prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 zajc
#258265
@LJ-Koper: Ker imam v petek nekaj v službi, ne morem zraven. Hec mora biti :mrgreen: Dejstvo je, da bi bilo to ta hip zame verjetno preveč. Priložnosti bo še veliko, meni pa se ne mudi nikamor. Želim, da bi se vama izšlo po načrtih, brez poškodb ali kakšnih bližnjih srečanj z nestrpnimi vozniki. Prosil bi za kakšen načrt poti, ker me zanima kje bosta tekla. Ja, ja, imam v načrtu preteči tudi to, pa iz Ljubljane v Novo Mesto, Kranjsko Goro in Maribor, samo ne zdaj :twisted:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#258270
zajc napisal/-a: Ja, ja, imam v načrtu preteči tudi to, pa iz Ljubljane v Novo Mesto, Kranjsko Goro in Maribor, samo ne zdaj :twisted:

Dobra novica. :D
Za brezposelnost se mi ni treba bati. :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#258323
Pravkar na Vojkovi cesti v Ljubljani začel Primož Gašpirc načrtovano pot proti Kopru, :clap: žal v solo izvedbi. :(

Skozi okno sem ga pozdravil, :juhuhu: ponudil suport s avtom, :) a ga je zavrnil. :(
Je pa obljubil, da bova na liniji, če bo slučajno kaj potreboval. :)

Primož, srečno pot, naj ti bodo lahke noge, bistra glava, .....da boš s nasmehom na ustih prečkal tablo z napisom KOPER.
:laola :laola
 žabc
#258327
Uf, tole mi je pa čudno :(
Včeraj sva s Primožem dorekla, da jo zaradi nekaterih objektivnih razlogov mahneva proti Kopru čez 10 dni...tudi v številčnejši zasedbi.

Najbrž je dobil Primož notranji klic, da mora to opraviti sam...in to danes!

Srečno prijatu!!!!
Uporabniški avatar
 ROSI64
#258339
Končno dobil SMS od Primoža :D

"....zaradi podhladitve sem nočno potovanje zaključil v Divači. Nevihte in mraz, ter gosta megla....


Čestitke Primož za lepo razdaljo v zelo težkih razmerah glede na letni čas. :clap: :clap: :clap:
 žabc
#258340
Pravkar govoril z Primožem! Kot sem dejal, je bil notranji glas močnejši...in je Primoža nagnal proti Kopru kljub nenormalnim pogojem.
Primož je zadevo končal pri Divači, popolnoma podhlajen, saj je neprestano bil boj z mrazom in dežjem.
Več podrobnosti upam, da nam zaupa ko pride k sebi.

Ko slišim kaj vse se je dogajalo od nekoga, ki mi je izredno pri srcu, se mi porajajo mešani občutki. Po eni strani sem srečen, saj vem da je Primož s to težko izkušnjo postal močnejši, po drugi strani pa sem zaskrbljen, saj ni meja za nekoga kot je on. Njegova glava je namreč tako odločna in tako neustrašna, da se včasih bojim kam ga po peljala.

V vsakem primeru sem vesel, da sem del te ultra druščine, ki z dneva v dan preseneča in se z dneva v dan veča. Me je pa malo strah, da počasi ne bom več dohajal teh divjakov... :D

Primož :laola :laola :laola
Uporabniški avatar
 GTA
#258349
Prav všeč mi je, ko berem, da se število ultrašev pri nas iz dneva v dan veča, tisti pravi pa ste vedno bolj predani. Zato so tudi rezultati odlični oz. vloženemu delu primerni. Takšni treningi kot jih opisujete, so sigurno potrebni, predvsem pa je to res tisti pravi odklop. Vseeno pa ne bo narobe, če kakšen trening izpustite, se kakšen dan odpočijete in si privoščite kakšno obdobje popolnega relaxa, da vas ne bo kaznovalo s poškodbami kot je mene. Veliko užitkov v dolgih tekih in uspehov vsem še naprej!
Uporabniški avatar
 dexi27
#258351
Ja to pa res, ampak kaj ko takrat ko pač gre si je težko dopovedat, da bi blo treba mal dat v "ler"...

No pol pa ma telo zadost in začne protestirat, no pol pa je prepozno :--(

Jaz sem že ugotovil, da mam očitno parne in neparne sezone, tak da sem zdaj v obdobju, ko pavziram 8)
Uporabniški avatar
 Vreme
#258357
Bravo Primož, v takem vremenu do Divače je vsekakor uspeh :laola . Pa ne mi reč, da je šel čisto sam brez spremstva :shock:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#258360
Vreme napisal/-a: Pa ne mi reč, da je šel čisto sam brez spremstva :shock:

Na žalost res. :( Že to me je presenetilo, :shock: ko mi je pred tekom napisal, da starta sam. :( Sem ga potem čakal na balkonu in mu ponudil, da mu grem v spremstvo (pa čeprav nepripravljen in zjutraj bi šel direkt v službo) pa je spremstvo odklonil. :(
Zmenjena sva bila, da če bo kaj potreboval, da me pokliče na mobi. Ker pa do zjutraj ni bilo klica in glede na vremenske razmere ponoči me je kar malo zaskrbljeno, zato sem mu zjutraj pisal SMS in potem bil vesel, ko mi je čez kako uro odpisal. :D
Uporabniški avatar
 Uroš Sobočan
#258363
GTA napisal/-a:Prav všeč mi je, ko berem, da se število ultrašev pri nas iz dneva v dan veča, tisti pravi pa ste vedno bolj predani. Zato so tudi rezultati odlični oz. vloženemu delu primerni. Takšni treningi kot jih opisujete, so sigurno potrebni, predvsem pa je to res tisti pravi odklop. Vseeno pa ne bo narobe, če kakšen trening izpustite, se kakšen dan odpočijete in si privoščite kakšno obdobje popolnega relaxa, da vas ne bo kaznovalo s poškodbami kot je mene. Veliko užitkov v dolgih tekih in uspehov vsem še naprej!


Se ti pridružujem
 LEON RO
#258392
Moram priznat, da me včas kar mal glava boli, ko prebiram kake dolžine delate za trening. Men pravjo da sem norc, pa kaj naj rečem za druge? Ultra norci? :D
Res je, da me včas prime, da bi kar teku brez prestanka, ampak mi nekaj govori, da to zame pač ni možno. V resnici je zame trening tam nekje do 50km, vse ostalo 70,100 ali več pa je že cilj, ki pusti tudi posledice in za nekaj časa ustavi. Različni smo, tako da moramo spoštovati tudi drugačnost, a ne?
Nekoč sva z kolegom načrtovala da greva skup na 75 v Logarsko. Sam sem že bil, on pa bi bil prvič. Pa se je spomnu, da bi šel 14 dni pred Logarsko doma celo dolžino probat,za trening. Komaj sem ga pregovoril, da to ni dobro in da mora nekaj pustit tud za vrhunec.
Uporabniški avatar
 PRIMOŽ GAŠPIRC
#258405
Pozdravljeni ULTRA modeli.
Najprej vsem en lep pozdravček po dolgem času.Torej kot je rekel Žabc, da ima ene "čudne" prjatle in bo kar držalo.Sej smo res mal "čudni" s temi teki in treningi in matranjem.Ampak to je pač del nas samih in to je del naše svobode ki jo verjetno moramo začutiti tam zunaj na dveh nogah.Mi "čudaki" se v tem pogledu močno razlikujemo od popolnoma običajnih smrtnikov in se topogledno med seboj razumemo.
Rollback mi je nekoč dejal da gre za trenutke šibkosti kadar se pogovarjamo o kakšnih zanimivih daljših tekih.Enostavno se je nemogoče upreti.Tokrat sem podlegel jaz in zadeva mi ni šla iz glave.Če ne bi šel bi blo vse narobe.Treba je blo to probat, ampak samo do meje zdravega razuma.Ker pogoji zares niso bili milostni in mi je telesna temperatura preveč padla sem pač ustavil.In prav tega sem najbolj vesel, ker je to prvič v moji kratki tekaški zgodovini da sem odnehal še pravi čas in ostal brez posledic.Juhu zame.
Drugače je bilo pa kar fletno do Brezovice kjer me je že ujel dež ki me je nato preganjal vso noč.Temperature so bile zares nizke za tole poletje saj je v Postojni kazalo 8 stopinj pa se mi je zdelo še toplo na ostale kraje.Mel sem mal problemov z vodo ker so vse črpalke že zaprte ampak v Postojni sem našel odprto pipo na zaprti črpalki in sem oškodoval OMV za nekaj vode.V Senožečah sem imel bližnje srečanje z divjimi merjasci ki so prečkali cesto.Ne morem verjeti kako velike zverine so to in sem vesel da so počasi odpujsali v gozd.Verjetno so si mislili "Kaj pa ta čudak zdele tuki dela"
Ker se zares nisem mogel več pogreti in nisem imel nič suhega za oblečt s seboj sem v Divači lepo zavil na železniško postajo.S prvim vlakom sem se odpeljal proti Ljubljano direktno v službo kjer sem se z dolgim vročim tuširanjem končno odtajal.
Hvala Žabcu, ki si je zamislu tole igro.Pa ena velika HVALA Rosiju ,ki je vedno pripravljen pomagati ne glede na vse.Rosi vem da si tisto noč slabo spal.SORI sem tvoj dolžnik.
Torej dragi moji "čudaki" to je bilo moje rojstnodnevno darilo samemu sebi.

Imejte se radi ter pazite nase in na svoje najdražje.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA