prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#290811
Pozdravljeni.
Rabim vašo pomoč, ker imam težave z zagonom Java programa.Veliko se ukvarjam s športom in pri tem uporabljam Polar ure za srčni utrip.Vse podatke prenašam na računalnik v polarjev program.Pred kratkim sem kupil novo polarjevo uro, ta ura pa ne shranjuje več vaj na domači računalnik ampak direkt na internet.Polar za enkrat ne omogoča prenos starih datotek na splet in sedaj imam stare podatke na računalniku nove pa na netu.Na nekem forumu sem našel java program s katerim lahko stare vaje uvoziš na net ampak mi ga ne uspe zagnati.Spodaj sem prilepil link pa če mi lahko kdo pomaga.Jaz potegnem ta java program dol in ko vpišem ukaz v total commanderju mi napiše: Ne najdem datoteke!

link:http://rikara.blogspot.com/2009/04/uplo...

Hvala za pomoč
#290953
Hja mene tudi moti da Polar pri vseh novejših modelih posiljuje ljudi s spletno aplikacijo, ki ni senca PPT5. Edino kar ima bolje tam kot v PPT5, je t.i. Training load ki je ena boljših pogruntavščin na trgu (poleg EPOC analize pri Suuntu).

Zdaj možnosti imaš dve. Ali pa uporabiš kar obe.
Podatke lahko iz spletne aplikacije izvoziš v PPT5. To je podprto in deluje brez problema. Edino se mi zdi da R-R beat to beat meritev spletna aplikacija ne pozna, ampak kolikor vem RC5X ne beleži R-R. 99% ljudi itak ne ve kaj to je in kako bi to uporabilo. Z "exportom" boš imel potem vse podatke skupaj na računalniku.

Druga možnost je pa prenos obstoječih datotek na ppt.com. Zadevo Polar uradno ne podpira. Najdeš pa programček na internetu, kjer je nek računalničar to zrihtal. Zadeva funkcionira. Mogoče malo moti samo to, da pri prenosu razdalj ne upošteva correction factorja in kalorij ni. Vse ostalo pa dela ko šus. Tudi training load, zaradi katerega ima mogoče sploh smisel imeti to na internetu. Vse ostalo je mnogo mnogo bolje rešeno pri aplikaciji PPT5 na računalniku.

Če ne boš našel datoteko, jo imam jaz shranjeno. Če misliva isto stvar.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA