prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#317539
Nisem se prijavil, nisem dvignil čipa,.... :( baje mi je pa kroge vseeno štelo :shock: čudo tehnike od zajca. :roll:

Pritekel od doma do starta, naredil 1 krog sam + enega z zajcem + še enega z zajcem in Matejem in potem še po 12h 3/4 v lastni režiji, izven konkurence + tek do doma. :D
Skupaj s 3 uradnimi krogi slabih 24km :D

Končno spet lahko tekel z zajcem zadnja 2 kroga (imel srečo, ker ga je zjutraj Forrest utrudil).

Hvala vsem za družbo, lepo vas je bilo videt, poklepetat. Čestitke vsem za vsak km. :clap: :clap:
#317543
S tekom začeli šele v pozno dopoldanskih urah, bili pisana družba :D , spremljali so me ena tekačica in trije kolesarji :laola . Ujeli časovni limit in uradno zabeležili en krog :clap: . Pa tako lep sonček je bil, da bi šli z lahkoto še enega.
Bravo vsem, še posebej tistim, ki ste pretekli malo več krogov.
Ampak en krog pa tudi mojemu stopalu ni pustil posledic, tako, da polžki, I will be back soon :laola .
Hvala zajcu za pobudo in organizacijo, tudi tokrat je bila štartnina ravno prav visoka :lol: .
#317547
vilazala napisal/-a:S tekom začeli šele v pozno dopoldanskih urah, bili pisana družba :D , spremljali so me ena tekačica in trije kolesarji :laola . Ujeli časovni limit in uradno zabeležili en krog :clap: . Pa tako lep sonček je bil, da bi šli z lahkoto še enega.
Bravo vsem, še posebej tistim, ki ste pretekli malo več krogov.
Ampak en krog pa tudi mojemu stopalu ni pustil posledic, tako, da polžki, I will be back soon :laola .
Hvala zajcu za pobudo in organizacijo, tudi tokrat je bila štartnina ravno prav visoka :lol: .

:laola lepo te počakamo.
#317551
Moj današnji tek je bil sestavljen iz dveh polovic. V prvi polovici sem tekel spremenljivo, lovil Forresta, ko sem ga ujel, sem se šlepal v zavetrju in to ponavljal 3 ure :D V drugi polovici pa sem izbral "sportsko-lagani" tempo in brez težav prišel do cilja.

Danes sem veliko tekel z drugimi tekači (Forrest, marko, matej-jethro, ROSI64) in v njihovi družbi mi je čas hitreje minil.

Kljub skromni udeležbi na začetku se je v 6. urah uradno prijavilo 27 tekačev. S tem smo potolkli rekord, kar pa ne morem reči za število pretečenih kilometrov. Veliko udeležencev je s sabo prinesla sladkarije. Miza se je zato šibila od dobrot in kmalu se bomo lahko preimenovali v Sladkih 6 :lol: Vreme, nič se ne boj, mi smo samo bleda senca uradne prireditve Sladkih 6.

Ne smem pozabiti omeniti, da smo imeli danes 4 udeležence mlajše od 10. let. Skrbi, da ne bomo imeli nobenega za sabo, so povsem odveč :D

V glavnem, pri dekletih, ki so se danes borile za nagrado, je bila situacija zelo zanimiva. Pričakoval sem, da bo brez težav zmagala krsimona. Ko je ta odstopila, sem pričakoval, da bo zmagala marjana. A glej ga zlomka. Iz ozadja je prišla janika in na koncu suvereno osvojila 1. mesto v ženski konkurenci in s tem zaslužila nagrado - Asics kompresijske nogavice, ki jih je prispeval 2810. Ob tem ji čestitam in upam, da bo še naprej tako blestela.

Na koncu se zahvaljujem vsem udeležencem. Brez vas ne bi bilo tako dobro kot je bilo.

:clap:

Naslednjič bomo predvidoma tekli v prvi polovici januarja, odvisno od vremena in zdravja. Aja, da ne pozabim, še rezultati timinga-zajc :lol:
#317554
Zjutraj ob 6.00 na štartu je bila še tema in dokaj hladno je bilo :idea: . Vendar se nismo dali! Tako se nas je pet ta zgodnjih mušketirjev podalo v hladno jutro kilometrom in krogom naproti.

Moj cilj za prvič je bil nekje 7 ali 8 krogov. Tek sem tempiral optimalno, tako da sem brez problemov odtekel 8 krogov. Nasmeh mi je na usta prvič prišel nekje v četrtem krogu, ko nas je pozdravil vzhod sonca 8)
Tekel sem v družbi ''spitzparka''. Sicer ravno zgovorna nisva bila, ampak je vsaka družba pri tako dolgem teku dobrodošla.

No na koncu osmega kroga sem vesel pritekel na cilj. Pokramlljal z ekspresno hitrim in vzdržljivim ''zajcem'' in zadovoljen odšel domov po pretečenih dobrih 29km. :D

Zajcu pa res hvala za organizacijo in se vidimo naslednjič :clap:
#317562
Razpis za kroženje se je odlično zložil z mojimi plani in evo naju! S prijatlom Urošem-Mikeom ujameva štart ob 8:00, pozdraviva prisotne in generalnega organizatorja ter vodjo timing službe zajca in takoj sledi prvi spust :lol: Steza se je lepo talila in po 3-4.krogih so ledene krpe postale luže. Grb je pomahal iz avta in odšel, Forrest se bori s poškodbo, kar pa ni nujno slabo, saj lahko več časa posveti strežbi odlične baklave :clap: Z Urošem precej časa tečeva skupaj in najmanj uživam, ko tečeva proti severu in so na kristalno čistem nebu namalani Grintovci :mrgreen: Še zadnja dva kroga v družbi z zajcem in Rosijem in ura je bila ravno prav, da jo ustavim. Zadovoljen :D Čestitke Janiki za doseženo razdaljo ter hvala zajcu ter ostalim za tole fletno druženje ob lepo založeni mizi :clap:
Z Urošem sva pot domov obogatila še s kavo in coca-colo ter bila vidno zadovoljna 8)

Uživajte, se vidmo k' se zagledamo :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA