prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 metkam
#93
:!: Poletovci, lahko se dogovorimo, za skupni trening okoli Brda, ki naj bi bil priprava za Nedeljsko tekmo. Dolžina treniga je 10 km, tekmovalna proga pa je nekoliko krajša: 8,5 km. Na treningu ni nujno, da tečemo skupaj (kdo pa bi sledil ta hitrim :oops: ), saj je orentacija peresno lahka: slediš 10 km dolgi ograji okoli Brda :arrow: in na koncu prideš naravnost do svojega jeklenega konjička. Dobimo se v četrtek ali petek (stvar dogovora ob 18h) na makedamski cesti pred ograjo Brda. Da ne bo pomote - iz strani Predoselj. Napišite ali pokličite za kateri termin ste.
 petra
#98
Ojla!

Jaz v petek verjetno ne bom mogla priti na Brdo. Pridem pa skoraj zagotovo v nedeljo. A se bomo Poletovci zmenili, da se nekje dobimo v nedeljo?

Lepo se imejte do takrat!

Petra
Uporabniški avatar
 pia
#101
Ker imamo vsi (predvidevam) kar nekaj prijateljev, ki tečejo, čeprav niso dobili take čudovite tekaške opreme, predlagam, da jih imenjujemo PRIDRUŽENI POLETOVCI in hkrati vabim v našo družbo. Torej na naše skupne treninge, na junijski Cooprov test in seveda na obvezen klepet pred in po tekmah... Poiščite nas - smo precej vpadljivi :D in z veseljem bomo razširili krog tekaških poznanstev!
 metkam
#105
Glede na odziv bo trening v petek. V nedeljo se pa vidimo na tekmi. Se bomo zmenili kje in kdaj. Po končani tekmi vas pa vabim na zakusko na naš vrt, ki je od tekme oddaljen le 2 km.
 metkam
#106
Prehitro sem oddala sporočilo. Vabilo na zakusko v nedeljo po tekmi okoli Brda velja samo za Poletovo ekipo, ker naš vrt ni dovolj velik za vse :( .
Za nedeljo smo že dogovorjeni ob 9h, pa sem spregledala. Se vidimo!
 tjasa
#119
Danes bom izpustila popoldanski trening okrog Brda, ker ima hcerka Masa rojstni dan in se bomo, takrat ko je trening, basali s torto. Zato bom na trening poslala moza Alesa. Pii in Erotu se opravicujem. Da dan ne bo sel v nic, grem na trening ta trenutek. Ce ne bi me prevec pekla vest. Se vidimo v nedeljo. Tjasa
Uporabniški avatar
 ero
#121
Poročilo s treninga :)

Zbralo se nas je 9 - OK, nekateri so imeli več kot dve nogi, nekateri pa pomožna sredstva s kolesi ...

Takole: Metka, Pia, prijatelja Tjaša in Aleš ter jaz. Potem pa še Nejc na kolesu in Maša v vozičku ter kužka Tobi in Tita.

Vso pohvalo zaslužita Pia in Tjaša, ki sta ves krog porivali Mašin voziček in malo tudi Nejčevo kolo, kar v svežem pesku, ki so ga nasuli po poti, sploh ni bilo lahko!

Proga je pa super in poteka po zunanji strani ograje "protokolarnega objekta Brdo" - makadam, v glavnem senca, skoraj sama ravnina, klančki niso omembe vredni. In ko obkrožiš ograjo, si spet pri avtu - idelano.

Metka, če se prav spomnim, si rekla, da je krog dolg 9800 m?

Torej - trening je zelo uspel in sem bomo še prišli! Jutri pa na tekmo ...
 metkam
#142
Dogovorjeni smo za trenig okoli Brda v ponedeljek 2.6. ob 19.00 uri. Tjaša, ne priporočam ti, da sin kolesari, ker nasuti pesek dela preglavice kolesarjem. Metka

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA