prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 grb
#258105
Dol pri Ljubljani - Bled (pa še okol jezera za dobro mero)

Ja Rosi sem izkoristil rojstnodnevno darilo :-) Po slabih treh urah spanja ob 2:00 budnica. Zajtrk. WC. Postempljat se je bilo treba na TF. Malo pomeditirat v smislu pa kaj mi je tega treba bilo. Start od doma 3:00, istocasno je startal zajc od svojega doma. Zborno mesto krizisce z Brncicevo. Da ne bi trpel kateri izmed moskih egov, si je zajc nastimal se nekaj ovinkov, tako da sva imela do zbornega mesta oba enako :-)

Pot naju je potem vodila cez Crnuce in Gameljne skoraj mimo žabceve hiše. Poslala sva mu sms, ce gre z nama na izlet na Bled, ampak je Markovicevo dete se spalo in se je prebudilo sele ko sva bila midva ze skoraj v Radovljici :-) Pa je nekaj omenjal jutranje treninge ;-)
Nujno moram poudarit, da je bil zmagovalec Ultrabalatona ultraprijazen s tempom in ga je popolnoma prilagodil moji zmerni hitrosti :-)

Tam nekje okoli Francetovega skromnega domka (Goričane) se je zjasnilo in vreme je bilo naravnost idealno vse do Bleda. Lepo oblacno in okoli 18 stopinj. Tako da sva na Petrolu v Kranju prvič obnavljala vodne zaloge. Ker je bila v WCju samo topla voda sva tankala kar na pumpi :-) In ravno dobro speljeva, ko se na križišču nekdo dere kam jo mahava :-) V avtu Marjan na poti v sluzbo. Rdeca luc na semaforju je dala ravno dovolj casa za eno dokazno fotko :-)

V Podnartu je bil že p0časi primeren trenutek za obisk trgovine. Ura ravno nekaj čez 8 in prav prilegel se je en sendvic z ogrsko salamo in jogurt. Zajc se je po ustaljeni navadi nalival s Coca Colo.

Še naprej do Bleda je šlo vse lepo po planu, brez kakršnih koli težav. V Radovljici, ali Lescah (se vse tolk skup drzi da ne bi upal trdit), se izpred "šopingcentra" nekdo dere "Dajmo TF". in Evo boljše polovice od Radolce :-) Sploh ne dvomim, da se je družinski oče doma predajal lepotnemu spancu ;-)

Bojda obstaja neko strogo pravilo, da nisi tekel od LJ do Bleda, ce ne naredis se kroga okoli jezera, tako da mi ni preostalo drugega kot ubogat.

Po par minut več kot 8 urah sva se znašla na cilju, kjer je familija zajc ze pripravila tuš, malico in ležalnik zame. Skratka postrežba na nivoju. Cez malo vec kot pol ure se pripelje se preostanek moje familije, pokaze se sonce (bolj idealno bi bilo ze tezko) in zacel se je turisticni del potovanja :-) Ata smo veselo se eno uro veslali na otok in nazaj, mama pa so nas peljali na izdatno mehisko kosilo :-)

Predvidena trasa mislim da je bila v celoti uresnicena. Bo korekcije pokazal zajcev GPS.

Pa še nekaj slikovnega dokaznega gradiva.
 žabc
#258108
Hahaha, res je ata Žabc še pridno pančkal ko sta vidva divjaka šla mimo hiše. Je pa tudi res, da nisem slišal sms-a...pa tudi če bi ga, ne bi šel z vama, saj bi potem moral jaz na Bledu preteči še štiri kroge, da bi vaju dohitel v kilometrih. Tudi žabc še ni pozabil na svoj ego :lol:

Predlagam trening Ljubljana - Koper :D Zakaj? Zato ker potem bomo lahko startali že zvečer, ne pa ob nenormalnih treh zjutraj :D

Bravo fanta, neverjetna sta! Kapo dol!!!

Žabc

P.S. tile računalničarji so sigurno na kakšni drogi, ki jo mi navadni smrtniki še ne poznamo :wink:
 matej-jethro
#258111
:D Grb nam je spisal prijetno poletno branje, Zajc je pripravil čudovit izlet za poletne vroče dni in skupaj sta se očitno imela blazno lepo :clap: Krasna ekskurzija....čestitam!
Uporabniški avatar
 PRIMOŽ GAŠPIRC
#258162
žabc napisal/-a:Hahaha, res je ata Žabc še pridno pančkal ko sta vidva divjaka šla mimo hiše. Je pa tudi res, da nisem slišal sms-a...pa tudi če bi ga, ne bi šel z vama, saj bi potem moral jaz na Bledu preteči še štiri kroge, da bi vaju dohitel v kilometrih. Tudi žabc še ni pozabil na svoj ego :lol:

Predlagam trening Ljubljana - Koper :D Zakaj? Zato ker potem bomo lahko startali že zvečer, ne pa ob nenormalnih treh zjutraj :D

Bravo fanta, neverjetna sta! Kapo dol!!!

Žabc

P.S. tile računalničarji so sigurno na kakšni drogi, ki jo mi navadni smrtniki še ne poznamo :wink:


Bravo fanta tole pa ni od muh.:)
Matej gdaj pa gremo LJ-KP?
 žabc
#258189
Zakaj moram jaz poznati take "čudake"? Zakaj le ti vsako mojo besedo vzamejo tako resno? In zakaj jim jaz ne znam reči ne?
Ne glede na odgovore, sva se z Primožem Gašpircem odločila, da v četrtek zvečer štartava iz Ljubljane proti Kopru! Točno uro še sporočim, a glede na to da delam do osmih, bo najbrž ura postavljena nekje okoli 9 ure zvečer!

Vabljeni vsi tisti, ki si želite malo pustolovščin. Tempo bo primeren, tako da...

Žabc

P.S. upam, samo da ma Zajc kaj v službi, če ne sva ga naj... :D
Uporabniški avatar
 Tilcara
#258191
Sliši se NORO :D , predvsem mamljivo je, ko Žabc napiše, da bo tempo primeren..evo, pa sem te tudi jaz zdaj vzela resno :--

Ko bom velika, bom tudi jaz poskusila tole varianto..Primorsko-ljubljanska Tilcara, pa da ne bi pretekla svoje domače trase :wink:
Dobra sta...držimo pesti in prijeten tek :laola
Uporabniški avatar
 EčO
#258193
žabc napisal/-a:Zakaj moram jaz poznati take "čudake"? Zakaj le ti vsako mojo besedo vzamejo tako resno? In zakaj jim jaz ne znam reči ne?
Ne glede na odgovore, sva se z Primožem Gašpircem odločila, da v četrtek zvečer štartava iz Ljubljane proti Kopru! Točno uro še sporočim, a glede na to da delam do osmih, bo najbrž ura postavljena nekje okoli 9 ure zvečer!

Vabljeni vsi tisti, ki si želite malo pustolovščin. Tempo bo primeren, tako da...

Žabc

P.S. upam, samo da ma Zajc kaj v službi, če ne sva ga naj... :D



Jaz pa v Istri! :--( :--( :--(
Uporabniški avatar
 Vreme
#258218
Uroš Sobočan napisal/-a:Vse zvem v zadnjem momentu :roll:

Vreme napisal/-a:Naslednjič pa iz Lendave do Kopra :wink:


To je že dolgo v mojem planu. Z Goričkoga v Piran :wink:


Izvedljivo , štafetno mislim :wink:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA