prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#300012
miciM napisal/-a:
ROSI64 napisal/-a:A je katera/ri obdelal cel krog na PST-ju danes :?: :?:

Jaz in Matjaž sva bila tudi na PST-ju, pa mislim, da nekaterih delih bolj prva. No Matjaž je bil bolj priden kot jaz :D
Za 10km sem porabila uro in dvajset minut :lol: , ponekod je bilo do kolen +. Bilo pa je bilo prav lepo zimsko :lol: :lol: :lol: .

:wink:

Skupaj sta oddelala skoraj celega :D
#300043
Jaz sem danes zjutraj (na poti v službo) prehodila oni delček PST med Verovškovo in Litostrojsko in smo se morali s pešci iz nasprotne smeri prav dogovarjati, kdo bo ostal na kakih 30 cm široki shojeni potki in kdo se bo umaknil v cel sneg. Je bilo prav zabavno. ;-)

Popoldne shojena potka ni bila nič širša, samo malo manj obljudena in bolj je drselo na njej.
#300235
zajc napisal/-a:Dokler sneg ne bo skopnel me PST ne vidi :? Mehkužec gor ali dol :lol: Dovolj je bilo bolečih mišic za katere sploh nisem vedel, da obstajajo.


:shock:
Vsi, ki bi radi prehiteli zajca, imate zdaj idealno priložnost! :D
#300514
petm11 napisal/-a:Živjo!
Kakšno je stanje na PST, je še veliko snega, se že da teči?

hvala, lp!

čez Golovec pridet je kar umetnost....je povsod sneg...treba je ful pazit ker res drsi .... po pst-ju je pa baje brozga ki je mogoče samo malo moteča...
#301954
V nedeljo naj bi šli malo po PST-ju. Tak je dogovor. Napoved za nedeljo pa ni nič kaj lepa. Sama trasa se do nedelje ne bo kaj bistveno popravila oziroma izboljšala. Sneg,plundra,luže,blato. Napoved pa nam obeta sneg in dež.
#301992
pajo napisal/-a:V nedeljo naj bi šli malo po PST-ju. Tak je dogovor. Napoved za nedeljo pa ni nič kaj lepa. Sama trasa se do nedelje ne bo kaj bistveno popravila oziroma izboljšala. Sneg,plundra,luže,blato. Napoved pa nam obeta sneg in dež.

31.3.2013 ob 8.00 Polžki štartamo in pika. Sicer je nekaj odpovedi zaradi bolezni, vendar smo eni srečni, da smo še zdravi (OK, mogoče bi kdo rekel, da smo malo :-- ).
Polžki imamo zagotovljeno spremstvo, saj veste, doša seljak u grad, sem ga doslej samo 2x premagala, pa še ne poznam poti :oops: .
Torej, snega ne bo, malček dežja ne bo motilo, čmokanja pod nogami smo pa navajeni. Prejšnjič smo si gamaše delali, toliko je bilo snega, torej bodo v nedeljo veliko boljši pogoji
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :laola
#301996
Uheeec napisal/-a:kdaj pa imate start po PST-ju?...ter, kako po polžje tole gre? :D

31.3.2013 ob 8.00 uri pri Fužinskem gradu. Polžje pa je tempo 6.30 po ravnem, v klanec pa hitra hoja....+- tu nekje bomo zmogli :D
  • 1
  • 162
  • 163
  • 164
  • 165
  • 166
  • 216

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA