prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#31535
S sabo bom imel digitalno kamero.

Posneli bi par kadrov odzadi/spredi in strani.
Na ta nacin se da ugotoviti napake pri sami tehniki teka.
Ce bo Skof (ali kdo drug) imel cas lahko kdaj v prihodnosti, ce bo seveda priloznost, tudi strokovno pokomentira te zadeve.

Intresenti prosim RPL na 041751437 - Darjan.

Posnetki teka vsakega posameznika se bodo kasnej pretvorili v rac. prijazen format in bodo zainteresiranim dostopni na mojem ftp serverju.



Lep tekaski pozdrav,

Landlord.
Uporabniški avatar
 runner
#31569
Ramon in jaz prideva...

LP Hole-Sterol
Uporabniški avatar
 runner
#31589
Prisli, tekli, poslikali.
Sedaj analiziramo...
Seveda sem jaz najlepsi in najlepse tecem. :-) spljoh!

Resno. Jaz izgledam kot da bi tekel skozi gel. Nekako ... hmmm ukoceno. Ma kaj pa vem. Naj drugi povejo.

Napake se full vidijo. Recimo narobe roke ali postavljanje noge v stran. Svetujem vsem TFovcem da se "izanalizirajo" ce imajo to moznost.
Vzame ti eno urco casa ... ogromno lahko popravis ce se zavedas napake.
 Ninocka
#31632
runner napisal/-a:
Napake se full vidijo. Recimo narobe roke ali postavljanje noge v stran. Svetujem vsem TFovcem da se "izanalizirajo" ce imajo to moznost.Vzame ti eno urco casa ... ogromno lahko popravis ce se zavedas napake.


Kako ponovno priti do te možnosti?
 Nataša
#31635
Mogoče bi pa Hermesovi fantje to še enkrat organizirali za širšo TF publiko pa mogoče malo bolj popoldne, ko se rešimo služenja službi in družbi?

Runner, Landlord...??? pliiiis :wink:
Uporabniški avatar
 landlord
#31639
Bom organiziral eno podobno stvar v kratkem, mogoce ze naslednji vikend. Vabljeni boste seveda vsi.






Ce bo zanimanje pri neznejsem delu foruma pa lahko po treningu stestiramo se "nigtvision" nacin snemanja.

v_vsaki_sali_je_pol_resnice.avi :D

lp,LL.
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#31732
Tole je pa super ideja! :) Jaz se takoj prijavim, saj že nekaj časa razmišljam o tem, da bi se posnel in analiziral svojo tehniko teka, takole na oko, kajti sam sebe je težko gledati, ko tečeš. Vsekakor pa sem na videoanalizah pri teku na smučeh in smučanju ugotovil, da v resnici stvar zgleda čisto drugače kot pa si jo sam predstavljam. :shock:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#31733
Jaz sem takoj za to zadevo.Sem že premišljeval kako bi do tega prišel, ker sem vedel da taka stvar obstaja in da se da izanalizirati celotno zadevo.
Nekaj stvari sem že analiziral nekaj pa mislim, da mi še zmeraj manjka.
Sem že vnaprej hvaležen.
ČAO!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA