prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 AVI
#124768
....skor sigurno pridem ob šestih.....na relaksacijski tek...razen v klanec :D :D ....
Uporabniški avatar
 AVI
#124800
...še en K-Rožnik je uspel.....zbralo se nas je kar v lepem številu.... :D :D ...vseh sicer še ne poznam :oops: , ampak sčasoma tudi to.... :D :D

...hja....toliko o predvidenem teku "na izi".... :wink: ....bobr ga je gnal in gnal po hribih navzdol.....ampak res pa je tudi, da se klancu navzgor, pa tudi ne da kar tako odpovedat.... :lol: :lol: :lol: ....ampak naslednjič.... :D ....+10 min...ampak +7 pa sigurno.... :lol: ....bobr, se strinjaš :?: ..... :lol: :lol:

....uzivejte....
Uporabniški avatar
 miciM
#124811
Ob 22h je štartela še ena manjša skupina K-Rožnikarjev, bolj zen varianta.



:wink:
Uporabniški avatar
 mazi
#124814
Ojla,

No tudi ob 18.00 smo imeli tudi zen oddelek... Midva s Petrco sva imela spotoma prav lep klepet... :cast:

P.P. Pa pogrešam tisto tvojo veveričko... :wink:
Uporabniški avatar
 bobr
#124817
AVI napisal/-a:...še en K-Rožnik je uspel.....zbralo se nas je kar v lepem številu.... :D :D ...vseh sicer še ne poznam :oops: , ampak sčasoma tudi to.... :D :D

...hja....toliko o predvidenem teku "na izi".... :wink: ....bobr ga je gnal in gnal po hribih navzdol.....ampak res pa je tudi, da se klancu navzgor, pa tudi ne da kar tako odpovedat.... :lol: :lol: :lol: ....ampak naslednjič.... :D ....+10 min...ampak +7 pa sigurno.... :lol: ....bobr, se strinjaš :?: ..... :lol: :lol:

....uzivejte....

No no, ni vse na meni tudi ti si gnal prehitro. Klanci so zgodba zase :lol:
Se strinjam, naslednjil počasneje :!:

Drugače se nas je zbralo kar 9, celo novinka spela* se je opogumila in odtekla svojih prvih 10km brez težav. Bravo spela* :wink:
Uporabniški avatar
 5rca
#124825
mazi napisal/-a:Ojla,

No tudi ob 18.00 smo imeli zen oddelek... Midva s 5rco sva imela spotoma prav lep klepet... :cast:



jahhh ne ti men zen varijanta :) klepet po mazijevo je ... on govori, jaz diham (komaj) :) sm tko hin dans, da še tipkat ne morm :wink:

na srečo nas je šlo nekaj še na analizo, da sem prišla k sebi in nekako prikolesarila do doma :roll:

:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 mazi
#124826
mazi napisal/-a: P.P. Pa pogrešam tisto tvojo veveričko... :wink:


:!:
Uporabniški avatar
 5rca
#124828
mazi napisal/-a:
mazi napisal/-a: P.P. Pa pogrešam tisto tvojo veveričko... :wink:


:!:


:roll: kakšno veveričko :shock:

dej no ... sej veš da sm blont :oops: pomagej (če je blo men namenjen)
Uporabniški avatar
 mazi
#124829
Ojla,

Slikco mislm - (pod imenom na levi strani) tista iz risanke z lešnikom v roki... :wink:
 spela*
#124830
5rca napisal/-a:
mazi napisal/-a:Ojla,

No tudi ob 18.00 smo imeli zen oddelek... Midva s 5rco sva imela spotoma prav lep klepet... :cast:



jahhh ne ti men zen varijanta :) klepet po mazijevo je ... on govori, jaz diham (komaj) :) sm tko hin dans, da še tipkat ne morm :wink:

na srečo nas je šlo nekaj še na analizo, da sem prišla k sebi in nekako prikolesarila do doma :roll:

:lol: :lol: :lol:


Hehe, tak klepet pa tudi jaz poznam. :lol:
Sicer pa sem preživela prvi K-Rožnik, govorice, češ da forsirate, so se izkazale za ... hm, kar resnične :lol: Ampak je bilo fajn. :wink:
Uporabniški avatar
 5rca
#124831
mazi napisal/-a:Ojla,

Slikco mislm - (pod imenom na levi strani) tista iz risanke z lešnikom v roki... :wink:


o boh ... res sm :roll: na rjav se grem pobarvat, čeu kej pomagal :lol:

takoj zamenjam slikco ... sam da me ne bo Zdravko spet nahrulu :wink:
Uporabniški avatar
 bobr
#124832
spela* napisal/-a:Sicer pa sem preživela prvi K-Rožnik, govorice, češ da forsirate, so se izkazale za ... hm, kar resnične :lol: Ampak je bilo fajn. :wink:

Ne verjemi vsem govoricam, sploh pa odlično ti je šlo :wink:
Uporabniški avatar
 mazi
#124838
To 5rca...!!! :laola
Uporabniški avatar
 5rca
#124839
mazi napisal/-a:To 5rca...!!! :laola


cvikam zdej ZdravkotaC srečat :wink: mi lahko lešnik ukrade :twisted:
Uporabniški avatar
 Asterix
#124851
Ja dober tempo sta včeraj diktirala bobr in AVI. Proti koncu sem samo vdihaval prah za njima. Ampak vseeno je bilo SUPER. Bravo spela* za lepo predstavo na tvojem otvoritvenem teku k-rožnika.

lp
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA