prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#337697
Jaz sem se letos prvič podala na PST in to pohodniško. Z Mušnico sva se podali na pot z Koseškega bajarja proti Golovcu, pri vojašnici navijali za "tadolge trojke". Krog pa sva oddelali z navijanjem vred v šestih urah.
Srečali veliko znanih, prijaznih, nasmejanih,...... :D

:wink:
#338412
Evo obrnili še en PST :D
Na povabilo zajca sva se odzvala jaz in Katja. Začeli smo malo pred 7h zjutraj (za zajca to pomeni sredi dopoldneva :lol: ).
Malo sem se bal, če se bom lahko držal tempo, a na srečo je bila Katja že malo utrujena od petkovih in sobotnih dejavnosti. Tako smo v lahkotnem tempu z malimi postanki (pitje vode)obrnili PST v dobrih 3h.

Hvala Katji in zajcu za družbo in dober tempo. :D V takem tempu :wink: se še kdaj priporočam.

P.S. Vsem ostalim pa; ja začela se je sezona PSTjev :D :D tako da dobrodošli. :D
#338455
ROSI64 napisal/-a:Evo obrnili še en PST :D
Na povabilo zajca sva se odzvala jaz in Katja. Začeli smo malo pred 7h zjutraj (za zajca to pomeni sredi dopoldneva :lol: ).
Malo sem se bal, če se bom lahko držal tempo, a na srečo je bila Katja že malo utrujena od petkovih in sobotnih dejavnosti. Tako smo v lahkotnem tempu z malimi postanki (pitje vode)obrnili PST v dobrih 3h.

Hvala Katji in zajcu za družbo in dober tempo. :D V takem tempu :wink: se še kdaj priporočam.

P.S. Vsem ostalim pa; ja začela se je sezona PSTjev :D :D tako da dobrodošli. :D


Ja, lepo vas je bilo videti na PST. Jaz sem svojo dolžino tokrat večji del pretekel sam.

Lp, Matjaž
#338532
Danes ob sedmih zvečer na PST-ju. Prvo uro je bilo res prevroče. Telo še ni navajeno na poletno vročino. Potem pa je postopoma postajalo bolje. Ampak vročina je že naredila svoje. Najbolje bi bilo res it laufat zgodaj zjutraj. Tako da nisem tekel tako, kot bi si želel in krog obrnil v 2:38.
#338536
Bojan Ambrožič napisal/-a:Danes ob sedmih zvečer na PST-ju. Prvo uro je bilo res prevroče. Telo še ni navajeno na poletno vročino. Potem pa je postopoma postajalo bolje. Ampak vročina je že naredila svoje. Najbolje bi bilo res it laufat zgodaj zjutraj. Tako da nisem tekel tako, kot bi si želel in krog obrnil v 2:38.

Bojan, vse čestitke. Jaz bi za to pot ob takih pogojih, čeprav sem navajen marsikaj, verjetno potreboval 1 uro dlje. Nekaj zaradi kondicije :oops: in vročine, nekaj pa zaradi sindroma "prvih treh kilometrov".
#339028
Tudi v tej temi se dogaja :D le zapiskov ni :hack: :lol:

V sredo sem v solo izvedbi odtekel en PST, danes pa v družbi zajca še enega. :D
Oba sta mi uspela v dokaj počasnem tempu (baza) tako da sem tega zelo vesel. :)
No danes je bilo nekaj provokacij za hitreje, a se nisem pustil motiti :nono: vseeno je zajcu uspelo, da sem imel povprečje malo hitrejše. :wink: No za dobro družbo je pa treba tudi kaj potrpeti. :D

Zajcu je bil pa itak PST z mano prelahek, prepočasen,.... tako da je rekel, da bo moral še za nekaj ur na spinning kolo :lol: :lol: Ja eni imajo res kondicijo kot zajci :lol: :lol:

Hvala zajc za družbo.

Med tekom sva se tudi pogovarjala, kje so tisti časi, ko je bila gužva na teh tekih, pa okrepčevalnice na PST-jih,..... no okrepčevalnice sedaj postavljajo "Pitniki" :clap: :clap: :clap: trije so že delujoči tako da pijače ni več potrebno nosit po PST-ju. En izgovor manj zakaj ne na cel PST. :-- :--
#339078
Hm, a sem jaz mogoče srečal zajca na PST to soboto, tam nekje okoli sedme zvečer? In to dvakrat (ker je pač hiter in ker je tekel v smeri urinega kazalca, jaz s kolegom pa kontra) - enkrat na koncu Viča in drugič zraven Studenca? Kosmat je bil dovolj, nahrbtnik je imel, pa obakrat se mu je smejalo kot pečenemu mačku :mrgreen:
#339080
bod napisal/-a:Hm, a sem jaz mogoče srečal zajca na PST to soboto, tam nekje okoli sedme zvečer? In to dvakrat (ker je pač hiter in ker je tekel v smeri urinega kazalca, jaz s kolegom pa kontra) - enkrat na koncu Viča in drugič zraven Studenca? Kosmat je bil dovolj, nahrbtnik je imel, pa obakrat se mu je smejalo kot pečenemu mačku :mrgreen:

Ob 7h zvečer bolj težko, ker tečem v glavnem samo zjutraj.
Mogoče si pa srečal poljskega zajca :mrgreen: Teh je veliko.
#339121
ROSI64 napisal/-a:okrepčevalnice na PST-jih,..... no okrepčevalnice sedaj postavljajo "Pitniki" :clap: :clap: :clap: trije so že delujoči tako da pijače ni več potrebno nosit po PST-ju. En izgovor manj zakaj ne na cel PST. :-- :--


jaz poznam 1. pod golovcem na severni strani, 2. pokopališče Žale, 3. pokopališče Vič. Poznamo še kako? Meni je na ~10km malce premalo.
#339122
zigaa napisal/-a:
ROSI64 napisal/-a:okrepčevalnice na PST-jih,..... no okrepčevalnice sedaj postavljajo "Pitniki" :clap: :clap: :clap: trije so že delujoči tako da pijače ni več potrebno nosit po PST-ju. En izgovor manj zakaj ne na cel PST. :-- :--


jaz poznam 1. pod golovcem na severni strani, 2. pokopališče Žale, 3. pokopališče Vič. Poznamo še kako? Meni je na ~10km malce premalo.

1.) pipa na pokopališču Žale
2.) pitnik pri vojašnici (NOVO)
3.) izvir pod Golovcem
4.) izvir pod Golovcem 2
5.) pitnik v Murglah (NOVO)
6.) pitnik na Viču (NOVO)
7.) pipa na pokopališču Vič
8.) pitnik na Brdu (NOVO)
9.) pitnik ob Koseškem bajerju (NOVO)
10.) pipa na Koseški tržnici

Zdaj je voda dostopna v povprečju vsakih 3,3 km :D
  • 1
  • 208
  • 209
  • 210
  • 211
  • 212
  • 216

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA