prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#237632
PRAVILA LIGE

- začetni dan : 27.11.2010

- zadnji dan : 5.3.2011

- število tekov : 15

- šteje 10 najboljših od 15 vzponov (Upošteva se povprečni čas najboljših 10 vzponov)

- start ob 9. uri izpred lovskega dom Stahovica (Vegrad)

- Čas teka oz hoje meri vsak sam

- Teče oz hodi se po cesti brez bližnjic !!!!!!!!! :--

- Pride lahko vsak, neglede na spol, starost, versko pripadnost ali spolno usmerjenost :twisted:

- Pri Perotu oz v okrepčevalnici na Sv. Primožu bo knjiga, kjer bodo vpisi,vpiše se vsak sam :!:

-Upoštevala bova tudi vse, ki bodo opravili 9, 8, 7, …. tekov, toda ne bodo šteli za skupno uvrstitev :wink:

- Liga ni tekmovalnega značaja, lahko se teče, hodi, uporablja palice, časovni limit oz knjiga za vpise je na voljo do 12 ure, kar pomeni, da ima vsak časa 3 ure :)

- Na ligo lahko pride popolnoma vsak,starejši, mlajši, otroci, tekmuje se lahko s časom,vsak s seboj,med prijatelji……..,liga je namenjena, da se ljubitelji pohodov, tekov oz ljubitelji Sv.Primoža med zimo rekreiramo in vpisujemo časove.

- Cena čaja je 1€ (vsak ga plača sam ob prihodu) oz 8€ za celotno ligo (plača ga Perotu, kjer bo tudi v knjigi napisan, da je plačal)

- Najboljši bodo nagrajeni :clap:
:laola
#237635
Da malo osveživa spomin:

Pri moških je prvo mesto zasedel Lado Kveder s časom 20:53, drugo mesto Ivan Urh s časom 22:14 in tretje mesto Tone Klemenc – Olson s časom 23:13, ki je dobil tudi nagrado za najbolj simpatičnega udeleženca lige. Pri ženskah je slavila Jana Strahinč s časom 26:13, drugo mesto je zasedla Sandra Prešeren s časom 34:42 in tretjeuvrščena Meta Štefula s časom 42:43. Pri otrocih je slavil Uroš Čirovič s časom 29:43. Vsi časi, ki so navedeni, so povprečni časi desetih tekov.
Najmlajša tekmovalca sta bilal Gašper Zajc in Tjaša Čirović, letnika 2002. Najtežji tekmovalec lige je bil Tine, polžek lige pa Mili. Ti dve nagradi sta bili bolj za šalo kot zares. Rekorder proge je bil Gašper Bregar s časom 17:50, največ vzponov (15) pa je naredil Bojan Bojkov.
:clap: :clap: :clap:
#239658
Da cvalentiju naredim še malo reklame. V soboto pridem tudi jaz, za naprej pa še ne morem obljubljati. Odtekel bom pa kar od doma in združil dolžino in višino. :D
#239796
Glede na to, da je trasa precej kratka in se komaj splača za teh dobrih 20' teka hoditi tako daleč, me zanima, če kdo podaljša tek, naprimer do Male planine (do Domžalskega doma).
Če bo vreme v redu, razmišljam o tem.
#239808
Pametno razmišljanje, milk. Jaz sem lani na vseh tekih, kolikor sem se jih udeležil, podaljšal do Jarškega doma, ne glede na vreme ali snežne razmere po obveznem čaju in kratkem počitku pri Perotu. Seveda je za to potrebna primerna obutev, pa tudi manjši nahrbtnik je nepogrešljiv, saj je od Primoža do Velke še vsaj 40 minut.
Žal mene na prvem teku ne bo, ker imam šiht.
Uspešen štart v novo sezono želim vsem tekačem.
lp Tone
#239810
milk, načeloma trije štartamo izpred mojega doma v Kamniku, tako da je Sv. Primož le vmesna pot. Skupaj bo potem naneslo slabih 20k. Če želiš se nam lahko pridružiš, avto pa pustiš pred našim blokom. Če te zanima, se mi oglasi na zs, da ti razložim kako me najdeš.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA