prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#248178
Vreme in pina: nekateri res tečejo vedno enako, ne glede na prihajajoče tekme, drugi pa se na vsako pripravljajo na drug način. Jaz bi to temo pustil takšno, kot je (vključno z naslovom), ker bo zanimivo videti tempiranje in popuščanje na primer v zadnjem tednu. To ne pomeni, da se tu ne smejo javljati tisti, ki ne gredo v Sežano. Odprita kar novo temo: "Kako sem danes tekel?" kot je predlagal Vreme, ki naj bi bila orientirana bolj na splošno. V "moji" temi imamo vsi potencialni udeleženci enako časa in lahko se pripravljamo le za 2 različni razdalji.

Drugače pa moj današnji trening: ogrevanje od doma do štadiona (1,7k), tam 20 krogov, se pravi 8k tempo tek v 4:04 in ohlajanje po isti poti do doma. Skupaj 11,4 km.
#248437
No, prejšnji teden je bilo takole: ponedeljek in torek počitek, sreda plavanje, četrtek intervali, petek iztek, sobota plavanje, nedelja tempo 9 km. Ta teden pa naj bi bilo podobno, 2 teka (intervali, tempo), dvakrat plavanje.
#248642
muc napisal/-a:...dons pa na izi..z dežnikom :--


Dajmo se malo smejati, dva kroga po štadionu z marelo. Vredno vsake sekunde, krohotanja za dol past. Toliko o resnih pripravah na kaj že :--

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA