prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 bigfrik
#2578
Sem nov tukej gor,od danes namrec,pa imam obcutek,da kar trenirate,skratka ce je kdo za kak skupni trening se mi mirno lahko kaj javi,mam ze dva maratona v nogah,ne da bi se hvalil, :P , :P , :twisted: ,skratka ne divjam pa na treningih kot nor,pa tud prilagajamo se ane,tja 4,30-5,00 na km,ja seveda pa izredno prijazen in simpaticen 38-letnik sem, :twisted: :twisted: :twisted: ,kar oglaste se
Nazadnje spremenil bigfrik, dne 26 Feb 2004, 15:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 bigfrik
#2580
aja,pa se to ,nisem hotel reci da moramo teci 42 km,da ne bo koga strah :wink:
Nazadnje spremenil bigfrik, dne 26 Feb 2004, 15:12, skupaj popravljeno 1 krat.
 dragons
#2581
Dobrodošel na forumu!
Na dan s predlogom pa bomo videl.
Uporabniški avatar
 mare
#2651
hej tolikokrat si ponovil, da si simpatičen, da bi te skoraj imel za kakega čudaka. Žal je 5 min zame malo prehitro, na treningih tečem 6 ali pa 5,5 min.
Uporabniški avatar
 5rca
#2667
bigfrik napisal/-a:skratka ne divjam pa na treningih kot nor,pa tud prilagajamo se ane,tja 4,30-5,00 na km,


posluši, ali se da pri tej brzini klepetati zraven? če se ne da, pol ni zame :)
Uporabniški avatar
 Z*
#2669
Tudi jaz sem out, "vozim" cca 5,10/km. :wink:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2670
Helou!
Potem si pravi zame. Vcasih sicer stisnem na 4,10 do 4,15, vendar je 4,30 d0 4,45 idealka. Sploh za po hribih.
pies: Tudi jest sem simpaticni le36letnik
Uporabniški avatar
 Staša
#2673
Hmm, razmišljam... jaz imam pa težave s tempom, ker je prepočasen, pa ne vem, kako ga zboljšat... ni motivacije, če sama tekam...

Morda je pa to rešitev: dva simpatična pred mano, jaz pa za njima... Fotr pa zgodbo napiše... :shock:
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#2674
S takimi mladci se pa jest ne morem kosat. Pa še simpatična nisem. Moj sin pravi, da sem prav zoprna. No in zato večinoma tečem sama. smrk, smrk :(
Uporabniški avatar
 matjaz
#2675
:D :D :D no dolgi teki za 4.30, ne hvala. Zame je recimo PST okoli ljubljane, 35 km tempo 5.30-6.00 idealen, pa se kaksno lahko zinem. Poznam jih pa bolj malo, ki sposobni za trening 30 km teci 4.15, to so namrec ze kategorija, ki na dirkah tece maraton okoli 3 ure. Moja izkusnja od lani, ko je moja lepsa polovica pretekla svoj prvi maraton 4.40 ure, brez muke, se cvekala sva vmes, se ustavljala za pijaco. Na treningih sva tekla 35-ke in tudi krajse, s tempom okoli 6min/km, /135/pulza. Fanta tile "simpaticni" stosi, khm ...
Uporabniški avatar
 Fotr
#2677
stasa napisal/-a:dva simpatična pred mano, jaz pa za njima... Fotr pa zgodbo napiše... :shock:

Khm, khm, khm to bi bila pa zanimiva zgodba :oops: , še posebno, ker bi vse lahko opazoval, ker bi bil zagotovo zadnji, saj je moj tempo nad 6 minut. Če bo potreben zapisnikar o zasledovalnem teku, pa sem na razpolago!:D
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2679
matjaz napisal/-a::D :D :D no dolgi teki za 4.30, ne hvala. Zame je recimo PST okoli ljubljane, 35 km tempo 5.30-6.00 idealen ...

Helou!
Nak, nak, toliko pa tudi jaz nisem neumen. Govorim o 10 do 15 km progah. A vi usak dan laufate take razdalje, al kva! Sej ste cist zmesan! :D :D
Uporabniški avatar
 bigfrik
#2680
Tud mene je zacel mal skrbet ja,to je tempo za kakih deset kilometrov,pa itak me ne moti tud ce je pocasnejsi,sej ne rabim na treningih postavljat svetovnih rekordov,skratka ravnokar sem v sluzbi vidu da mam v torek cel dan cas tko da lahko udarmo popoldne al pa tud prej kak tek v tivoliju,mostecu,Žaku kak trening da vas spoznam ostali se kot vidim ze vecinoma poznate,tko da sprejemam konkretne predloge o tempu se bomo pa ze zmenil!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#2681
Aja pa se to,(vedno nekej pozabim)nihce ni zoprn ,vsi so simpaticni(tekaci in tekacice se posebej),razen ce se pokaze za drugacnega!
Uporabniški avatar
 matjaz
#2684
:D :D :D Da ne bo pomote, tako sem tekel lansko leto. Letos sem skupaj spravil komaj 3 teke po 7km. Torej kdor gre z menoj naj vzame cajtg, da mu ne bo dolgcas. Fotr ti si pa en taprav kalibr, jamras, teces pa prakticno vsak dan. Ko bom zacel bom moral kar garat, da mi ne bos uhajal.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA