prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 lojzeP
#258657
mitjas napisal/-a:Danes je (bla) sreda, ob 19:00 pred spomenikom same nepoznane face :( , zato sem odlaufal krog kr sam :?

repriza tudi tokrat :? primerno letnemu času in v upanju, da ne bo postalo stalnica ....

metkamarjetka napisal/-a:po dopoldanskem presnečenju :shock: :o in čisto nenamerni spodbudi si me "spravil" okrog ovala. dobro je blo!!! :laola


me veseli 8) ko sem bil proti večeru na ovalu, si verjetno svoje že oddelala :D

metkamarjetka napisal/-a:ko naslednjič prideš mimo, lahko spijeva kavico in še kakšno rečeva :wink:


ne dvomim, da bi pozabil na prijazno vabilo :oops: :)
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#258811
lojzeP napisal/-a:sreda 19.00 "na fitnesu" :D


ne dvomim, da boš ta teden sigurno imel družbo, glede na to, da je "razglas" zunaj že par dni prej :clap:

mene je danes mož gnal okrog ovala - začela sva malo prehitro in po 5. K me je začela boleti stegenska mišica, ki sem si jo zgleda malo pretegnila ob zadnjem "napadu" po opravljenih 100 počepih :oops: :evil: :? ..... kljub vsemu je blo fino :clap: , ker ga le cca 5x na leto spravim , da gre z mano tečt.

uspešno kroženje v sredo vam želim !!!
Uporabniški avatar
 valena
#258816
metkamarjetka napisal/-a:
mene je danes mož gnal okrog ovala !

Mislim,da si ti njega bolj gnala kot on tebe. Ni čudno,da je pol statistilka 5x/leto! :)
Sicer pa počepi 100x,pa saj ti si čisto .... :shock:
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#259294
valena napisal/-a:
metkamarjetka napisal/-a:
mene je danes mož gnal okrog ovala !

Mislim,da si ti njega bolj gnala kot on tebe. Ni čudno,da je pol statistilka 5x/leto! :)
Sicer pa počepi 100x,pa saj ti si čisto .... :shock:


oooooo, kje s´ ti duša zgubljena??????

ne, ne - res me je gnal - je rekel, ko sva štartala, da mora probat kolk je sploh še sposoben (saj veš - samo hokej, lavf pa res 5x na leto...)

počepe morem pa delat s tamalim hokejistom - me kr najaga :evil: , sploh "nemam prava na glasanje" :mrgreen:

danes sem lavfala na ovalu, fino je blo, samo folka pa tolk, da mi je šlo ža kar mal na živce :evil:
Uporabniški avatar
 kokoškavgozdu
#262814
Živjo

Nisem brala vseh 140 strani, priznam :twisted: , zanima me, kje to tečete (pojma nimam, kje je oval), da grem pogledat, pridružim se vam pa čez kaki dve, tri leta :lol:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#262864
kokoškavgozdu napisal/-a:Živjo

Nisem brala vseh 140 strani, priznam :twisted: , zanima me, kje to tečete (pojma nimam, kje je oval), da grem pogledat, pridružim se vam pa čez kaki dve, tri leta :lol:


fino, do takrat bomo ravno vse pogrizli :D
protokolarna posest Brdo pri Kranju, glavni vhod na hipodrom/golf, krožna pot, večino makedam, ..... dobrodošla tudi prej kot omenjaš, družba ostalih pernatih prijateljev zaželjena :roll:
  • 1
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144
  • 148

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA