prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 lojzeP
#9454
Jutri, dne 02.06. :oops: :oops: :oops: se torej dobimo pred vhodom na hipodrom ( kot zadnjič ) , in enkrat zaokrožimo okrog Brda.

Nekaj pofočkanih ( Aleš, Barb, ... ) že imamo - kaj pa ostali okolišani ?

Se vidimo ! :D :D :D

2x LP
Uporabniški avatar
 ales
#9455
Torej velja za jutrišnji trening okoli Brda. Glede na malo slabšo vremensko napoved sem šel zdajle na štadion pogledat kako je kaj s treningi na stezi. Ma ne boste verjeli: na stezi seveda nobenega tekača, ampak zdaj so še tribune zaklenjene. Mi je pa ena prijazna mladenka pojasnila, da lahko pri Vučkotu ali v telovadnici dobiš ključ in greš potem na tribuno zganjat razne norčije. Oh ne-to smo počeli včasih in je zato zdaj tribuna zaprta. Na tribuni potem lahko delaš šprinte, skiping, poskoke, naravnost, v klanec, navzdol, ...

Torej če bo zelo lilo se z Brda odpravimo na štadion (to je le ene 800m naprej od Brunarice, v isti smeri-v Kranju je vse na kupu). Tako naj vas slaba napoved ne odvrne od obiska Kranja. Če se komu ne da laufat na kratke, pa počaka tiste pol ure in gre samo v Brunarico.

p.s. Marathon, a prideš-nam boš zrihtal ključ, prosim!
Uporabniški avatar
 Matevz
#9462
Jest jutr ne j**** žive sile. Začnem ob cca, 18.10 in grem en krog tam nekje okrog 42, pol pa še enga ob sedmih bl na easy.

Če je kakšen kandidat za prvega, ga lahko upočasnim tja do 45,če pa ne se vidmo ob sedmih al pa mal prej.
Uporabniški avatar
 Barb
#9486
Potrjujem svojo,že vnaprej najavljeno udeležbo.

Seveda tud na treningu-kjer koli že bo.

Matevž-tko se govori.Jeb..... obiske in vse ostalo

torej-kdo se bo še najavil :?: :?:
Uporabniški avatar
 Bor
#9515
Barb napisal/-a:torej-kdo se bo še najavil :?: :?:


jst bom prišel, če bomo začel ob 19 h( da vsaj per u mer spijem!)

lp bor
Uporabniški avatar
 Matevz
#9519
Jaz sem tudi za začetek ob 19h, da ne bom predolgo med obema krogoma čakal.

Trenutno vremensko stanje je v Krnaju odlično. Celo sonce mi občasno sije v ekran, da TF malo težje berem :D :D :D
Uporabniški avatar
 Barb
#9539
Jst sm tud za to, da štartamo že ob 19h in je zbor torej že 18:45

Matevž pa ravno sm se spraševala kakšno vreme je tam gor-hvala za info
Uporabniški avatar
 ales
#9542
Natanko ob 19.00 jo odkurte! Imam še en nujni opravek v Benetkah in ne vem, če ne bom uspel prit le na analizo, ali bom šel pa krog v obratni smeri.

Se vidimo!
Uporabniški avatar
 Barb
#9546
Ja Aleš že spet boš zamudu ogrevanje-ti,ti

...itak si pa dovolj hiter, da tud če v isto smer štartaš nas boš dohitel

če ne pa vsaj analiza-ta je važna
Uporabniški avatar
 Matevz
#9549
Katera smer pa je obratna? Jaz včasih laufam v eno, včasih pa v drugo smer, pa nikoli ne vem kdaj je prav? :D :D :D
Uporabniški avatar
 Barb
#9570
Ja če bi bil prejšnji teden bi vedu katera je obratna

naj ti domači fantje bolj obrazložjo kje smo začel
...jst vem sam tolk,da smo štartal tam,kjer se odprejo ena velika vrata iz protokolarnega objekta-bojda se je tam skozi pritekl
Uporabniški avatar
 Matevz
#9573
Saj jaz vem, kje se začne, ampak me zanima, katera smer teka je ta prava. Na duatlonskih dirkah smo zmeraj tekli v smeri urinega kazalca, čeprav se mi zdi, da jih več teče v kontra smer. Tako, da je to potem prava smer? Torej najprej ob glavni cesti gor.

Saj v bistvu je pa vseeno. 8) 8) 8)
Uporabniški avatar
 Barb
#9578
točn tko-sam da se laufa

jeb..... smer
Uporabniški avatar
 Bor
#9621
matr se je uscal...

kako je u kranju?


po moje bo dons samo ana-liza


lp bor
Uporabniški avatar
 Barb
#9622
Ja tud mene zanima

fullll ščije,jst pa z rolerji :juhuhu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 148

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA