prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Radolca
#286511
Spoštovane in spoštovani vsi, katerim je vsakdanje čepenje doma dolgočasno :!:
Klub za rekreativno posedanje za mizo napolnjeni s pivi :toast: oz. lepše napisano Košarkaška sekcija ŠD Gorje vas vabi na dogodek "Kdou prej pr kapelc". Ta prireditev je organizirana enkrat na leto in je letos drugič, po lanski krstni prirediotvi. Letos bo to v sredo, 22.8.2012. Otvoritev srečanja je v bifeju Maxi v Zgornjih Gorjah ob 17:30, kjer se bomo ogreli. Ob 18-ih bomo štartali tam, kjer se začenja "pomladni skok na Pokljuko", se pravi na začetku vzpona na Zatrnik. Cilj pa je pri kapelici na Zatrniku, kjer "se strmina neha truditi iti v breg". Tekmovalo se bo po asfaltirani cesti.
Vabljeni, kako boste premagali oz. premagovali breg je pa vaša lastna izbira. Lahko se pomerite tudi v kombiniranem premagovanju brega. Se pravi, nekaj poti prekolesarite, nekaj prehodite, nekaj pretečete.
Zaenkrat imamo tri kategorije:
- peš oziroma tek
- kolo
- rolke

Zaradi velikega zanimanja vas prosimo za predprijavo :lol:
Garantiram vam, da bo več spremljevalcev kot udeležencev :D
Uporabniški avatar
 Radolca
#286564
Klemen, vljudno si vabljen :!:
Nekaj dodtanih informacij lahko najdete tule:
http://www.mapmyrun.com/routes/view/127560883
Lani me je izzval tekač, da bo hitrejši od mene, če grem s kolesom. Edinokrat sem kolesaril in sem ga premagal za dobro minuto.

Rezultati 2011 so bili približno takili:
- kolesar cca 12 minut
- prvi tekač dobrih 13 minut
- prvi rolkar cca 14 minut
- drugi oz. zadnji tekač cca 17 minut

Danes sem sposoben teči okoli 12 minut in pol.
Moja zgodovina teka je pa stara cca 20 let, ko sem iz čistega veselja in firbca začel tekati v tisti klanec. Imel sem približno 5kg manj, takrat sem imel rekord 11:20 :clap:
Uporabniški avatar
 Radolca
#286625
Včerajšnji skok na Zatrnik z uradnim imenom »Kdou prej pr kapelc« uspel v celoti. Udeležba 100% večja kot lani. Pogrešali smo tekmovalko nežnejšega spola. Prihodnje leto pričakujemo udeležbo vsaj ene.
Na uradne rezultate smo morali počakati več kot 10 minut. Kolesar, ki ni bil prijavljen za to prireditev, je prečkal ciljno črto (cilj je bil označen z vejo na cesti) pred zadnjim prispelim tekmovalcem in s tem malo zbegal našo žirijo.
Tekmovali smo v štirih različnih kategorijah. Pravzaprav v petih. Kolo, tek, rolka (klasika), rolka (prosto) in nordijska hoja.
Uradni rezultati:
- tekač Niko 10:43
- rolka (klasika) Tomaž 11:36
- kolesar Kolenc 12:20
- tekač Primož 12:43
- tekač Lubo 13:55
- rolke (prosto) Tašo 14:15
- tekač Ivan 16:40
- nordijska hoja Bojan 19:16
Ne smem pozabiti omeniti, da je bilo za varnost karseda dobro poskrbljeno. Avto pred prvim tekmovalcem, fotoreporter z avtom (slike sledijo) je skrbel za nas med tekom ter avto za zadnjim tekmovalcem. V cilju smo se osvežili s »pijačo našega kluba za rekreativno posedanje« ter čokolado.
Zaradi velike udeležbe je bilo spremljevalcev manj kot tekmovalcev :mrgreen:
Vabljeni prihodnje leto :!:
 daca10
#286658
Primož in ostala družba :laola ! Me je imelo, da bi se vam pridružila, sam se moram do konca pocajtat,se mi vleče že 2 meseca :cry: ,tko da, se vidmo drugo leto. Sam se moram prej mau stestirat,al tek al kolo :roll: .
LP Draga
Uporabniški avatar
 Radolca
#286705
zaradi tehničnih težav pri merjenju časa in umerjanju ur :D smo štart prestavili za pol ure, tako da je bila cela proga v senci :!:
Uporabniški avatar
 dexi27
#288087
Ja dobre primerjave. Jaz mam izkušnje kot tekač, kolesar in rolkar :wink:

Na konc je skoraj vedno tako, da je tekač najhitrejši :mrgreen: kar se tiče hribovskih tekem, če je naklon dokaj velik in konstanten, če pa se vmes kaj zravna pol pa je druga zgodba 8)
Uporabniški avatar
 Radolca
#297346
V petek, 11.1.2013 ob 19:55, se je v baru Pr´Petač sestala žirija organizacijskega odbora tekmovanja KDOU PREJ PR KAPELC. Udeležba je bila zadostna. Prosotni smo bili:
- nordijska hoja Bojan
- tekač Lubo
- rolke Tašo
- kameramen Jani
- tekač Primož
Z večino smo izglasovali (štirje za, eden vzdržan), da bo tekmovanje zadnji četrtek v mesecu avgustu 2013.
Nabrusite kose, ža klas dozoreva....... 8)
Vabljeni :!:
Uporabniški avatar
 Radolca
#310583
zdravo drušna,
pogajali in pogajali smo se, ali naj bo tekmovanje 15., 22. ali 29.8.
izbrali smo srednjo vrednost. se pravi da bo tekmovanje 22.8.2013 s štartom ob šestih (zvečer seveda).
prijave sprejemamo v MAXI baru. to je pri zadnji trgovini v Zgornjih Gorjah (če greste proti Pokljuki ali Radovni).
se pravi do ene petnajst do šestih, pol bo pa potrebno iti že na cca 1 km oddaljen štart :laola
dodatne informacije dobite na naši spletni strani :|
bom že napisal končni dogovor, ceno štartnine in nagrade, ki jih bodo prejeli prvi štirje, ki bodo prispeli na cilj :--
in seveda kaj vse bo v darilni vreči :shock: (en kp dobre vole pa še več sirovh lukn, pa še mau gorjanskega lufta bo tudi vključeno v vrečki, tko, kot mi je enkrat Samostojni podaril celo vrečo škofjeloškega)
uglavnem vableni :!:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA