal/-a:Dule, si bil na Šmarni? ravno ob sedmih se je najbolj ulilo...


...in to kako, tako se je ulil da se nisem upal iz avta... :x No bom pa v soboto spočit k rožca, me bo kar razgnal na progi... :wink:

Yogo sorri, jaz pa mobi ne greva preveč skup, tako da me nisi dobil.. Bomo opravili predviden trening drugič, ko bo vreme normalno 8)
Uporabniški avatar
 milkec
#15876
Da ne bom nove teme odpiral...

Včeraj sem prišel na idejo, da bi tekel okoli Šmarne Gore. Vsega skupaj je okoli 23 km, proga pa je v bistvu zelo lepa! Je kakšen kandidat za drugi teden?
Uporabniški avatar
 obi
#15878
milkec napisal/-a:Da ne bom nove teme odpiral...

Včeraj sem prišel na idejo, da bi tekel okoli Šmarne Gore. Vsega skupaj je okoli 23 km, proga pa je v bistvu zelo lepa! Je kakšen kandidat za drugi teden?


Kateri dan imaš v mislih? Ideja je zanimiva in me mika.
Uporabniški avatar
 Dule
#15888
Včasih je bil (mislim da ene 3x) tek okoli Šmarne gore. Start je bil v Rocnu, potem Tacen, Šmartno, nato pa po gozdu po severni strani Š.G. do Zavrha in nato Vikerče pa spet do Rocna. Koliko km je bilo to se pa ne spomnim več, mislim pa da cca 12km :roll: . Trasa je bila res lepa, po gozdu se ne bi več spomnil, kje je potekala..

Drugače pa zdaj tekam(pravzaprav hodim) na Šmarno goro, kjer je ob večerih prava promenada in paša za oči (beri luštna dekleta).. :hello:
Tko da če je še ker samski, le gor na izbor.. :wink:

Sicer pa sem za(mislim na tek) :rol: !
Uporabniški avatar
 milkec
#15904
Dule napisal/-a:Drugače pa zdaj tekam(pravzaprav hodim) na Šmarno goro, kjer je ob večerih prava promenada in paša za oči (beri luštna dekleta).. :hello:
Tko da če je še ker samski, le gor na izbor.. :wink:


He he he, sem tudi sam šel enkrat ob 19.00 gor in moram reči, da mi ni bilo žal...

baj de vej Dule, včer sem malce tovj teren preizkušal... Sem šel od križišča za Golo Brdo do Drage pa nazaj! Moram reči, da je teren kar pester, kar pomeni, da hitro mineva.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA