prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#245265
Bravo organizatorja, bravo sodelavci :clap:
Aadler, zanimivi podatki :D
Letos sem kar pridno udeležujem lige in vedno sem na cilju presenečena nad časom.
Ko se mi zdi, da mi ne gre, imam običajno boljši čas. Ta se giblje + - 3 min. :shock:
Tečem brez ure in na Primožu prvega, ki je pri roki, povprašam za čas.
Vsem nadlegovanim se zahvaljujem za podatke. :oops:
Lp E.
#245271
aadler napisal/-a:da sem spet popravu os.za 30 sekund :)


Bravo Fredi. Kolikokrat si letos že popravil svoj rekord na Primoža. Daj se malo umiri no. :D Očitno ti letos tudi na ravnini ne bom več kos, če že takoj na začetku leta tako razturiš. Pazi se poškodb in pretreniranosti, ampak saj ti to veš.
#245309
HVALA vsem za čestitke :P rad bi natreniral na 21:30 -glede na lanski naj rezultat (23:40)bom več kot zadovoljen :oops: .TAE,lahko bi se kaj oglasu na NAJ-NAJ ligi,tvoji rezultati so zame NESODEGLIVI. :arrow:

Lepo in po pameti -:)) :nono:
#245311
Hvala, hvala

Cvalenti prav lepa predstavitev, res se trudim prihajat na NAJ naj ligo, ampak služba je služba, družba je pa družba in to dobra!!!!
O rezultatih nebi razpravljal ker niti blizu nisem svojmu rekordu, tko da vsaka čast Fredi za izreden napredek v tej sezoni, in jasno tudi ostalim.
AinE brez opravičevanja tolk sape še mam na kon da pogledam na uro :wink: , je pa fajn pol kero še rečt.
Pozdravljeni vsi, še posebej pa organizatorja, ki sta lahko prav ponosna na zelo številčno udeležbo vsako soboto. BRAVO :clap: :clap: :clap:

Če bo plan tak kot je se vidmo v soboto. Srečno :wink:
#245689
Na današnjo ligo nas je prišlo kar 50 ljubiteljev narave, med njimi tudi današnji gost in štarter lige Peter Macuh.
Petra sva povabila na ligo kot gosta zaradi ekstremnega dosežka, ki ga je naredil lansko leto v Franciji. Pretekel je znamenito tekmo, imenovano UTMB, kjer je moral ............... več v članku (kot PeterM na TF):
http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?f=2&t=15630&start=60
Za Petra je značilno tudi to, da se udeleži ogromno tekem skozi vse leto, zato mu prijatelji in sotekomovalci pravijo, da ima "klone", saj le malokomu uspe biti na tolikih tekmah. Lahko tudi omenim, da je dosedaj bil na vseh Ljubljanskih maratonih, tekih na Sv. Primoža in gotovo še kje, morda poda še kakšen zanimiv podatek kar sam. Pero :cast1: :clap:
Foto gosta oz štarteja:
Slika
Na sliki je Peter in žena z medaljo, ki jo je prislužil na tekmi 24 ur Sv. Primoža, za odlično 2. mesto, naredil pa je 20 vzponov. :clap:
Po Petrovem štartu smo se zapodili k cerkvici, prvi pa je prečkal ciljno črto Domen Zupan s časom 18:28, pri ženskah Jana Strahinič 24:54 in pri otrocih mala Ana Milovič (10 let) s časom 22:50. :clap: :clap: Po dolgem času (zaradi bolezni) nas je ponovno obiskala Tjaška :clap:
Slika
Danes je tekla 37:20 :clap: :clap:
Vsakič, ko dobiva kaj za najmlajše, jim dobrote razdeliva na vrhu. Danes si je nagrado prislužila Ana:
Slika
Še skupinska fotografija:
Slika
Vreme: sončno in toplo (za zimo :lol: )
Obiskala pa sta nas tudi dva fotografa, Klemen in Darja:
Slika
Zakaj sta prišla fotografa in zakaj bodo prišli tudi naslednji teden ali pa čez 14 dni?
Naredila sva nekakšen natečaj za najboljšo fotko z naslovom "tek k Sv. Primožu". Naslednjič, ko pridejo iz Fotokluba Kamnik, bodo slikali iz različnih kotov in položajev. Vsak fotograf bo izročil eno od svojih najboljših fotografij. Fotke bova obesila pred okrepčevalnico na Sv. Primožu, vsaka fotka pa bo imela svojo številko. Tako bo mogoče glasovati zanjo oz. se potegovati za nagrado. Na zaključku (predvideno druga sobota v marcu) bomo izglasovali najboljšo, ki bo objavljena v lokalnem časopisu. Prav tako pa bo visela na Sv. Primožu v naslednji sezoni zimske lige. Lahko pa boste glasovali tudi na forumu in FB.
Klemen Udovč - CLEMENTINO pa se s fotografijo ukvarja že nekaj let, je osebni fotograf naše pevke Neishe, slika pa tudi poroke, družabne dogodke, rojstne dneve, ...
Klemen:
http://www.facebook.com/Clementino
http://www.slo-foto.net/portfolio/Clementino/galerija/52856
PS: Olson je ponovno dokazal, zakaj se klanec nad kmetijo imenuje "Olsonov klanec" :twisted:
#245717
Cvalenti, lepo si predstavil tesno zvezo med tekom in mano.
Tek mi je v veliko veselje. Zakaj? Ne vem.
Vem pa, da smo priviligirani tisti, ki lahko tečemo. :D
Danes sem se prvič udeležil Zimske lige " Sv. Primož nad Kamnikom".
Vreme je bilo toplo, vzdušje prijetno, konkurenca močna. Pot domov
je naju z Ireno vodila preko Male planine. Zagotovo še pridem.
:laola
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA