prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#217708
Spet bodo rekli , da se ponavljam:
od zadnje novemberske sobote pa do danes je potekala pod VRHUNSKIM organizacijskim vodstvom Sandre in Tomaža Zimska liga Sv. Primož, kdor se je ni udeležil je popolnoma sam kriv da je zamudil rekreativno tekaško prireditev, v pravem pomenu besede, kar pomeni, šteje vsak, tako prvi kot zadnji :clap: , :clap:, skratka vsak REKREATIVEC je bil deležen spodbudnih besed, verjetno tudi zato, ker se je na tisto deževno,... sneženo...., jasno ... jutro brcnil v tazadno in prispel na štart do 9h.
Zvrhana mera dobre volje in smeha nas je spremljala od štarta pa do cilja (včasih še malo više in nazaj) :-- tako da smo zadovolnji odhajali vsak na svoj konc.
Ja včasih nam je klanc mal sapo vzel, ampak to je blo res samo včasih???? :-- :--

Za finale, pa podelitev priznanj, nagrad .... in to VSEM :shock: ma NI DA NI!!! :clap: :cast1: :clap: :cast1:

Hvala sponzorji in donatorji, pa častni gostje, pa vsi ki ste sodelovali, če bi ostali vedl, kwa vse je blo bi tud pršli na deževno jutro 28.11.2009 na začetek lige :lol: , tko pa :--(
ampak velja pa že povabilo: zadnja sobota v novembru 2010 :idea:

LP Bojan :wink:
#217718
Hvala, hvala in še enkrat vsem, ki ste se danes udeležili " podelitvene lige :lol: ". Ali je bilo smiselno narediti ligo, DA!! Ali je bilo smiselno pošiljati in hoditi okoli donatorjev? DA!! Ali je bilo smiselno narediti zaključek in podeliti nagrade? DA .....
In zakaj???
To je zame in za Sandro prva izkušnja s kakršnokoli organizacijo, niti sanjalo se nama ni, kaj je vse potrebno postoriti, niti v sanjah se nisem mogel predstavljati, kakšne ljudi sem oz bom spoznal, kako bo z rezultati, kako bom oz bova vodila ligo oz samo podelitev, vse je nekaj novega, nekaj, kar si nisem mogel predstavljati, niti si nisem mogel predstavljati, da nas je bilo toliko na ligi, sploh pa otrok.
Kako smo podelili nagrade oz kako so nagrajenci zadovoljni z njimi je bolje, da povedo sami, jaz bi podal samo podatek, da sva zbrala kar 36 donatorjev in da se je številka nagrad vrtela okoli 2000 evrov. Nagrade sva s Sandro porazdelila na vse možne načine, tako da niti 1 in niti 6 in navsezadnje niti zadnji ni odšel praznih rok.
Medalije sva porazdelila med vsemi otroci, dodatno tudi najmlajša na ligi Gašper in Tjaša, najboljši Uroš, prav tako vsa tri mesta pri moških kot pri ženskah ( o rezultatih kasneje), dobil jo je najtežji :twisted: , najstarejši, pokala pa sta dobila rekorder proge in seveda najbolj vztrajen oz z največ teki, ter naš polžek (mili58) :--
Povedal sem, da ko sem prišel na ligo nisem poznal nikogar razen Sandre, danes pa sem vedel od vsakega posameznika skoraj da vse in smo se razšli, kot zelooo stari znanci in prijatelji. Ali je bil namen dosežen, SEVEDA namen je bil dosežen, namen je bil druženje in se imeti lepo in to smo tudi dosegli. Če bi se moral zahvaliti vsakemu posebej, bi vas bilo preveč, zato se zahvaljujem prav vsem udeležencem in sem vesel, ko sem vas videl tako dobre volje.
Zahvala pa tudi vsem, ki so poskrbeli, da so bili naši želodčki vsaj malo polni, žal pa s pijačo je tako, da ravno v gostilno ne moreš nositi svoje pijače in se je moral znajti pač vsek sam.
Vencelj in Marjan (T'OSTRIŽEN) :lol: res hvala za udeležbo od tako daleč, upam, da je bila vsaj nagrada dovolj dobra, da se je vsaj malo splačalo :lol: :lol: .
Še standartno obvezna fotka:
Slika
Kot posebni gost je prišla družina Baloh:
Slika
Še enkrat HVALA vsem za vse!! :wink:
Nazadnje spremenil cvalenti, dne 22 Mar 2010, 19:42, skupaj popravljeno 1 krat.
#217720
Ker pa sva s Sandro imela polno glavo vsega in ker je bilo malo živčnosti oz napetosti, če se bo vse končalo tako kot sva si zamislila, sva pozabila omeniti eno izmed daril, ki jo je dobil zmagovalec lige Lado Kveder.
To je vsekakor avtogram in majica Petre Majdič, ki jo je posebej za našo ligo podpisala Petra Majdič. Petra hvala :laola , pa zase sem jo hotu :( :lol:

Slika

Za najbolj borbena tekmovalca pa smo izbrali dvobojevalca Uroša Čirovič in Ivana Leskovšek, ki sta dobila ravno tako darilo Petre in to sta podpisani kartici Petre Majdič

Slika

PETRA :laola :clap: :clap:
#217726
TOMAŽ :cmok: SANDRA
Sobotno jutro se počasi budi,
megla, dež, veter zunaj rohni,
meče iz postelje zaspane ljudi,
kar nekaj jih pomisli, uh,
na Svetega Primoža se mi ob devetih mudi,
saj tam Tomaž s Sandro stoji,
in čaka, da skupinsko fotko naredi.
Tomaž pa razmišlja, a bodo sploh prišli,
a niso že obupali, ko so ven pogledali,
turobno vreme zagledali.
A ni tako, to so ljudje v katerih športni duh živi in jih bodri.
Pa štart in polet po gozdnih poteh,
grizejo se kolena v breg, eni hitreje drugi počasneje,
nekaterim se kapljice na čelu narede,
drugi brez problema proti vrhu lete.
Trinajstega marca najlepši dan je s soncem obsijan,
zadnjič se tekači na ligo podajo in prelepemu druženju roko dajo,
kajti na vrhu presenečenje imajo,
nagrad sto in sto dobijo, da se lahko vsi veselijo.
Pa nagrade niso kar tako, še majico od naše olimpijke
Peter Majdič dobijo, pa Marko Baloh je prišel,
pa kakšen dober nasvet je za marsikoga imel.
Tomaž organizator naš,
kakršnokoli nalogo si ti zadaš,
vedno je izpolnjena na sto,
pa čeprav je treba na konec sveta zato.
Seveda pa malo popravim to, ne bi bilo čisto na sto,
če podpore od Sandre ne bi bilo.
:laola
Nazadnje spremenil mili58, dne 16 Mar 2010, 15:57, skupaj popravljeno 1 krat.
#218004
Hojla :lol:
Res,to je bila zame najbolša liga :clap: in kar hudo mi je ker se je končala,pa saj po eni strani je to dobro bomo na naslednjo šebol z veseljem :D prišli upam,da bo hitro minil čas do pričetka naslednje.Še enkrat se bi zahvalil super pobudniku in organizatorjen Tomažu in Sandri res supr sta bila upam,da se kmalu vidimo.Čestitke in pohvale :laola pa tudi vsem udeležencem ki ste se udeležili te liger.
Lepo se imejte in še naprej uživajte v teku.OLSON :wink:
#218023
Hej hej!

Lige je konec! Še enkrat čestitke vsem in vsakemu posebej za udeležbo in odlične rezultate :laola Super ste vsi skupaj, odlična družba, nasmejana, dobrovoljna :D :D Vreme je bil pa itak zakon!
Rada bi se zahvalila vsem, ki ste prihajali na ligo :clap: , hvala vsem donatorjem, da so omogočili zaključek lige in s tem razveselili mnoge s svojimi donacijami...lepo je bilo gledati nasmejane obraze, ki so prejemali nagrade... hvala družini Baloh, ki se je odzvala povabilu in nam polepšala sobotno dopoldne na podelitvi, hvala vsem, ki ste se greli za pečicami in ustvarjali najrazličnejše sladke dobrote, hvala Perotu za medalje in pokal, za številne čajčke in čokoladice na Primožku, za prostor, kjer smo imeli podelitev, za prevoz nagrad na Primoža..., hvala mojemu atiju za pokal "polžek", hvala Mili za lepo pesnitev o ligi, hvala Niki za pomoč pri podeljevanju nagrad ter seveda "spravljanju" nagrad na Primoža v petek :wink: , hvala Ivanu in Acotu za odlične fotke.... hvala, hvala, hvala še vsem, ki sem jih mogoče pozabila omeniti, pa so prav tako zaslužni, da je liga uspela :clap: HVALA TOMAŽU :cmok: :cmok:
Res je bilo super z vami, upam da se še kaj vmes srečamo, drugače se pa vidimo na naslednji ligi, do takrat pa se lepo imejte, uživajte na sončku in trenirajte :juhuhu:

Pozdravček, Sandra
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA