prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Loni
#262901
Perja sicer nismo videli, sva se pa po dolgem času prikazala midva na ovalu, imela prav fletno družbo dveh postavnih dečkov. Smo si kar brez vaganja privoščili neuradni Fotrov tek, katerega smo zaključili kje drugje kot v Brunarici ob pivički in pici. Kot se zagre.
Luštno je bilo. Bravo mi štirje :clap: :clap: :clap:
Gužve v primerjavi s K-Rožnikom tu nobene, zdaj ne vem, ampak zgleda, da racionalni Gorenjci šparajo moči za 23.10. :wink:
Uporabniški avatar
 Loni
#263423
Tako fajn sva zastavila vse skup prejšnji teden, da danes kar nobenega ne bo, on itak ne more, ker so mu zabezecali termin, jaz sem pa v Beogradu. :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#263425
lojzeP napisal/-a:jutri Brdo 18.00

Odtekel bom "po svoje", predvidoma vas pridem pogledat zvečer. :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#263473
haupi napisal/-a:Kolk hiter ga pa ženete?


danes bomo do teme ziher okoli :idea:
če pa za Brunarico sprašuješ, so pa kelnarce bolj pogosto pri naši mizi. ti kr ulet pa umo zmagal .... 8)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#263868
Obljuba dela dolg, torej tudi jaz izjemoma tečem okoli posesti, seveda kot izvidnica. :D :)

V brunarici sem pa itak edina "svetla izjema", saj vsi ostali mlatijo utekočinjeno prazno slamo (beri Uni). :shock: :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 ales
#270105
Po dolgem času ta četrtek spet kroženje okoli Brda. Ob 16ih. Po teku pa ponovoletna analiza v Gostišču Logar za kinom Center. Vabljeni!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#270263
Računajte na nas. :D Ampak ne na tek. Takrat bo zame še vedno nekaj minut "tlake". :wink:
 marjan
#270370
lojzeP napisal/-a:se vidimo :D


In smo se videli. V družbi Aleša (to da je kmalu zaostal, ne bom govoril :D ), Lojzeta in Matevža smo jo kar vrlo obrzeli in zaokrožili v 45 minutah. Kar je za Matevža vmesni tek med dvema intervalnima tekoma, je za mene resni tempo tek. :o Tako pravijo vsaj moje noge danes in sem jim privoščil počitek.

Analizo sem izpustil, sigurno so se lepo imeli. Se bo že kdo oglasil in poročal.

lp
Marjan
Uporabniški avatar
 lojzeP
#270374
marjan napisal/-a:Se bo že kdo oglasil in poročal.


in se oglašam :D
Za razliko tokrat ponovoletno druženje, ki bi lahko postalo tudi stalnica. Čeprav nas še vedno pričakujejo na standardni lokaciji, smo si ob dejstvu silnega oglaševanja zamislili nam zelo ljube kulinarične presežke bližje destinacije. Želje so ostale ... in upi tudi :?

Da pa smo si upali potešiti izgubljeno energijo, smo prej enega zaokrožili. Forma udeležencev pa kot barvni spekter - povsod prisotni. Eni bežijo naprej, kakor, da so štartali "ob uri" :D ( čeprav se vedno točno zamuja :roll: ), "tahudi" v njm pogovornem tempu prehitro zaključijo krog ( smo si imeli še zelo za povedati ), oni, ki so redkeje tekaško prisotni pa polni raznih presežkov - še kolesarijo po analizi ..... pa čeprav pod lediščem :wink:
Oval je prijetno obljuden tudi v zimskem terminu, pogoji za tek skoraj idealni, nekaj se je šušljalo o skorajšni reprizi dogodka.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#274388
da se malce prah iz teme otrese .... :idea:
ker nam zadnje čase ni ravno na veliko se družiti, bi se sončnim žarkom zopet na ogled postavili. izrazila se je ideja o sredini 16.30 uri - še vedno štartamo pred spomenikom. tokratna analiza "s nogu", da se regulirajo zimske zaloge :mrgreen:
  • 1
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144
  • 145
  • 148

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA