prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 dragons
#2526
V nedeljo okoli 10h zjutraj planiram zmeren tek na Toško čelo z začetkom pri Zoo.Tek naj bi trajal cca 2 ure.Nekakšna minutaža za Sežano.Če je kdo intersent tu je forum in se zmenmo lahko pa tudi po zasebnem sporočilu.Izbira je na vaši strani.
 dragons
#2557
No danes sem po pol urah teka ob ne pa po poteh (ledene plošče) odločil da Toško čelo pride na vrsto kdaj drugič.Sem pa pretekel prvo traso LJ- maratona , ker so bile ceste edino "prevozne".
Namen dneva je bil primerjava med urami Sigmo PC14 IN Polarjem 710i.V dvournem teku moram priznati da so bile rezulltati funkcij obeh ur ob istih nastavitvah identični razen pri porabi kalorij.Tukaj pa nekaj ne štima.Pri Polarju sem v dveh urah porabil 1418 pri SIGMI pa 2556 kalorij pri podatku da je bilo vzpona 130m.Tako bi rekel da prikazovanje kalorij pri Sigmi ni glih točno.
S tem pa nisem hotel grajati ali poveličevati omenjenih ur samo podati sem hotel svoje opažanje.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#2563
mnia, enaka opažanja, imam sigmo PC 1600 pa sem enkrat prov gledal, pomoje sigma ne upošteva utripa, ampak se slepo zanaša na tisti faktor :?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA