prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Tjaša
#16756
Nataša napisal/-a:jest morm na žalost na morje (kok trpim, a ne? :lol: ), mi je pa res žal, da bom zamudila ta tek, predvsem bi vas rada že vidla. no, pa drugič :cry:
Matejki že grozim, da jo bom gnala po Krku sem pa tja, navsezgodaj. Upira se. Fotr, prosim, da to raportiraš vašim šefom pri poletu.
špeckahlaPRESS :wink:


Nataša, še žal vam bo, ker se niste udeležili tega teka in se namesto tega svaljkate po plažah :!: :D :!:
Uporabniški avatar
 ales
#16758
Vroče popoldne in 67 na hitro konzumiranih žlikrofov me je naredilo tako prijetno poletno utrujenega, da je čist prehitro prišla sedma ura, ko me je Lojze pobral doma in naložil v ohlajen avto. Vmes sva pobrala še Matevža in ko smo se ustavili v Mojstrani smo imeli kaj videt. Čez dvajset poskakujočih forumovk in forumovcev, ki so komaj čakali, da začnejo tečt. Še par zamudnikov smo počakali, se nastavljali dpopu tako in drugače, razdelili v dve skupini in potem: vsak v svojo smer? Šele po dveh kilometrih sem prav previdno vprašal, če mi to res k Peričniku, ker nas je Miro peljal čist v drugo smer(tolk pa že poznam ta zgornji del Gorenjske). Klanc gor, klanc dol, Dovje, kamp, mislim haloooo? Pa nam je tini ves čas sporočal pretečene kilometre in je bilo vsakih 10 minut manj do obljubljenih 11km. Od Mojstrane naprej pa po taki luštkani stezici, čez sto potočkov, le žuborenje vode na desni je neprestano nabijalo v moja ušesa(lulat, lulat, lulat). ja in vse hladneje je postajalo. Moker sem bil pa tako že od drugega kilometra naprej. In ko je že zgledal, da bomo tekli navzgor čist do Triglava, odrešitev na levi. Sem se hitr zagrebel za eno suho majico-hvala Barbi, da si me napotila k dušci Darkotu. Tko lahko zdajle čist mladeniško premikam križ, drgač bi pa jamral...Še ta prvo pivo smo spil na hitro. Če bi vedeli, kaj nas čaka v dolini, bi pa še kakšnega. Navzdol je šlo bistveno hitreje. Mal smo sicer požiral prah za avtomobili, ampak smo bili tko hitri, da smo kar na lepem padli v toplo Mojstrano. Še ena čist premočena majica. Bo imela vsaj Tjaša kaj za prat po teku.
In spet žeja.Čist takoj za vogalom najdemo lokal, kjer so nas prijazno sprejeli, pustili premikat mize , se basat z Barbino mojstrovino, sam pivo smo dobili le eno. No, ja - vsak eno. Pa čist nič več. Kavo, ja, piva pa ne. Barbin tiramisu je bil pa na lizing in dokler je bil cel nas je spominjal, da nas zunaj čaka polna luna in smo si jo neustavljivo zaželel pogledat, kako zgleda med hribi. Pa kr ni hotela prilest izza bližnjih vršacev. Miro kot vzoren gostitelj nam je pokazal, kje lahko najdemo naslednjo odprto gostilno, še svojo sobo smo dobili, ampak kmalu po polnoči so se nas tudi tam naveličal. Tini je sanjal sam še o čevapih, jagnjetini, ... mogoče bomo pa v texasu še kaj dobil. Zunaj se je mal že vidl, da bo luna tudi v Mojstrano prišla, pa nismo zdržal. Smo jo pa tm nad Blejsko dobravo res zagledal. Taka, res debela, pa tko skozi drevesa je zgledala prav mična. Sam kaj, k Lojze tko dirka, še preden sm ga ven privlekel, smo bli že v texasu, aja Gali. Sam tudi tam nč hrane. Pivo, sok, hrano so nam ponudili le v Robidišču. Staška saj bi pršli, če bi blo vsaj mal bližje, res. Tini je obupal, midva z Lojzom sva šla pa še pogledat ognjemet na kranjsko noč in tm našla: take pleske, z velik vsega, Danijela nama je pela, tko v živo, najine roke je hotla skoz vidt, midva sva jih pa v lepinjo tiščala. Tini pa menda v hladilnik. Luštn je blo, mal čez dve, k me je Lojze zložil doma. Danes imam pa ful dobr občutek, k sm kr mal zmatran, zgleda vseeno nismo tko mal tekli. Gostiteljema hvala za skrb do poznih jutranjih ur in lepo organiziran trening. Mi na Brdu ves trud razdelimo na več koščkov, tole včeraj je bilo pa res vzorno.
 dpop
#16760
Tjaša napisal/-a:
Lučko, ne tega brat :ignore:


Lučko ima dosti drugega dela! :lol: :wink:
Slika

Ostale slike (no, ja... izbor izmed 110) je v moji galeriji... mal
pobrskajte...

LP Darko

P.S. Tko btw... je padel predlog (hmmm... sem že pozabil
katrea je to omenila :lol: )... da bi od sedaj naprej slikal
RITKE TF-jevcev... pa da bi izbrali najbolj "u, kaka ritka"
med moškimi člani TF... torej... FANTJE, od sedaj na
tekme/treninge/analize prihajat samo v "jebozovni" opravi... OK?! :lol: :wink:
Nazadnje spremenil dpop, dne 01 Avg 2004, 15:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Filipid
#16763
Včeraj je bil res čudovit dan in je lahko žal tistim, ki niso bili v Mojstrani in pri slapu Peričnik. Zbralo se nas je kar nekaj, vsi polni energije, dobre volje in pričakovanj. Edino pes Tobi je bil malo razočaran :( , ker ni bilo Anje s svojo psičko dalmatinko. Med tem časom ko ste ostali tekli, smo se jaz, Barb in Dpop šli mal turiste. Dpop je vse to posnel za arhiv. Najbolj pa bi pohvalil Barbi, ki se je tako kot vedno potrudila in pripravila res odlično pecivo ter ga enakopravno razdelila med vsemi nami. Barbi še enkrat hvala :cast: . Čeprav so na koncu malo pretiravali z lizanjem pekača. Čas je tako hitro minil, da smo morali kaj kmalu narediti premik na drugo lokacijo, kjer smo dobili tudi svojo sobo in eno fejst iber hudo kelnarco 8). Tudi tu je bilo kmalu konec veselja, saj je bila že pozna ura in odpravili smo se vsak v svoj konec. Hvala vsem, ki ste mi izrekli dobrodošlico :D . Lepo vas je bilo ponovno videti po dolgem času :lol: . Vsekakor se strinjam s Tjašo, da bi to morali še kdaj ponoviti, le da bi se zbrali uro prej. Sem mnenja naj ta tek postane tradicionalen. Naj se na koncu še prav posebno zahvalim Mirotu, ki je ta tek organiziral in bil naš vodič po prelepi dolini Mojstrane.
Uporabniški avatar
 Tjaša
#16772
dpop napisal/-a:Lučko ima dosti drugega dela!


No zdaj pa imam, kar sem iskala :twisted: Darko, od kje jemlješ (ideje in komentarje) - tvojo galerijo je prijetno gledat že samo zaradi duhovitih komentarjev slik!
S tistim pod P.S. se pa čist strinjam.
:D
Pozdravček,
 Lučko
#16773
Hoj forumci. :wink:
Je še kaj lepšega kot včerajšnje tekaško druženje v Mojstrani? Meni ne! Tek ob polni luni, v prečudovitem okolju, s prečudovito družbo TF-cev, po teku pa fantastični tiramisu naše Barb, je dogodek, ki ga ne bom zlepa pozabil (Barb bi dejala: za arhiv).
Zbrala se nas je družbica, povečini že »starih znanih forumcev«. Z nekaterimi se nisem videl že dalj časa (skoraj mesec in pol :shock: ), z nekaterimi pa prvič (Matevz, jcerni). Posebno vesel sem bil nad obiskom Filipida, ki že daje znake po tekaških podvigih, neizmerno pa sem bil vesel tudi srečanja in kasneje skupnega teka z mojim velikim vzornikom K.Milan-om :cast: . Ej forumci, jaz pa Milan sva skupaj laufala, ramo ob rami, jz pa svetovni prvak, noro!!!
Strinjam se tudi s Filipidom, da bi takšna srečanja v tako čudovitem okolju, postala vsakoletna stalnica, za tekaško puste mesece, kot je julij in avgust.
Zahvala in pohvala za organizacijo, pa zasluži Miro, ki me je tekaško popeljal po okolju, ki ga jaz vidim samo še na kakšni sliki ali razglednici. :clap:
Zahvala in pohvala tudi našem »uradnem fotografu« Darku, ki je fotografsko ovekovečil naše druženje (Barb bi zopet dejala: za arhiv) in skrbel za premično logistiko. :clap:
Veselim se že naslednjega vabila iz Mojstrane. :juhuhu:
 dpop
#16779
Tjaša napisal/-a: Darko, od kje jemlješ (ideje in komentarje)


Hja... vedno ko sem kakšno uro ali dve z Lučkotom imam
potem naslednji dan poooolnoooo idej... očitno njegova
AURA tako vpliva name... (bi skoraj lahko rekel da je
Lučko moja MUZA... sam nekako ne gre da ne bi zdej
oba izpadla "vodoinštalaterja na toplovodni napeljavi" :wink: )

Skratka... Tjaša... ti sploh ne veš kakšen zaklad imaš
doma... po moje ga premalo izkoristiš... :wink: :lol:

LP Darko

P.S. Kaj bi dal da bi se od njega tudi "tečt naučil"... ehhhh
Uporabniški avatar
 jcerni
#16781
Veliko parkirišče v Mojstrani pred mercatorjevo trgovino, se je okoli 19 h začelo polniti z avtomobili "forumcev". Bolj se je bližala osma ura, več nas je bilo. Začele se je skupinske fotografiranje, oblačenje za tek...

Malo po 20 h smo začeli s tekom po vročem asfaltu in v toplem planinskem zraku. Najprej smo tekli navkreber skozi vas Mojstrano, spustili proti Dovjem, malo po cesti za Jesenice in zavili proti Vratom. Dalje nas je pot vodila po asfaltni cesti, a kmalu je bil pod nogami makedam in nazadnje gozdna pot, ki se je končala pri prehodu čez lesen most. Že smo bili na makedamski cesti, še vzpon in že smo bili pred kočo Peričnik.

Med tekom smo "debatirali", opazovali lepo naravo in po gozdnih poteh pazili, da ne bi zvili noge, saj za mene to velja.

Pred kočo je bilo pestro in veselo, kot na vsakem cilju oz. za nekatere na letečem cilju. Za mene je bil to cilj. S Filipidom sva se odpeljala proti Mojstrani.

V piceriji smo se odžejali, uživali v čudovitem okusu peciva in vsem "šovu" okoli njega, za katerega se moramo zahvaliti Barb. Miro je ves čas skrbel, da je bilo vse O.K. in res je bilo.

Ko so zaprli picerijo, smo odšli v bife nižje v vasi. Tudi tam je bilo veselo.

Pred tekom sva se spoznala s Fotrom, med tekom pa z Lučkom.
Uporabniški avatar
 Dule
#16784
:D :D :D Hvala za nepozaben večer ob sramežljivi luni. Drugič bomo morali samo Mežakljo malo premaknit, pa bo! Ni problema za :TF)
Uporabniški avatar
 Barb
#16792
No saj sem vedla, da mi ne bo treba več veliko dodajat.

V soboto sem kljub svoji poškodbi-katere dobro stran sem sedaj tudi že dognala-zbrala dovolj psihične moči in sklenila da se odpravim v Mojstrano.
Popoldan,ko smo s Tjašo in Dpop-om debatirali ob kavici, sem uspela prepričati dpop-a, da gre tudi on v Mojstrano. Upam, dpop, da ti sedaj ni žal. :P Še sploh, ker si spoznal tudi moje navigacijske sposobnosti, a ne :wink: Veste, je hotu pol zvečer še kr enkrat k slapu,tolk mu je blo očitno všeč. :P

Mal me je skrbelo, kako bom preživela, ko bom lahko le opazovala vse tiste rdeče pike, ko se bodo pripravljale na tek.
Ob prihodu na parkirišče pred Mojstrano, pa mi je postalo takoj jasno da ne bo problemov. Kajti ipak ni vse v teku.
To pa ravno zaradi ČLANOV TEKAŠKEGA FORUMA :TF) ,ki znate priskluhniti,takrat,ko človek najbolj potrebuje :cast: . V bistvu sploh nisem imela časa pomisliti, da se jaz ne pripravljam na tek, kajti ves čas je nekdo skrbel, da nisem mislila na tek.
Hvala, ker ste trpeli ob poslušanju in jamranju o moji poškodbi. :cast: :clap:

Dpop je seveda še dodatno poskrbel, da mi ni bilo dolgčas, saj zdaj že točno ve "na kaj padem" :wink: :P
Tjaša napisal/-a:Bog ve, kaj vse skriva v tisi elektronski škatli.

No,zdej že vemo,a ne :P
"Znak v ozadju nimaš prednosti"-tole sicer ne vem zdej na koga leti?
No pa naj si vsak razlaga kokr hoče,midva z Lučkotom pa že veva. :P
Lučko napisal/-a:(Barb bi zopet dejala: za arhiv)

Lučko,to ne bo samo za arhiv, ampak tudi za OKVIR.
dpop napisal/-a:Skratka... Tjaša... ti sploh ne veš kakšen zaklad imaš
doma.

Tjaša, hvala, ker ta ZAKLAD, deliš tudi z nami. Hvala obema. :cast:

Posebej sem bila vesela ponovne vrnitve našega Filipida. Z njegovo pomočjo in njegovim optimizmom,ki veje iz njega, tudi moja poškodba manj boli.

Na parkirišču sem mal glupo pozijala :shock: , ko se je Matevž predstavil Tjaši.Halllloooo, kaj se pa greste. Ah, ja seveda, saj nekateri se res še ne poznate.Na Tjašinem obrazu se takoj uočila prikupen nasmešek.Zdej že vem zakaj.
Tjaša napisal/-a:Ampak sem skor dol padla. Punce, v živo zgleda pol mlajši kot na TF in kak telešček!

No Tjaša, zdej veš zakaj jst tud na Brdo hodm.

dpop napisal/-a:je padel predlog (hmmm... sem že pozabil
katrea je to omenila )... da bi od sedaj naprej slikal
RITKE TF-jevcev... pa da bi izbrali najbolj "u, kaka ritka"
med moškimi člani TF

Mislm Tjaša, da se boš ob tem strinjala, da je Matevž že eden od kandidatov, a ne :P :wink:

Imam pa še posebno zahvalo. Že prej sem ga spoznala. Bilo je na Lončariji,samo takrat nisva imela prilike kaj velik spregovorit.
Lučko napisal/-a: z mojim velikim vzornikom K.Milan-om

Ja res je legenda in ravno od legend se lahko veliko nauči. Z veseljem sem prisluhnila slehrnemu njegovemu nasvetu. Hvala za skrb Milan.

K slapu smo se mi "kripli" kr peljal. Verjemte mi, da z zlo veliko muko, še sploh, ko te obdaja tako čudovita narava. In res hvala Miro in Fotr, da sta nam pokazala ta svet. :cast:

Aleš napisal/-a:Sem se hitr zagrebel za eno suho majico-hvala Barbi, da si me napotila k dušci Darkotu. Tko lahko zdajle čist mladeniško premikam križ, drgač bi pa jamral...

Čeprav bi jo z veseljem, zaradi mraza, oblekla jaz. Ampak, sej si ti pol poskrbu, da je blo toplo. :wink:

No in ker je bilo res zelo mrzlo, mi je bilo, kljub vsej lepoti,ki nas je tam obdajala, zlo dobr, ko so se odločili, da se vrnemo.

V Mojstrani smo se posedli v prijazni oštariji.
Aleš napisal/-a:Kavo, ja, piva pa ne

Ja tisti ta najbolj....vstrajni, a ne Lučko, ki sceno, seveda s prijaznostjo, obvladamo, smo dobili tudi repete.

No o tiramisuju ne bi pisala. Sam to: Hvala za vse izrečeno, hvala Fotru za ODO.To delam s takšnim veselje, kot tečem.
Tjaša napisal/-a:C, c, c... punca zmerno, drugače te bo kdo še ukradel!
Upam, da tudi to enkrat.Sam ne bat, Barb vas ne bo zapustla. :nono:
Marathon napisal/-a:kot je pri nej v navadi s tiramisujem

No sej bom kej druzga tud še naredla. :wink:

Pol smo seveda komaj čakal, da bo ura polnoč in da bomo lahko nazdravili Alešu. Ja sej vem Aleš kaj sem rekla, sam nisva mogla tisto tam pred vsemi, a veš.Bova drugič, a je prou! :P :wink:

Po poti nazaj me je Tini kr nekaj izzival:"A si kej tekla? A si bla tam?A greš tja?" Pa bolj sem jstz fantu:"Tini ne tečem.", bolj je on men,...Lepo Tini, da me tako pogrešaš na tekih. Tista ideja o torku, pa tud ni bila slaba :wink:

No to je to.
Ostalo ste pa itak že ostali vse napisala.
Hvala dpop za prevoz.
 dpop
#16813
Lepo da vsi samo hvalite in ste zadovoljni....
Ampak jaz bi pa imel DVE VELIKI PRIPOMBI kar se tiče
sobotnjega teka v Mojstrani....

Takole

AD 1. Naprej bi omenil podjetje "KLIMACJONI" d.o.o.
iz Mojstrane... da so tako šlampasti da pustijo ob
20 uri prižgano klimatsko napravo v dolini slapa Peričnika...
neverjetno... seveda je bilo temu primerno sveže (13 st. C)
in to se zgodi v osrčju Gorenjske, kjer naj bi bili "šparovni"...

AD 2. Kot drugo pa velja "skritizirati" podjetje
"Skale&Kamenje" d.d., ki je na vzhodno stran doline
postavilo OGROMEN hrib... tako da je bilo v soboto
MOČNO moteno opazovanje polne lune... kot da tisti
hribček ne bi mogli dati kam drugam...

Toliko... to sem napisal samo zato da bo možno
do naslednjega teka proti slapu Peričniku ustrezno "ukrepati"...

LP Darko

P.S. Aja.. to me sicer ni motilo.. ampak je pa hecno...
naročiš dvojno kavo... in dobiš vse dvojno... kavo,
skodelico in žličko... zanimivo

P.S.S. Ne vem zakaj imam občutek da sem v zgornjem tekstu pozabil
dodati nekaj smeškov... no, ja... jih dodajam tukaj na koncu...
pa naj si jih vsak sam (nekam) vtakne... po želji
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#16820
Barb napisal/-a:No saj sem vedla, da mi ne bo treba več veliko dodajat.

Pa si se vseeno potrudila :D - tako iz malega zraste veliko :!:

Barb napisal/-a: "Znak v ozadju nimaš prednosti"- tole sicer ne vem zdej na koga leti? No pa naj si vsak razlaga kokr hoče, midva z Lučkotom pa že veva.

Oooo, Barbi, takole pa to ne gre :!: Lučko je moj in samo moj in kar je moje, tega ne dam, pa amen. :evil: Samo mičkeno posodim, da mu dvigne razpoloženje.:oops: Torej, ta znak lahko spregledam samo jaz.

Barb napisal/-a:Lučko, to ne bo samo za arhiv, ampak tudi za OKVIR.
Barb, pa glej, da nauš te slike na nohkastl postavla! :twisted:

Barb napisal/-a:Tjaša, hvala, ker ta ZAKLAD, deliš tudi z nami. Hvala obema.
Žal, ne prostovoljnjo :cry: :--(

Prešuštniki, če že prešuštvujete pazite, če se morda v bližini ne smuka dpop.
Darko, veš, vsega pa tud nočmo vedet in videt :idea:
Uporabniški avatar
 Barb
#16829
Tjaša napisal/-a:Samo mičkeno posodim, da mu dvigne razpoloženje.

...sem se ustrašla, da mu že kej druzga dvigne,.... :P :ignore:

Tjaša napisal/-a:Barb, pa glej, da nauš te slike na nohkastl postavla!

jo bom dala pod poušter,..
...da bo še mene mal dvignal :wink: :P
 Lučko
#16833
Draga moja ženka Tjaša :lol:

Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrršššš v peskovnik. :evil: :--
Uporabniški avatar
 Staša
#16845
Vesoljno občinstvo obveščam, da je naprintana fotografija (pa je nisem dala jaz printat, da ne bo pomote) pravkar ugledala luč sveta tule v moji pisarni. In je bilo že nekaj obiska in nekaj "uuuu". In en od komentarjev je bil: "Ja, kaj pa tale tko prestrašeno gleda?"


Tko da... barb, prit iskat, če ne želiš, da si tule izmišljujem zgodbice kdo pa kaj pa s kom, pa zakaj... :wink:

Lepo, da ste se imeli lepo. Mal sem bila sproti obveščena, da je fino, pa potem da Lojzu in Alešu ne dajo nikjer čevapčičev... Potem sem pa rekla, da če prideta na drug konec, kjer se je tudi Mesec bolje videl, da pa dobita bovlo in gibanico in torto in tudi čevape,... a lakota ni bila tako velika, da bi dol padu...
Nazadnje spremenil Staša, dne 02 Avg 2004, 16:06, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA