prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#137
Hoj in da boste videli, kako se lahko dogovorimo in dogovorjeno tudi pridno izpolnimo :)

Za drugi skupni trening (prvi je bil seveda na Brdu pri Kranju) smo se ob šestih na parkirišču pri živalskem vrtu zbrali Tina, Metka, Pia in jaz. Miran S. pa nas je prišel pogledat in pozdravit. Hvala, Miran, in upam, da bo s kolenom čim prej vse OK!

Po četrturnem klepetu z Benom se nam je pridružil še Lojze iz Kranja, ki je slišal za Poletove treninge, in v lahnem kasu smo začeli:

ob Večni poti v smeri proti Šiški in na drugem divjem parkirišču desno v gozd proti Mostecu, mimo Mosteca v hrib in mimo skakalnic po levi okoli Šišenskega vrha na Rožnik.

Tam smo si privoščiči malo pavze in napravili nekaj tekov v hrib. Potka pod cerkvijo je za to naravnost idealna. No, ne naravnost - navkreber :wink:

Potem pa navzdol mimo Čada, desno na cesto in po večni poti do izhodišča. Po moji oceni je bilo teka okoli 8 km, s tempom pa nismo pretiravali. Višinskih metrov pa smo kar nekaj naredili - 193 gor in 194 dol! Za ilustracijo je tu še višinski profil (tiste špice med dvema pikama so teki v hrib pod cerkvijo):

Slika

In naslednji skupni trening? Dogovorjeni smo za ponedeljek, 2. 6. 2003 ob 19h na Brdu pri Kranju na levi strani objekta pri vhodu na hipodrom. Se še beremo ...
 tina
#143
Zame sicer proga ni bila tako lahka in nedolzna, ker se je tisti hrib proti Rožniku kr fejst dvigal in vzpenjal, zato sem ga del kar lepo prehodila! Kar se tice lahnega tempa :shock: ...ne bom dajala komentarjev-rekla bom samo to, da so naši poletovci v super formi že sedaj.Drugic bi povabila zraven tudi koga, ki bi tekel še malo "bolj lahen tempo", kajti potem se je žrtvovala Pija in tekla zraven mene in poslušala moje jamranje :? nad žuljavo usodo nog in klanca(hvala Pija)! Naj povem še to, da je Pija prav grdo kašljala (preboleva bronhitis) pa je zraven mene tekla za šalo!
Torej bilo je super, naslednjič bo boljš, ker vem kaj me čaka(upam)!
Drugič da pridete še ostali!!!!! :!:
Če ne prej se vidimo 11.6 na Kodeljevem!
Sajonara poletovci (seveda tudi pridruženi P) :P
 metkam
#145
Skupni treningi so res prava stvar :lol: . Za nas malo bolj počasne, se vedno kdo najde in svoj tempo malo prilagodi. Ne le Pia, tudi Ero je že znan po prilagoditvi in vzpodbudi sotekačev. Ko sem prisopihala :oops: na vrh Rožnika, so me čakali še teki v klanec. Sami mi kaj takega nikoli ne bi padlo na pamet :idea: . Tako, da se bom skupnih treningov, če bo le mogoče udeleževala, ker so zanimivi. Zelo fino bi bilo, če bi se ujunačili tudi drugi Poletovci in bi skupaj premagovali začetniške težave. Tina malo se poveži z Dašo, ki je tudi s Kranja za ponedeljov tek okoli Brda. LP Metka

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA