prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 cvalenti
#277589
Ker je v petek praznik in smo dela prosti, sem se odločil, da odhodim/odtečem novo traso KGM. Štart ob 9 uri zjutraj na parkirišču prd kalcitom.
Kako bo potekala pot:
Iz parkirišča gremo proti Kam. bistrici (cca 1km) in prečkamo most (začetek koželjeve poti) ter po 50 m začnemo z prečenjem kamniškega grebena (prvi vzpon) mimo Kam.vrha, Planjave in spust proti dolini Korošice, ko se spuščamo in pridemo do ceste zavijemo desno in po "tadolgi" poti proti gonduli, čez znameniti Rigl(drugi vzpon) proti Veliki planini, mimo Marije snežne, Domžalskega in Jarškega doma. Od tam naprej po cesti do parkirišča "za Ušivcem" in cca 3km spusta do razcepa proti Kisovcu. Tam se bomo zmenili oz videli kakšne so noge ali se spustimo mimo Kranjskega raka, čez Krivčevo, do gostilne pri Jurčku in zadaj za gostilno ponovno proti Kisovcu (tretji vzpon), če bodo noge pretežke, pa na razcepu proti Kisovcu in čez lovsko poti proti Sv. Primožu in v dolino do parkirišča.
Vmes je 2x voda (takoj po spustu iz Kam.vrha in pri gonduli), odprte so vse koče, od Zelenga robu do cerkvice Marije snežne je še vedno sneg, za pot bomo potrebovali cca 5-7 ur. Če koga prej zvije ima možnost obrniti kar 3x. Prvič takoj iz Kam. vrha proti Bistričici(cca 7km do avta), drugič pri gonduli mimo Koželjeve poti (cca 4 km do avta) in trtjič z Velike planine direkno mimo pasjih pečin in Sv. Primoža do avta ( cca 10km do avta).
Kakšen bo tempo oz kdo je primeren za ta trening. Vsakdo ki je zmožen 5-7 ur tekati gor in dol. :lol:
Kaj imeti s seboj. Camelbag, ker pač kdo je na taki trasi (geli, čokolade.....) kakšen košček wc papirja, malo šoldov $ in veliko pozitivne energija in čimlažje noge. :wink:
Kako se obleči : http://vreme.zurnal24.si/slovenija/osrednja-slovenija/kamnik/
Jaz grem 100%, zaenkrat sem sam............. :wink:
PS: Če je kdo za in ima kakšn boljši predlog oz idejo............... :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA